Arhitektiem un projektētājiem

Jūsu projekta vīzija ir mūsu mērķis. Pateicoties progresīviem dizaina rīkiem, ieskaitot 3D vizualizācijas, plašajam produktu klāstam un caurskatāmam budžeta piedāvājumam, mēs paātrinām projektēšanas procesus ar jaunām iespējām, lai šajā dinamiskajā attīstības laikmetā jūsu projekti nestu panākumus. Ruukki ir jūsu uzticamais partneris, lai īstenotu visdrosmīgākās arhitektūras idejas strukturālajā realitātē. Ļaujiet mūsu visaptverošajam pakalpojumu klāstam virzīt jūs uz panākumiem.

Primo-main_1920

Produktu piedāvājums sienām un jumtiem

Fasādes apšuvumi ēku norobežojošajām konstrukcijām

Primo-main_1920

Ruukki® Primo

Ruukki® Primo fasāžu apšuvuma sistēma lieliem plakanas virsmas paneļiem nodrošina augstākās klases dizaina risinājumus. Lielāki un gludāki paneļi palīdz Jums ceļā uz jaunu estētisko horizontu atklāšanu.

Vairāk par Ruukki® Primo
Centrum Galaxy

Ruukki Liberta® fasāžu kasetes

Ruukki Liberta® fasādes kasetes ir nolocītas no visām pusēm, lai nodrošinātu maksimālu stingrību metāla kasetēm ar slēptiem, padziļinājumā esošiem vai redzamiem stiprināšanas risinājumiem. Kasetēm ir plašs materiālu, apdares un krāsu klāsts.

Vairāk par Ruukki Liberta®
maritime-centre-vellamo

Fasādes lameles

Fasādes apšuvuma lameles ir šaurāki profili, kas nolocīti gar divām garākajām malām un fasādes virsmu sadala vienā virzienā - vertikāli, horizontāli vai leņķī.

Vairāk par Fasādes lameles
Design Tokyo S18, Wood-Mizer Industries, Polska

Dizaina profili

Dizaina profili rada nepārtrauktu, strukturētu fasādes virsmu. Izmantojot gan profila, gan materiāla iespējas, virsmas struktūras mērogu un padziļinājumu var pielāgot, lai apmierinātu attiecīgās fasādes arhitektūras vajadzības.

Vairāk par Dizaina profili

Fasāžu apsuvuma materiāli

Metāla fasāžu apdares materiāli piedāvā jaudīgu un plašu estētisko klāstu izmantošanai kā arhitektūras elementiem. To tehniskās īpašības ir vienlīdz daudzpusīgas, tāpēc mūsu vietējie eksperti ir gatavi palīdzēt arhitektiem un attīstītājiem atrast labus risinājumus, lai apmierinātu individuālo projektu estētiskos, tehniskos un ekonomiskos apstākļus.

Vairāk par fasāžu apsuvuma materiāli

Perforācija & un fona apgaismojums

Ruukki® Emotion ir pilnīga fasāžu sistēma, kas sastāv no perforētiem apšuvuma izstrādājumiem un atbalsta konstrukcijām ar integrētu aizmugurējā apgaismojuma sistēmu. Plašs perforācijas iespēju klāsts, sākot no pilnīgas perforācijas līdz brīvi izstrādātai mākslas perforācijai, nodrošina neierobežotas dizaina iespējas.

film-museum

Individuāla risinājuma fasādes

Apjomīgiem projektiem, kuri ir ārpus mūsu standarta izstrādājumu iespējām, apšuvuma risinājumu var izveidot individuāli sadarbojoties, lai apmierinātu konkrētā projekta vajadzības. Galīgais risinājums būs tikpat uzticams kā jau izmēģināti un pārbaudīti produktu risinājumi.

Vairāk par Individuāla risinājuma fasādes

Izstrādājumi sienu konstrukcijām

Ruukki Forma® fasāžu sistēma

Ruukki Forma® apvieno mūsu fasādes apšuvuma izstrādājumus ar Ruukki® Energy paneļu sistēmu, tādējādi nodrošinot plašu estētisko formu, materiālu un krāsu izvēli. Pamatkonstrukcijas - Ruukki® Energy paneļu sistēmas - augstie gaisa necaurlaidīguma rādītāji ļauj ietaupīt līdz pat 30% no enerģijas izmaksām un uzlabo ēkas enerģijas klasi.

Vairāk par Ruukki® Forma fasāžu sistēma
Myjnia samochodowa Bilia

Uzlīmējamo attēlu fasādes

Ruukki Expression® ir pilnīga fasāžu sistēma, kuras pamatā ir attēli un raksti, kas uzlīmēti uz Ruukki® Energy paneļu sistēmas ārējās virsmas. Uzlīmējamie attēli var būt dažādi teksti, krāsaini raksti un logotipi, vai arī uzdrukai izmantoti praktiski jebkuri attēli.

Vairāk par Ruukki Expression®

Jumta konstrukciju materiāli

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki® Roof Sensor sniega slodzes monitorēšanai

Ruukki® Roof sensors reālā laikā kontrolē sniega slodzes apstākļus uz jumta, novērš bīstamas situācijas un samazina izdevumus. Šis risinājums aizsargā ēku lietotājus un rada sirdsmieru ēku īpašniekiem, projektētājiem un visiem par drošību atbildīgajiem.

Vairāk par Ruukki® Roof Sensor

BIM objekti

Designer

BIM objekti un projektēšanas rīki

Gatavotas modelētas sienu konstrukcijas un fasāžu BIM objekti

Lai atvieglotu gan arhitektūras, gan konstrukciju projektēšanu, nodrošinot precīzu informāciju par izstrādājumiem 3D formā, mēs piedāvājam CAD / BIM objektu izvēli Autodesk Revit un ArchiCAD programmām.

 

Projektēšanas programmas

Tehniskās dokumentācijas bibliotēka

Mēs atbalstām Jūs ar izstrādātiem detalizētiem rasējumiem, montāžas instrukcijām un cita veida dokumentiem. Mūsu produktu piedāvājums dažādās valstīs atšķiras. Lūdzu, pārbaudiet vietējo produktu pieejamību produktu lapās vai sazinieties ar tuvāko Ruukki biroju.
Our-greatest-zero

Sendvičpaneļu atbalsts

Šeit atradīsiet dokumentus sendvičpaneļu atbalstam

facade-claddings-image

Fasāžu apšuvuma atbalsts

Šeit atradīsiet dokumentus fasāžu apšuvuma atbalstam

Load-bearing-sheet

Nesošo profillokšņu atbalsts

Šeit atradīsiet dokumentus nesošo profillokšņu atbalstam

Ilgtspējīgs partneris

Logistics

Mūsdienīgas ēkas ir mūsu mantojums

 
Mēs piegādājam ilgtspējīgus augstas kvalitātes produktus, sistēmas un risinājumus. Tie atbilst visaugstākajām izturības prasībām vissskarbākajos apstākļos. Tāpēc mēs varam pamatot savu vietu sabiedrībā kā atbildīgu partneri ar ilgtspējīgām darbībām un atbilstošu piedāvājumu.

Mēs esam daļa no SSAB, ar Ziemeļvalstu izcelsmi, ar kopīgām vērtībām un lielu pieredzi tērauda un celtniecības nozarē.

Safety-in-focus

Atbildīgs partneris

Mēs aktīvi reklamējam drošību un vidi, kurā nav negadījumu, sākot no piegādātāja līdz ražošanai un beidzot ar patērētāju. Mūsu saikni ar drošību apliecina par mūsu rīcība: visi mūsu produkti ir izstrādāti drošai to ražošanai, uzstādīšanai un gala patēriņam. Mūsu mērķis ir augt kopā ar partneriem un būt pasaules līderim drošības ziņā.

Sustainable-offering

Ilgtspējīgs piedāvājums

Mēs varam palīdzēt saviem klientiem uzlabot energoefektivitāti, izmantot atjaunojamo enerģiju, samazināt oglekļa saturu, izmantot īpašuma sertifikācijas sistēmas un pārvaldīt celtniecības produktu ķīmisko sastāvu. Īsāk sakot, mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu mūsu klientiem būvēt ilgtspējīgākas ēkas.

Jūsu vīzija ir mūsu mērķis

Sazināties ar mums ir viegli. Vienkārši izvēlieties zemāk savu valsti un mēs palīdzēsim Jums paskatīties tālāk par to, kas ir - uz ko tā varētu būt!

Kāpēc mēs apkopojam personas datus? Lūdzu, pārbaudiet mūsu paziņojumu par konfidencialitāti.