Ruukki-Roofs-production-chain-!00

No dzelzs rūdas līdz gatavam produktam

Ruukki ir vienīgais uzņēmums, kas pārvalda visu tērauda jumtu ražošanas procesu. Mūsu Somijas tērauda lietuvēs tiek ražots izturīgs konstrukcijas tērauds S280GD, kas pārklāts ar cinka kārtu ne mazāku kā 275 g / m2 un nesatur veselībai kaitīgos smagos metālus, kancoregēnus, kā piemēram, Heksavalenta hromu Cr6. Ruukki nepārtraukti laboratorijās izstrādā un uzlabo jumta segumu, pārbaudot to izturību pret laikapstākļiem gan dabiskā, gan mākslīgā vidē, un jumta segumu formai izmanto nodilumizturīgu aprīkojumu. Tāpēc Ruukki ir pilnībā atbildīgs ne tikai par izejmateriāliem, bet arī par gala jumta izstrādājumu kvalitāti, noturību un jumta lokšņu ģeometrisko precizitāti.

Šajos nanotehnoloģiju laikos būtu ļoti nepareizi domāt, ka tērauda jumta segums ir tikai tērauds un krāsa.

Īpašais S280GD tērauds nodrošina loksnei nepieciešamo stingrību tērauda jumta segumam. Ja tērauds ir mīkstākas šķiras, to ir vieglāk formēt, pat ar nolietotu aprīkojumu. Tāpēc mīkstāku tēraudu parasti izvēlas lētāki ražotāji. Tomēr, veicot jumta montāžu un staigājot pa šāda veida jumta loksnēm, kā arī, ja ziemā ir liela sniega slodze uz jumta, var veidoties jumta segumu nelīdzenumi un iespiedumi, pat var parādīties latojumu nospiedumi un tiks bojāts jumta estētiskais izskats.

Standarta tērauda Ruukki jumtu lokšņu biezums ir 0.50 mm, neskaitot cinka, grunts un polimēru slāņus, un augstākās kvalitātes produkts ir "Ruukki Classic Authentic" – ar 0.60 mm biezumu. Loksnes biezums, tāpat kā tērauda kategorija, lielā mērā ietekmē jumta izturību, pat ja biezuma starpība ir dažas milimetra simtdaļas. Piemēram, atšķirību starp 0,45 mm un 0,50 mm biezām loksnēm ir viegli pārbaudīt bez jebkāda laboratorijas aprīkojuma, mēģinot loksni saliekt ar roku. 0,45 mm loksne būs acīmredzami mīkstāka. Tādēļ, lai jumts būtu pēc iespējas gludāks, it īpaši, ja loksnes ir paredzēts izmantot arī fasādes apdarei, ir noteikti vērts apsvērt izmantot loksnes ar 0,60 mm biezumu.

Ruukki cinka pārklājums ir ne mazāk kā 275 g / m2. Cinka slāņa biezums lielā mērā ietekmē jumta izturību un aizsardzību pret koroziju, īpaši loksnes griezuma malās. Aizsardzība pret koroziju tiek labi saglabāta arī lokšņu formēšanas vietās.

Cinks ir diezgan dārgs krāsainais metāls, tāpēc tā daudzums uz kvadrātmetru būtiski ietekmē gala cenu jumta materiālam. Lētāku jumta materiālu ražotāji bieži vien neievēro Eiropas noteiktos standartus un deklarē cinka saturu 275 g / m2, taču nenorādot “ne mazāk kā”, kas praktiski nozīmē to, ka cinks būs 225 g / m2 vai mazāk. Ir svarīgi kontrolēt ražošanas procesu, lai cinka slānis ir vienmērīgi noklāts visā loksnes garumā.

Ārējiem polimēru pārklājumiem var būt vairākas pakāpes - kvalitātes klases, no tām atkarīgs jumta izskats un izturība, noturība pret skrāpējumiem, UV gaismu utt.

Ir svarīgi, lai visi tērauda aizsargslāņi būtu pareizi pārklāti. Jo, tāpat kā automobiļu rūpniecībā, dažu ražotāju virsbūvei ir ilgs kalpošanas laiks, bet citu - daudz īsāks, atkarībā no ražotāja izmantotā darba un aprīkojuma kvalitātes. Lietojot sliktas kvalitātes, nolietotas iekārtas vai neatbilstošu temperatūru ražošanas laikā, var radīt bojājumus, mikroplaisas, pārmērīgu izstiepšanos, kas īsā laika posmā var radīt pamanāmu koroziju.
 
Ruukki-Original-Quality-00

 Kā pārliecināties, ka saņemt to, par ko samaksājāt - uzziniet šeit

Saistītās saites

Plašāku informāciju par Ruukki jumtu ražošanu un to materiāliem meklējiet šajās sadaļās.

Ruukki-Original-Quality-12-Monterrey_zoom

Pārbaudiet Ruukki oriģinalitāti

Ir vērts pārliecināties, vai saņemat to, par ko esat samaksājis. Preču zīmes marķējums, garantijas buklets...

Kā atpazīt oriģinālu produktu
klasy_jakosci_PL

Kvalitātes klases

No kvalitātes klases atkarīgs jumta izskats un izturība, noturība pret skrāpējumiem un UV gaismu...

Kvalitātes klašu salīdzinājums, atšķirības
Roof-safety-procucts-reference-02

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti aizsargā mājas jebkuros laikapstākļos. To izturība un kvalitāte ir neapšaubāma.

Pieprasīt piedāvājumu

Lūdzu, aizpildiet pieprasījuma formu un mūsu klientu serviss ar Jums sazināsies.

Cenas pieprasījums