Ruukki_Classic__Kaibala_2

Jumta atjaunošana ērtāka ar Ruukki

Kad jums ir nepieciešams jauns jumts, Ruukki jumta komplekts ir acīmredzams risinājums. Mūsu Somijā ražotie tērauda jumti ir zināmi ar savu izturību - katru gadu vairāk kā 40 000 klienti izvēlas Ruukki jumtu. Mūsu garantija nodrošina augstu kvalitāti gadu desmitiem.


Mūsu speciālisti var jums palīdzēt, radot ideālu jumta komplektu jums un jūsu mājai. 

Kāpēc Ruukki

Warranty

50 gadu kvalitātes garantija

Ruukki kvalitātes klases palīdz jums atrast labāko risinājumu jūsu mājai. Mūsu klāsts nodrošina nevainojamas izvēles iespējas jebkurai ēkai, lietojumam un vajadzībai. Izstrādājuma kvalitātes klase nodrošina izstrādājuma izcelsmi, kvalitāti un izturību un nosaka tā tehniskās garantijas periodu.

Lasiet vairāk par kvalitātes klasēm
Professional-installation

Visaptveroši jumta materiālu risinājumi

Mūsu jumta materiālu risinājumu komplekts patiesi nodrošina visu - no mazākās skrūves līdz jumta segumam un jumta materiālu piegādei. Mūsu speciālisti sniegs jums konsultāciju, ieteiks, kādi materiāli ir nepieciešami jūsu jumtam un veiks aprēķinu.

Pieprasiet piedāvājumu
Innovativeness

Augstākās klases izstrādājumi

Ruukki ražo jumtus Somijā vairāk kā 50 gadus. Mēs pastāvīgi attīstam mūsu produktus un pakalpojumus, lai radītu jums labāko iespējamo pieredzi. Visi mūsu izstrādājumi ir vislabākās kvalitātes, izturīgi, uzticami un tiem ir piešķirts CE marķējums.

Aplūkojiet mūsu izstrādājumu piedāvājumu
Cost-effective

Labi zināmi produkti

Būvniecības speciālisti zina mūsu jumtu kvalitāti. Vienkārša montēšana un izstrādājumu saderība padara Ruukki par labu izvēli jebkuram mājas projektam.

Light-but-strong

Viegls, bet izturīgs

Tērauds ir ilgtspējīgs, uzticams jumtu materiāls. Tas ir viegls, kas padara to lieliski piemērotu atjaunošanai, jo jumta spāres nav nepieciešams pastiprināt. Tēraudu var arī viegli liekt, lai piemērotos jūsu jumta formām un leņķiem.

Jumta atjaunošanas pamati

Steel-roof-basics

Tērauda jumta pamati

Uzziniet par struktūrelementiem, kas balsta jūsu jumtu. Jo vairāk jūs zināsiet, jo vieglāk būs saprast, ko jumta atjaunošanā var uzlabot.

Lasiet par jumta pamatiem
Getting-started

Kā pasūtīt Ruukki jumtu

Jūsu jumtam nepieciešama renovācija? Ar ko sākt? Izlasiet mūsu aprakstu un jūs uzzināsiet, kā soli pa solim veikt jumta pasūtīšanu

Uzziniet, kā pasūtīt jumtu
why-renovate-hero

Kāpēc atjaunot?

Vizbiežāk sastopamie iemesli, kāpēc mainīt jumtu, ir jumta tecēšana, nepietiekamā izolācija un jumta vizuālais izskats. Bieži vien nepietiek tikai ar jumta remontu, ir nepieciešams mainīt visu jumta segumu.

Izlasiet atjaunošanas iemeslus
Kyntajantie_23__SKF_8561

Mājas ar Ruukki jumtu

Apskatiet mūsu galeriju un novērtējiet, kā jauns tērauda jumts var sniegt visai jūsu mājai jaunu izskatu. Pieejamas daudz krāsu un stila iespējas. Vai kādi no šiem jumtiem derēs jūsu jaunajai mājai?

Biežāk uzdotie jautājumi par jumta atjaunošanu

  • Vai es varu dzīvot savā mājā laikā, kad tiek veikta jumta montāžas darbi?
  • Kā nomainīt šīfera jumtu uz tērauda jutu?
  • Kā pareizi mērīt jumtu?
Ja jūs esat apsvēris jumta atjaunošanu, jums, visticamāk, ir daudz jautājumu. Nesatraucieties — mūsu profesionāļi jau ir uz tiem atbildējuši biežāk uzdoto jautājumu sadaļā. Atrodiet visu nepieciešamo informāciju par izmaksām, kopšanu, drošības produktiem un daudzām citām tēmām.

Jumta materiāli

 

Jo mazāk problēmu, ar kurām jāsaskarās jumta renovācijā, jo labāk. Izvēlieties Ruukki tērauda jumtu un jūs saņemsiet visu vienā: jumta loksnes, ūdensnoteku sistēmas, jumta drošības izstrādājumus un papildelementus. 

Izlasiet par mūsu jumta materiāliem un atrodiet, kuri vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

 

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Tie ir arī ārkārtīgi izturīgi un nemainīgi moderni. Salīdziniet dažādus profilus un krāsas, lai atrastu piemērotāko savai mājai.

Lasiet vairāk par jumta loksnēm
RWS_0001

Lietus ūdensnoteku sistēmas

Ruukki lietus ūdensnoteku sistēmas nodrošina, ka ūdens tiek novadīts prom no ēkas.

Lasiet vairāk par lietusūdens noteku sistēmām

Monterrey

Monterrey ir viens no mūsu vispopulārākajiem dakstiņu efekta jumtu dizainiem, kas ir solīda izvēle mājas īpašniekam, kas ir pārliecināts par stilu.

Lasiet vairāk par Monterrey
Finnera-tile-sheet-roof-09

Finnera

Finnera dizainu iedvesmojuši tradicionālie māla dakstiņi. Tas ir uzstādīšanai gatavs tērauda jumts ar inovatīvu priekšējās malas dubulto nolocījumu.

Lasiet vairāk par Finnera
Adamante

Adamante (AKCIJA līdz 30.09.2020)

Adamante ir dizains, kas apvieno atšķirīgu profilu ar izteiksmīgu un modernu dizainu.

Lasiet vairāk par Adamante
contact5

Kā iegādāties

Ja esat gatavi veikt jumta iegādi, sazinieties ar mums šeit. Ja jums joprojām ir jautājumi jumta atjaunošanu vai Ruukki jumtiem, jūs varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu vai atrast tuvāko izplatītāju.

Roofing-customer-service-2

Klientu apkalpošana

Zvaniet mums pa tālruni +371 670 44 922, lai pieprasītu piedāvājumu vai uzzinātu par mūsu pakalpojumiem. Mēs atbildēsim uz jūsu zvaniem darba dienās no plkst. 8.00-16.30

Jautājiet par Ruukki jumtiem

Vai jums ir jautājumi, uz kuriem mūsu vietnē nav atbildes? Saņemiet atbildes no mūsu tirdzniecības speciālistiem!

Jautājiet par jumtiem

Atrast izplatītāju

Mūsu prasmīgie mazumtirgotāji ir visā Latvijā. Atrodiet tuvāko Ruukki jumtu izplatītāju kartē, norādot pilsētu vai pasta indeksu.

Atrast izplatītāju

Pieprasiet piedāvājumu

Pievienot citu

Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.