Kyntajantie_23__SKF_8561

Visaptverošs jumta risinājumu komplekts

Jumts ir kas vairāk nekā tikai jumta loksnes. Tas ietver sevī arī lietus ūdensnoteku sistēmas, jumta drošības produktus, ventilāciju izvadus, difūzijas membrānas, stiprinājumus un citus elementus. Mēs piedāvājam pilnīgu jumta risinājuma komplektu.

Components
 1. Jumta loksne 
 2. Ūdensnoteku sistēma 
 3. Kāpnes 
 4. Sniega aiztures barjeras 
 5. Jumta laipa
 6. Kore 
 7. Vējmala
 8. Karnīze 
 9. Ventilācijas izvads
 10. Skursteņa apdare
 11. Satekne
 12. Atloks

Katram jumta elementam ir svarīga loma, lai jumts būtu drošs, izturīgs un estētisks – sākot no mazākajām skrūvēm līdz jumta segumam un kāpnēm. Katram jumta elementam savā starpā jābūt saskaņotam tā, lai tie labi pildītu savu funkcionālo darbību un būtu vizuāli saskaņoti. 

Izmantojot pareizos materiālus, labu montāžu un regulāru jumta apkopi, jūsu jumts funkcionēs teicami gadiem ilgi. Jumta segums aizsargā jūsu māju no lietus, vēja un sniega. Pie tam, jumts ir jūsu mājas redzamākā daļa un raksturo jūsu mājas identitāti.

Liela loma ir jumta neredzamai daļai – apakšējai konstrukcijai. Tās uzdevums ir radīt stingru pamatu jumta loksnes piestiprināšanai. Apakšējā konstrukcija sastāv no jumta plēves, horizontālām latām un vertikālām latām. Labi uzbūvēta apakšējā konstrukcija uzlabo arī jumta skaņas un siltumizolāciju, kā arī nodrošina kondensāta izvadi ārpus konstrukcijas, kas parasti uzkrājas zem jumta loksnēm. 

Ruukki_roof_parts_understructure
 1. Jumta plēve
 2. Lata
 3. Vertikālā lata

 

Kore, vējmala, satekne un atloks ir svarīgi papildelementi, kas cieši savieno dažādus jumta elementus. Tas rada jumta pabeigtību, noslēpj šuvju vietas un jumts ir vizuāli pievilcīgs. Lietus ūdensnoteku sistēmu elementi - teknes, caurules, ūdens barjeras un citi elementi - efektīvi novada lietus ūdeni uz kanalizācijas sistēmu.
 
Jumta drošības produkti - kāpnes, sniega aiztures barjeras, cilvēku drošības barjeras un jumta laipas - ir svarīgas un ļoti nepieciešamas jumta sastāvdaļas. Tās gādā par Jūsu nokļūšanu un drošību uz jumta, veicot jumta tīrīšanu vai citus apkopes darbus. Sniega aizsargbarjeras novērš sniega un ledus krišanu no jumta, tādējādi pasargā uz zemes esošos cilvēkus vai objektus. Kāpnes paredz ne tikai drošu nokļūšanu uz jumta, bet tās kalpo arī kā avārijas izeja ugunsgrēka gadījumā.
 

Saistītās saites

renovating-old-roof-main

Vecā jumta atjaunošana

Lasiet vairāk par vecā jumta atjaunošanu ar Ruukki jumta produktiem.

Uzzināt vairāk
building-new-roof-main

Jumts jaunai mājai

Būvējiet jaunu māju? Ruukki jumti ir pareizā izvēle - tie ir izturīgi, ar garantiju līdz 50 gadiem un skaisti izcels jūsu mājas identitāti.

Uzzināt vairāk
tile-effect1

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Mums ir plaša jumta lokšņu izvēle, lai jūs atrastu sev vispiemērotāko jumtu.

Skatīt jumta lokšņu piedāvājumu

Jautāt piedāvājumu

Esat gatavi iegādāties jumtu? Aizpildiet pieprasījuma veidlapu un mēs ar jums sazināsimies!

Aizpildīt pieprasījuma veidlapu