Harmaja Saimaa, Kannustalo-4

Jūsų namai yra vertybė – pasirūpinkite, kad stogas jį patikimai apsaugotų

Stogas turi didelę įtaką namo estetinei išvaizdai. „Ruukki“ stogų asortimente rasite tinkamiausią variantą savo namui. Stogo kokybe ir patvarumu galėsite džiaugtis 50 metų ar ilgiau. Turėkite namą, atsparų bet kokioms oro sąlygoms ir traukiantį kiekvieno praeivio akį.

Kodėl verta rinktis „Ruukki“

Aukščiausios klasės produktai

„Ruukki“ gamina stogus Suomijoje daugiau nei 50 metų. Nuolat tobuliname savo produktus ir paslaugas, kad jūsų nauji namai būtų geriausios kokybės. Visi mūsų produktai yra itin patvarūs, visiškai patikimi ir pažymėti kokybės atitikties ženklu CE.

Peržiūrėkite mūsų siūlomus produktus
Warranty

Garantija - iki 50 metų

Mūsų kokybės klasių sistema padės išsirinkti idealų stogo sprendimą jūsų naujam namui. „Ruukki“ kokybės klasė - tai ne tik produkto originalumo, kokybės ir ilgaamžiškumo ženklas. Tai – ilgamečio rinkos lyderio pažadas!

Sužinokite daugiau apie Ruukki kokybės klases
Cost-effective

Puikiai tiks kiekvienam namui

Statybos specialistai ir individualių namų savininkai vertina „Ruukki“ stogų kokybę. „Ruukki“ stogas puikiai tinka tiek ekonomiškam, tiek prabanga išsiskiriančiam namui. Nesudėtingas montavimas, platus profilio raštų, spalvų bei kokybės klasių pasirinkimas - puikus sprendimas bet kokios formos ar stiliaus šlaitiniam stogui.

Professional-installation

Profesionalių stogdengių tinklas

Mūsų partnerių, stogdengių tinklas plačiai išvystytas visoje Lietuvoje, tad galime jums rekomenduoti patikimus bei patyrusius, „Ruukki“ mokymuose nuolat dalyvaujančius meistrus.

Susisiekite su mumis, arba mūsų prekybos partneriais
Ruukki-Roofs-production-chain-00

Nuo geležies rūdos, iki galutinio produkto

Ruukki valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja savo liejyklose Suomijoje pagamintą plieną, laboratorijose kuria ir testuoja dangas, naudoja pažangias gamybos linijas. Todėl Ruukki pilnai atsako už kokybę.

Plačiau apie Ruukki gamybą ir kokybės kontrolę
Ruukki-Original-Quality-00

Kaip atpažinti originalų produktą

Ne retas atvejis, kai praėjus vos 2-3 metams nuo stogo įsigijimo, dėl staigaus blukimo, korozijos ar kitų kokybės problemų į mus kreipiasi ir apgauti klientai, iki šiol galvoję, kad įsigijo originalų Ruukki produktą.

Kaip pasitikrinti, ar gavote tai, už ką sumokėjote

Stogo statybos pagrindai

Lapinlahti_jälkeen_tarina_02

Plieninių stogų sandara

Kodėl plieninis stogas geriausias pasirinkimas jūsų namui? Sužinokite apie plieninio stogo konstrukciją ir visas sudedamąsias dalis.

Plačiau apie stogų sąndarą

Stogo įsigijimo procesas

Nusprendėte, kad norite plieninio stogo? Peržvelkite stogo įsigijimo nuoseklų aprašą ir žinosite, ko tikėtis..

Žr. stogo įsigijimo procesą
Ruukki-Lietuva-YouTube-kanalas

"Ruukki stogai" YouTube kanalas

Nemažai instrukcijų, montavimo, produktų parinkimo ir kt. patarimų pateikiame video (arba 3D animuotų video) formatu, "Ruukki stogai" YouTube kanale. 

Ruukki stogų fotogalerija

Tiek daug pasirinkimo galimybių ir tik vienas stogas! Spalvos ir profilio rašto pasirinkimas yra lengviausia ir įdomiausia dalis renkantis naują stogą. Peržvelkite mūsų įgyvendintų projektų foto galeriją, palyginkite įvairius stogus, atkreipkite dėmesį kaip jie išryškina konkretaus namo stilių. Ar kuris nors šių stogų tiktų jūsų naujam namui?

Dizainas

Ruukki visualiseerimise tööriist

Dizaino derinimo įrankis

Pasinaudojus stogo dizaino derinimo (vizualizacijų) įrankiu, akimirksniu pamatysite, kaip skirtingi stogo profilio raštai ir spalvos dera prie Jūsų namo spalvų.

Išbandykite dizaino įrankį

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Kokios klaidos dažniausiai daromos renkantis stogo medžiagas?
  • Koks yra minimalus šlaito nuolydis renkantis plieninę stogo dangą?
  • Kaip teisingai išmatuoti stogą?
Pasirenkant tinkamus stogo gaminius ir planuojant montavimo darbus gali kilti neaiškumų, todėl siūlome peržvelgti mūsų dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.) skyrių, galbūt atsakymą rasite iškart. Čia taip pat rasite informacijos apie stogo konstrukcijas, saugos įrangą, montavimo trukmę ir dar daugiau.

Žr. naujo stogo statybos D.U.K. (dažnai užduodamus klausimus)

IMG_7249

Produktai stogui

Namo statyba yra sudėtingas ir ilgas procesas, tad kodėl nepalengvinus bent jau stogo įrengimo? Pasirinkite „Ruukki“ plieninį stogą savo naujam namui ir galėsite viską gauti vienoje vietoje: stogo lakštus, lietaus vandens nuvedimo sistemas, stogų saugos bei visus tvirtinimo elementus, stogo plėveles, ventiliacinius kaminėlius ir t.t. Taip pat galime pasiūlyti stogo dangą su integruotais saulės šilumos kolektoriais, jeigu jus domintų stogas, galintis gaminti energiją.

Susipažinkite su mūsų gaminiais

Stogų dangos lakštai

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo jūsų namus nuo nepalankių oro sąlygų. Jie taip pat yra itin patvarūs ir išlieka stilingi daugelį metų. Palyginkite skirtingus lakštų profilius bei spalvas, kad rastumėte geriausią sprendimą savo namui.

Skaitykite daugiau apie stogo lakštus

Lietaus nuvedimo sistemos

„Ruukki“ lietaus nuvedimo sistemos pagamintos iš tvirto, 0,6 mm storio plieno lakštų...

Daugiau apie lietvamzdžių, latakų sistemas
Classic-reference-7

Classic

„Ruukki Classic™“ yra valcuoto profilio stogas, panašus į tradicinę valcuotą stogo dangą. Šis paprasto, klasikinio dizaino profilis puikiai dera prie daugelio įvairaus architektūrinio stiliaus namų. Tai puikus pasirinkimas mažo nuolydžio stogams.

Sužinokite daugiau apie „Classic“

Adamante

„Adamante“ – tai stogo danga, kurioje išskirtinis profilis dera su stilingu, akį traukiančiu dizainu.

Sužinokite daugiau apie „Adamante“
contact5

Kaip ir kur įsigyti

Jei planuojate pirkti, turite techninių ar ktitų.klausimų apie „Ruukki“ stogus, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo komandą arba į artimiausią „Ruukki“ prekybos atstovą.

Roofing-customer-service-2

Klientų aptarnavimo skyrius

Susisiekite su mumis nemokama telefono linija: 8-800-11111 ir klauskite kainos. Atsakysime į jūsų skambučius darbo dienomis, nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais - nuo 8 iki 15.45 val.)

Prekybos atstovai

Techniniai klausimai

Turite techninių klausimų, į kuriuos neradote atsakymų svetainėje? Kreipkitės į mūsų konsultantą nemokama telefono linija: 8-800-11111.

Klausti apie stogus

Ruukki prekybos ir partnerių tinklas

„Ruukki“ stogų prekybos ir partnerių tinklas išplėtotas visoje Lietuvos teritorijoje. Pagal miestą arba pašto kodą žemėlapyje rasite sau patogiausios prekybos vietos kontaktus ir koordinates.

Prekybos atstovai

Užklausa dėl kainos

Pridėti daugiau

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.