Ruukki_Classic__Kaibala_2

Jumta atjaunošana ērtāka ar Ruukki

Kad jums ir nepieciešams jauns jumts, Ruukki jumta komplekts ir acīmredzams risinājums. Mūsu Somijā ražotie tērauda jumti ir zināmi ar savu izturību - katru gadu vairāk kā 40 000 klienti izvēlas Ruukki jumtu. Mūsu garantija nodrošina augstu kvalitāti gadu desmitiem.


Mūsu speciālisti var jums palīdzēt, radot ideālu jumta komplektu jums un jūsu mājai. 

Kāpēc Ruukki

ruukki-original-quality-1

Oriģinālā Ruukki kvalitāte - augstākās klases produkti

Ruukki ražo jumtus Somijā vairāk kā 60 gadus. Mēs pastāvīgi attīstam mūsu produktus un pakalpojumus, lai piedāvātu jūsu mājai vislabāko iespējamo kvalitāti. Mūsu izstrādājumi ir ārkārtīgi izturīgi, pilnīgi droši, un tiem ir piešķirts CE marķējums.

Lasīt vairāk par oriģinālo Ruukki kvalitāti
Warranty

50 gadu kvalitātes garantija

Mūsu kvalitātes klases sistēma palīdz jums atrast labāko jumta risinājumu jūsu mājai un nosaka tehniskās un estētiskās garantijas periodu. Ruukki kvalitātes klase ir garantija kvalitātei — solījums, kuram jūs varat ticēt.

Lasiet vairāk par kvalitātes klasēm un garantiju
Cost-effective

Labi zināmi produkti

Būvniecības speciālisti zina mūsu jumtu kvalitāti. Mūsu produkti ir radīti tā, lai jumta lokšņu montāža būtu vienkārša. Apvienojumā ar jumta materiālu augsto kvalitāti, Ruukki ir labākā izvēle jebkuram mājas projektam. Ja jūs veicat jumta nomaiņu vai būvējat jaunu māju, esat droši, ka saņemsiet Ruukki jumtu ar garantiju.

Skatīt jumta materiālu piedāvājumu
Ruukki-Roofs-production-chain-00

No dzelzs rūdas līdz gatavam produktam

Ruukki ir vienīgais uzņēmums, kas pārvalda visu tērauda jumtu ražošanas procesu un kontroli - no dzelzs rūdas līdz gatavam produktam. Tāpēc Ruukki ir pilnībā atbildīgs ne tikai par izejmateriāliem, bet arī par gala jumta izstrādājumu kvalitāti, noturību un jumta lokšņu ģeometrisko precizitāti.

Lasīt vairāk par ražošanas procesu
Light-but-strong

Viegls, bet izturīgs

Tērauds ir ilgtspējīgs, uzticams jumtu materiāls. Tas ir viegls, kas padara to lieliski piemērotu atjaunošanai, jo jumta spāres nav nepieciešams pastiprināt. Tēraudu var arī viegli liekt, lai piemērotos jūsu jumta formām un leņķiem.

Jumta atjaunošanas pamati

Steel-roof-basics

Tērauda jumta pamati

Uzziniet par struktūrelementiem, kas balsta jūsu jumtu. Jo vairāk jūs zināsiet, jo vieglāk būs saprast, ko jumta atjaunošanā var uzlabot.

Lasiet par jumta pamatiem
Getting-started

Kā pasūtīt Ruukki jumtu

Jūsu jumtam nepieciešama renovācija? Ar ko sākt? Izlasiet mūsu aprakstu un jūs uzzināsiet, kā soli pa solim veikt jumta pasūtīšanu

Uzziniet, kā pasūtīt jumtu
why-renovate-hero

Kāpēc atjaunot?

Vizbiežāk sastopamie iemesli, kāpēc mainīt jumtu, ir jumta tecēšana, nepietiekamā izolācija un jumta vizuālais izskats. Bieži vien nepietiek tikai ar jumta remontu, ir nepieciešams mainīt visu jumta segumu.

Izlasiet atjaunošanas iemeslus
Kyntajantie_23__SKF_8561

Mājas ar Ruukki jumtu

Apskatiet mūsu galeriju un novērtējiet, kā jauns tērauda jumts var sniegt visai jūsu mājai jaunu izskatu. Pieejamas daudz krāsu un stila iespējas. Vai kādi no šiem jumtiem derēs jūsu jaunajai mājai?

Biežāk uzdotie jautājumi par jumta atjaunošanu

  • Vai es varu dzīvot savā mājā laikā, kad tiek veikta jumta montāžas darbi?
  • Kā nomainīt šīfera jumtu uz tērauda jutu?
  • Kā pareizi mērīt jumtu?
Ja jūs esat apsvēris jumta atjaunošanu, jums, visticamāk, ir daudz jautājumu. Nesatraucieties — mūsu profesionāļi jau ir uz tiem atbildējuši biežāk uzdoto jautājumu sadaļā. Atrodiet visu nepieciešamo informāciju par izmaksām, kopšanu, drošības produktiem un daudzām citām tēmām.

Jumta materiāli

 

Jo mazāk problēmu, ar kurām jāsaskarās jumta renovācijā, jo labāk. Izvēlieties Ruukki tērauda jumtu un jūs saņemsiet visu vienā: jumta loksnes, ūdensnoteku sistēmas, jumta drošības izstrādājumus un papildelementus. 

Skatīt mūsu jumta materiālu klāstu

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Tie ir ārkārtīgi izturīgi un nemainīgi moderni. Jūs noteikti atradīsiet piemērotāko savai mājai.

Lasiet vairāk par jumta loksnēm
RWS_0001

Lietus ūdensnoteku sistēmas

Ruukki lietus ūdensnoteku sistēmas nodrošina, ka ūdens tiek novadīts prom no ēkas.

Lasīt vairāk par ūdensnotekām
Roof-safety-procucts-reference-05

Jumta drošības produkti

Sniega aiztures barjeras, jumta kāpnes un laipas ir svarīgas un ļoti nepieciešamas jumta sastāvdaļas.

Lasiet vairāk par jumta drošības produktiem
contact5

Kā un kur iegādāties

Ja esat gatavi veikt jumta iegādi, sazinieties ar mums šeit. Ja jums joprojām ir jautājumi jumta atjaunošanu vai Ruukki jumtiem, jūs varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu vai atrast tuvāko izplatītāju.

Roofing-customer-service-2

Klientu apkalpošana

Zvaniet mums pa tālruni +371 670 44 922, lai pieprasītu piedāvājumu vai uzzinātu par mūsu pakalpojumiem. Mēs atbildēsim uz jūsu zvaniem darba dienās no plkst. 8.00-16.30

Jautājiet par Ruukki jumtiem

Vai jums ir jautājumi, uz kuriem mūsu vietnē nav atbildes? Saņemiet atbildes no mūsu tirdzniecības speciālistiem!

Jautājiet par jumtiem

Atrast izplatītāju

Mūsu prasmīgie mazumtirgotāji ir visā Latvijā. Atrodiet tuvāko Ruukki jumtu izplatītāju kartē, norādot pilsētu vai pasta indeksu.

Atrast izplatītāju

Pieprasiet piedāvājumu

Pievienot citu

Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.