Dažnai užduodami klausimai

Į vieną vietą surinkome dažniausiai klientų užduodamus klausimus apie mūsų stogo produktus. Peržvelkite klausimų ir atsakymų sąrašą, jei nerandate jums reikalingos informacijos, susisiekite su mūsų specialistais ir jie padės sprendžiant jums kilusius klausimus. Galite susisiekti telefonu paskambinę mūsų klientų aptarnavimo komandai arba užpildyti užklausos formą.
roof-renovation-faq

D.U.K. apie stogo renovaciją

Čia mūsų kompetetingi darbuotojai pateikia dažniausiai pasitaikančias problemas ir klausimus kylančius renovuojant stogą. Net jei ir neturite konkretaus klausimo, bet mąstote apie stogo renovaciją, siūlome perskaityti šiuos atsakymus, kaip atmintinę apie tai, ką vertėtų žinoti planuojant stogo renovaciją.

D.U.K. apie stogo renovaciją
new-building-faq

D.U.K. apie naujo stogo statybą

Statote naują namą? Renkantis tinkamiausią stogo variantą ar jį montuojant gali kilti neaiškumų, bet perskaitę mūsų D.U.K. skyriuje pateikiamus patarimus įveiksite bet kokį iššūkį. Ir nepamirškite, jei nerasite reikiamos informacijos, mūsų klientų aptarnavimo komanda visuomet yra pasiruošusi jums padėti.

D.U.K. apie stogo statybą

Susijusios temos

Techninės konsultacijos

Turite techninių klausimų apie stogus? Susisiekite su mūsų konsultantu nemokama telefono linija: 8-800-11111, arba pateikite klausimą elektronine forma ir mes su Jumis netrukus susisieksime.

Klauskite apie stogus

Dokumentų biblioteka

Jei reikia konkrečios informacijos apie gaminius, montavimo ar techninės priežiūros darbus, žr. mūsų dokumentų biblioteką, kur rasite visas reikiamas instrukcijas ar brošiūras. Ten taip pat didžiuodamiesi pateikiame savo aplinkos apsaugos ir kokybės sertifikatus.

Į dokumentų biblioteką

Užklausa dėl kainos

Norėtumėte pasitarti dėl kainų, nuolaidų? Skambinkite mums nemokama telefono linija: 8-800-11111 arba užpildykite elektroninę kainų užklausos formą ir mes su Jumis netrukus susisieksime.

Užklausa dėl kainos