Classic-reference-8

Pasirinkus „Ruukki“, lengva renovuoti stogą

Jei jums reikia naujo stogo, „Ruukki“ stogo komplektas - puikus sprendimas. Kiekvienais metais 40 000 klientų pasirenka „Ruukki“ stogą. Mūsų suteikiama garantija užtikrina aukštą kokybę dešimtmečiams. 

Kodėl verta rinktis „Ruukki“

Warranty

Garantija - iki 50 metų

Mūsų kokybės klasių sistema padės išsirinkti idealų stogo sprendimą jūsų namui. „Ruukki“ kokybės klasė - tai ne tik produkto originalumo, kokybės ir ilgaamžiškumo ženklas. Tai – ilgamečio rinkos lyderio pažadas!

Kokybės klasių palyginimo lentelė
Professional-installation

Profesionalių stogdengių tinklas

Mūsų partnerių, stogdengių tinklas plačiai išvystytas visoje Lietuvoje, tad galime jums rekomenduoti patikimus bei patyrusius, „Ruukki“ mokymuose nuolat dalyvaujančius meistrus.

Aukščiausios klasės produktai

„Ruukki“ gamina stogus Suomijoje daugiau nei 50 metų. Nuolat tobuliname savo produktus ir paslaugas, kad jūsų namai būtų geriausios kokybės. Visi mūsų produktai yra itin patvarūs, visiškai patikimi ir pažymėti kokybės atitikties ženklu CE.

Peržiūrėkite mūsų siūlomus produktus
Cost-effective

Puikiai tiks kiekvienam stogui

Statybos specialistai ir individualių namų savininkai vertina „Ruukki“ stogų kokybę. „Ruukki“ stogas puikiai tiks tiek ekonomiškam, tiek prabanga išsiskiriančiam namui. Nesudėtingas montavimas, platus profilio raštų, spalvų bei kokybės klasių pasirinkimas – puikus sprendimas bet kokios formos ar stiliaus šlaitiniam stogui.

Ruukki-Roofs-production-chain-00

Nuo geležies rūdos, iki galutinio produkto

Ruukki valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja savo liejyklose Suomijoje pagamintą plieną, laboratorijose kuria ir testuoja dangas, naudoja pažangias gamybos linijas. Todėl Ruukki pilnai atsako už kokybę.

Plačiau apie Ruukki gamybą ir kokybės kontrolę
Ruukki-Original-Quality-00

Kaip atpažinti originalų produktą

Ne retas atvejis, kai praėjus vos 2-3 metams nuo stogo įsigijimo, dėl staigaus blukimo, korozijos ar kitų kokybės problemų į mus kreipiasi ir apgauti klientai, iki šiol galvoję, kad įsigijo originalų Ruukki produktą.

Kaip pasitikrinti, ar gavote tai, už ką sumokėjote

Stogo renovacijos pagrindai

Steel-roof-basics

Plieninio stogo pagrindai

Ką vertėtų numatyti prieš įsigyjant stogo medžiagas renovacijai. Pirmiausiai vertėtų įvertinti esamą stogo konstrukciją.

Stogų kontstrukcija ir elementai
Getting-started

Įsigijimo eiga renovuojant

Taigi, norėtumėte renovuoti stogą. Nuo ko pradėti? Perskaitykite mūsų paruoštą nuoseklų aprašą apie tai, kaip vyksta medžiagų stogui įsigijimas, ir žinosite, ko reikėtų tikėtis.

Žr. stogo įsigijimo procesą
why-renovate-hero

Kodėl verta renovuoti?

Nesandarumas ir prasta išvaizda yra dažniausios stogo renovacijos priežastys . Kartais renovacijai gali pakakti stogo perdažymo, o kartais reikalingas viso stogo keitimas. Ar pastebėjote kritulių nuotėkį, pelėsį arba nepakankamą izoliaciją?

Renovacijos priežastys
Ruukki-Lietuva-YouTube-kanalas

"Ruukki stogai" YouTube kanalas

Nemažai instrukcijų, montavimo, produktų parinkimo ir kt. patarimų pateikiame video (arba 3D animuotų video) formatu, "Ruukki stogai" YouTube kanale. 

 Žr. Ruukki stogų video kanalą 

Kyntajantie_23__SKF_8561

Ruukki stogų fotogalerija

Peržvelkite mūsų įgyvendintų projektų fotogaleriją, palyginkite įvairius stogus, stebėkite kaip jie išryškina kiekvieno namo stilių. Ar kuris nors šių stogų tiktų jūsų namui?

Dizainas

Ruukki visualiseerimise tööriist

Dizaino derinimo įrankis

Pasinaudojus stogo dizaino derinimo (vizualizacijų) įrankiu, akimirksniu pamatysite, kaip skirtingi stogo profilio raštai ir spalvos dera prie Jūsų namo spalvų.

Išbandykite dizaino įrankį

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Ar galiu naudotis namu kol vyksta stogo renovacijos darbai?
  • Kaip pakeisti seną asbestinę stogo dangą nauja?
  • Kaip teisingai išmatuoti stogą?
Svarstant apie stogo renovaciją, tikriausiai iškyla daug klausimų. Nesijaudinkite – mūsų stogo dangų specialistai jau atsakė į pagrindinius klausimus D.U.K. puslapyje. Sužinokite viską apie stogo įrengimą, priežiūrą, saugos elementus ir daug kitų dalykų.

Produktai stogui

Pasirinkite „Ruukki“ plieninį stogą savo namui ir vienoje vietoje galėsite gauti viską: stogo lakštus, lietaus vandens nuvedimo sistemas, stogų saugos bei tvirtinimo elementus, stogo plėveles, ventiliacinius kaminėlius ir t.t. Taip pat galime pasiūlyti ir stogo dangą su integruotais saulės šilumos kolektoriais. Ar jus domintų stogas gaminantis energiją?

Susipažinkite su mūsų gaminiais ir išsirinkite, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius

Granite-HDX_2s

Stogo dangos lakštai

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo jūsų namus nuo nepalankių oro sąlygų. Jie taip pat yra itin patvarūs ir išlieka stilingi daugelį metų. Palyginkite skirtingus profilius bei spalvas, kad rastumėte geriausią sprendimą savo namui.

Skaitykite daugiau apie stogo lakštus
RWS_0001

Lietaus vandens nuvedimo sistemos

„Ruukki“ lietaus vandens nuvedimo sistemos užtikrina, kad vanduo būtų tinkamai nukreipiamas nuo pastato.

Žr. daugiau apie lietaus vandens nuvedimo sistemas
Ruukki-Finnera-widok boczny

Finnera

„Finnera“ dizainas – įkvėptas tradicinių molinių čerpių. Tai paruoštas montavimui plieninis stogas su naujovišku specialiai užlenktu priekiniu kraštu.

Sužinokite daugiau apie „Finnera“

Adamante

„Adamante“ – tai stogo danga, kurioje išskirtinis profilis dera su stilingu, akį traukiančiu dizainu.

Sužinokite daugiau apie „Adamante“

Monterrey

„Monterrey“ yra vienas populiariausių mūsų čerpinių profilių dizainų, tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško stilingo stogo varianto.

Sužinokite daugiau apie „Monterrey“
contact5

Kaip ir kur įsigyti

Jei nusprendėte pirkti, susisiekite su mumis. Jei turite klausimų apie stogo renovaciją arba apie „Ruukki“ stogus, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių arba rasti artimiausią prekybos atstovą.

Roofing-customer-service-2

Klientų aptarnavimo skyrius

Susisiekite su mumis nemokama telefono linija: 8-800-11111 ir klauskite kainos. Atsakysime į jūsų skambučius darbo dienomis, nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais - nuo 8 iki 15.45 val.)

Susisiekite su mūsų vadybininku

Techniniai klausimai

Turite techninių klausimų, į kuriuos neradote atsakymų svetainėje? Kreipkitės į mūsų konsultantą nemokama telefono linija: 8-800-11111.

Klausti apie stogus

Ruukki prekybos ir partnerių tinklas

„Ruukki“ stogų prekybos ir partnerių tinklas išplėtotas visoje Lietuvos teritorijoje. Pagal miestą arba pašto kodą žemėlapyje rasite sau patogiausios prekybos vietos kontaktus ir koordinates.

Prekybos atstovai

Užklausa dėl kainos

Pridėti daugiau

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.

asbestos

Asbesto keitimo programa 2020

asbestos

Pasinaudokite galimybe sutaupyti daugiau nei 50% išlaidų stogo medžiagoms

Kaimo vietovių gyventojai, planuojantys dalyvauti asbesto stogų keitimo programoje, 2020 metais turi unikalią galimybę sutaupyti virš 50% išlaidų naujo stogo medžiagoms, jei pasinaudos dar ir „Ruukki“ specialiu kainos pasiūlymu. Čia nuolaidos sumuojasi! t.y. nuolaidą gausite iš "Ruukki", o po to, nuo tos kainos dar turite galimybę susigražinti 50% ! Ruukki aktyviai remia saugios, sveikos gyvensenos iniciatyvas. Dūlančio asbesto dalelės – pavojingas kancerogenas, galintis ilgainiui, net ir po 20 metų, sukelti plaučių vėžį, paskatinti kitas plaučių ar kvėpavimo takų ligas, virusų žalą. Tad asbesto šalinimo programa Lietuvoje yra unikali galimybė išvengti sveikatos bėdų ateityje ir tuo pačiu ženkliai pakelti savo nekilnojamo turto vertę!.

Daugiau informacijos apie asbestinio šiferio keitimo programą 2020 metais rasite čia...