JUMTA DROŠĪBAS ELEMENTI

Jumta drošības produkti - kāpnes, sniega aiztures barjeras, cilvēku drošības barjeras un jumta laipas - ir svarīgas un ļoti nepieciešamas jumta sastāvdaļas.

Tie gādās par Jūsu nokļūšanu un drošību uz jumta, ja jūsu jumtam būs nepieciešama apkope, kā arī aizsargās citus cilvēkus, augus un īpašumu mājas tuvumā.

Piemēram, sniega aiztures barjeras norošinās, lai sniegs vai ledus nenoslīd no jumta vietās, kur tas var apdraudēt cilvēku drošību, kāpnes palīdzēs nokļūt uz vai no jumta, ja tas nepieciešams.

Ruukki sniega aiztures barjeras, kāpnes un  jumta laipas ir droši, augstas kvalitātes izstrādājumi, kas piemēroti visu veidu jumta segumiem - gan  tērauda jumtiem, gan dakstiņu, gan bitumena jumtiem.

Visi produkti ir pieejami ar krāsas pārklājumu un sniega barjeras arī no cinkota materiāla.

Jautāt piedāvājumu

Drošības produktu montāža

Plašāku informāciju par Ruukki drošības produktu montāžu ir iespējams iegūt mūsu dokumentu bibliotēkā.
Šeit jūs varat aplūkot īsus montāžas video, kuros attēlota Ruukki jumta drošības produktu instalācija uz Classic, dakstiņveida profila un valcprofila jumta segumiem.

Apskatīt montāžas video

Attēli

Roof-safety-procucts-reference-08 Roof-safety-procucts-reference-15 Roof-safety-procucts-reference-16 Roof-safety-procucts-reference-13 Roof-safety-procucts-reference-14 Roof-safety-procucts-reference-12 Roof-safety-procucts-reference-11 Roof-safety-procucts-reference-10 Roof-safety-procucts-reference-06 Roof-safety-procucts-reference-03 Roof-safety-procucts-reference-02 Roof-safety-procucts-reference-07 Roof-safety-procucts-reference-01 Roof-safety-procucts-reference-05 Roof-safety-procucts-reference-04

Bukleti

tagline

SAZINĀTIES AR TIRDZNIECĪBU

Zvaniet mūsu klientu apkalpošanas speciālistam katru darba dienu no plkst.8.00 -16.30 pa tālruni 67044922