Classic C

Unikāls stils un lieliska kvalitāte


Ruukki Classic ™ ir jumta profils, kas vizuāli un pēc tekstūras līdzinās tradicionālajam gludā skārda jumtam, bet tas saglabā savdabīgu loksnes reljefu un tekstūru, kas vienlaikus to padara mūsdienīgu un modernu. Kā jau klasiskā jumta profila analogam, Ruukki Classic profilam ir pieļaujama neliela loksnes viļņošanās, kas raksturīga vēsturiskiem un tradicionāliem gludā skārda jumtiem. Šis profils ir piemērots dažādiem arhitektūras stiliem, un tā ir lieliska izvēle jumtiem ar nelielu slīpumu. Materiāls ir izturīgs un viegli kopjams.

Classic C ir kā gludā skārda jumts ar slēptiem stiprinājumiem un nolocītu priekšējo profila malu, kas rada elegantu un pilnībā, līdz pēdējai detaļai nostrādātu, priekšstatu.

Ruukki Classic C profils tiek ražots Ruukki 30 Plus Matt un Ruukki 50 Plus Matt kvalitātes klasēs. Ruukki 30 Plus Matt kvalitātes klase nodrošina 30 gadu tehnisko garantiju un 10 gadu estētiskā izpildījuma garantiju.  
Ruukki 50 Plus Matt kavalitātes klase nodrošina 50 gadu tehniskā izpildījuma un 20 gadu estētiskā izpildījuma garantiju.

IEDVESMOJIES UN APSKATI CLASSIC JUMTUS LATVIJĀ ŠEIT!


Jautāt piedāvājumu

Informācija mūsu mājas lapā ir rūpīgi pārbaudīta, taču tai ir informatīvs raksturs, un mēs neatbildam par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies pieļaujot kļūdas vai neievērojot instrukcijas. Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas un papildināt informāciju.


Autortiesības © 2017 Ruukki Construction. Visas tiesības aizsargātas.


 
  Krāsas
  Tehniskā informācija
  Produkta nosaukums
  Classic C
  Produkta kods
  SR35-475C
  Šuves augstums
  32 mm
  Sedzošais platums
  475 mm
  Kopējais platums
  505 mm
  Maksimālais garums
  12000 mm
  Minimālais garums
  1200 mm
  Materiāla biezums/ 1m2 svars
  0,5 mm / 5,2 kg
  Vienība
  m2
  Minimālais jumta slīpums
  Ieteicamais attālums starp latām
  200-300 mm
  Dokumenti