Kāpēc jumtam nepieciešama difūzijas membrāna

Jumts ir mājas daļa, kurā neskaitot jumta segumu ir vēl daudzi citi elementi. Skārda loksnes, spāres, latojuma konstrukcija, difūzijas membrāna, lietus ūdensnoteku sistēma, jumta drošības elementi, ventilācijas kanāli un citi nepieciešamie jumta piederumi nodrošina, ka jumts saglabāsies skaists un kalpos ilgi.

Difūzijas membrānas pamatuzdevums ir aizsargāt galvenās jumta konstrukcijas no kondensāta, kas gaisa mitruma dēļ rodas jumta seguma apakšā, samazinot vai pilnībā novēršot pelējuma veidošanos. Tā vienlaicīgi kalpo kā mitruma un vēja barjera, kas palīdz uzlabot arī mājas termoefektivitāti.

Jumta segums kopā ar difūzijas membrānu ir drošs risinājums, kas samazina riskus un var garantēt labu gala rezultātu un ilgmūžīgu jumta kalpošanu.

Ruukki difūzijas membrānas

Ruukki difūzijas membrāna efektīvi aiztur zem jumta seguma veidojošo kondensātu un neļauj tam iekļūt jumta konstrukcijās un siltumizolācijā. Pareizi ierīkota ventilācija ātri izžāvē difūzijas membrānu.

Projektētāja uzdevums – paredzēt pareizus jumta konstrukcijas vēdināšanas risinājumus. Vēdināšanai jābūt uzprojektētai, ņemot vērā konkrētās konstrukcijas. Lai nodrošinātu gaisa cirkulāciju starp jumta segumu un difūzijas membrānu, jānodrošina gaisa ieplūde karnīzē un izplūde korē.  

Ruukki piedāvā difūzijas membrānas ar divām iestrādātām līmlentām:

  • Ruukki 150 FIX
  • Ruukki 125 FIX

Jautāt piedāvājumu
Hingav (difuusne) aluskate Ruukki 150FIX (3)
Hingav (difuusne) aluskate Ruukki 150FIX (5)
Hingav (difuusne) aluskate Ruukki 125FIX (3)
Hingav (difuusne) aluskate Ruukki 125FIX (5)

SAZINĀTIES AR TIRDZNIECĪBU

Zvaniet mūsu klientu apkalpošanas speciālistam katru darba dienu no plkst.8.00 -16.30 pa tālruni 67044922