Ruukki-Original-Quality-00

Ir vērts pārliecināties, ka saņemat to, par ko maksājat

Ruukki tērauda jumtu biznesā darbojas jau vairāk kā 60 gadus. Pa šo laiku, Somijā un citās valstīs, veicot dažādus pētījumus, mēs esam ieviesuši daudz inovāciju un tehnoloģiskus uzlabojumus jumtiem. Daudzus no šiem uzlabojumiem no pirmā acu uzmetiena var grūti pamanīt, taču, lai uzstādītu kvalitatīvu jumtu, svarīga ir katra detaļa. 

Daudzi no mūsu izgudrojumiem, kas nozīmīgi ietekmē jumta necaurlaidību, izturību, vieglu jumta montāžu un ikgadēju apkopi, ir aizsargāti ar patentiem. Tomēr, ne visu var aizsargāt no “līdzīgiem, bet lētākiem” risinājumiem, un vissarežģītāk ir aizsargāt jumtu dizainu, profila formu. Piemēram, Monterrey® jumta seguma profils tika ieviests 1981.gadā.  Gadu gaitā daudzi šī profila kopijas ir parādījušies citu Baltijas valstu tirgos, bet to raksturlielumi kvalitātes un izturības ziņā ir daudz zemāki par oriģinālo Monterrey®. Tas pats ir noticis ar Finnera®, Adamante® un daudziem citiem Ruukki izstrādātajiem jumtu materiāliem.
 
Nereti klienti tiek maldināti, tiem sakot, ka nopirkuši Ruukki jumtu, taču pēc 2-3 gadiem tas pēkšņi sācis balēt, izveidojusies korozija vai citas kvalitātes problēmas. Negodīgi tirgotāji lieto mūsu preču zīmi un produkta nosaukumu savos piedāvājumos, rēķinos vai citos dokumentos, parasti mainot nosaukumā vienu burtu, kā piemēram, Ruuki, Monterey, Klasic un tamlīdzīgi. Tāpēc vienmēr pārbaudiet, vai saņemat to, par ko esat samaksājuši.

Ja jums rodas šaubas par oriģināla Ruukki jumta iegādi, to var vienkārši pārbaudīt, apskatot jumta lokšņu malas. Ražošanas procesa laikā, katra loksne, tās kreisajā malā, tiek marķēta ar "ORIGINAL RUUKKI QUALITY" logo un ražošanas datumu. Šie uzraksti pārklāj katru loksni, tie ir aizsargāti no UV stariem, laikapstākļiem, un paliek redzami gadu desmitiem.

Ruukki logo un tā reljefs ir redzams arī uz dažiem ārējiem elementiem: uz lietus notekcauruļu galiem, Classic šuvju galos (nosegvāciņiem) un daudziem citiem elementiem.
Turklāt, iegādājoties Ruukki jumtu, pirkuma dokumentos vienmēr ir iekļauts kvalitātes apliecinājums – aizpildīts Ruukki garantijas buklets.

Ruukki ir vienīgais uzņēmums, kas pārvalda visu tērauda jumtu ražošanas procesu. Mūsu Somijas tērauda lietuvēs tiek ražots izturīgs konstrukcijas tērauds S280GD, kas pārklāts ar cinka kārtu ne mazāku kā 275 g / m2 un nesatur veselībai kaitīgos smagos metālus, kancoregēnus, kā piemēram, Heksavalenta hromu Cr6. Ruukki nepārtraukti laboratorijās izstrādā un uzlabo jumta segumu, pārbaudot to izturību pret laikapstākļiem gan dabiskā, gan mākslīgā vidē, un jumta segumu formai izmanto nodilumizturīgu aprīkojumu.

Tāpēc Ruukki ir pilnībā atbildīgs ne tikai par izejmateriāliem, bet arī par gala jumta izstrādājumu kvalitāti, noturību un jumta lokšņu ģeometrisko precizitāti.
Ruukki-Roofs-production-chain-!00

No dzelzs rūdas līdz gatavam produktam. Lasiet vairāk Ruukki ražošanas un kvalitātes kontroles procesu… 

Saistītās saites

Plašāku informāciju par Ruukki jumtu ražošanu un to materiāliem meklējiet šājās sadaļās.

Ruukki-Original-Quality-12-Monterrey_zoom

Ražošanas kontrole

Ruukki pārvalda visu tērauda jumtu ražošanas ķēdi: savās lietuvēs izmanto Somijā ražotu tēraudu...

No dzelzs rūdas līdz gala produktam
klasy_jakosci_PL

Kvalitātes klases

No kvalitātes klases atkarīgs jumta izskats un izturība, noturība pret skrāpējumiem, UV gaismu...

Kvalitātes klašu salīdzinājums, atšķirības
Ruukki_Adamante__vasaras_akcija 700x700

Akcija

Ieskaties, šobrīd izdevīgs piedāvājums Ruukki Adamante jumta profilam. Akcija spēkā līdz 30.09.2020

Skatīt akcijas piedāvājumu

Pieprasīt piedāvājumu

Lūdzu, aizpildiet pieprasījuma formu un mūsu klientu serviss ar Jums sazināsies.

Cenas pieprasījums