Ruukki-Original-Quality-00

Verta pasitikrinti, ar gaunate tai, už ką sumokėjote

Ruukki plieninių stogų srityje veikia jau daugiau nei 60 metų. Per šį laikotarpį, Suomijoje ir kitose šalyse nuolat vykdydami mokslinius tyrimus, pasiūlėme daugybę išradimų bei technologinių patobulinimų stogams. Nemažai šių patobulinimų iš pirmo žvilgsnio gali būti sunkiai pastebimi, tačiau kokybiškam stogui - kiekviena detalė svarbi. 

Dauguma mūsų išradimų, ženkliai pagerinančių stogo sandarumą, ilgaamžiškumą, palengvinančių montavimą ir kasmetinę priežiūrą, nuo kopijavimo yra apsaugoti patentais. Tačiau ne viską galima apsaugoti nuo "panašių, bet pigesnių" sprendimų, o sudėtingiausia yra apsaugoti stogo dangos dizainą, profilio raštą. Pavyzdžiui, Monterrey® stogo dangos profilis buvo pristatytas dar 1981 m. Metams bėgant, Baltijos kitų šalių rinkose atsirado daugybė šio profilio kopijų,  iš išvaizdos labai panašių, tačiau charakteristikomis, kokybe ir ilgaamžiškumu labai atsiliekančių nuo originalaus Monterrey®. Tas pat nutiko ir su Finnera®Adamante® ir daugeliu kitų Ruukki sukurtų stogų dangų. 

Ne retas atvejis, kai praėjus vos 2-3 metams nuo stogo įsigijimo, dėl staigaus blukimo, korozijos ar kitų kokybės problemų į mus kreipiasi ir apgauti klientai, iki šiol galvoję, kad įsigijo originalų Ruukki produktą. Nesąžiningi prekeiviai panaudoja mūsų prekinius ženklus ir produktų pavadinimus savo ruošiamuose pasiūlymuose, sąskaitose ar kituose dokumentuose, dažniausiai tik su viena - kita pakeista raide, pvz. Ruuki, Monterey, Klasic ir pan. Tad visuomet verta patikrinti, ar gaunate tai, už ką sumokėjote.


Jei bent kiek abejojate, ar įsigijote originalų Ruukki stogą, tai galite pasitikrinti apžiūrėdami stogo dangos kraštus. Ant kiekvieno lakšto kairiojo krašto gamybos metu yra uždedamas užrašas su logotipu "ORIGINAL RUUKKI QUALITY", bei pagaminimo data. Šie užrašai užsidengia montuojant kiekvieną sekantį lakštą, tad yra apsaugoti nuo UV spindulių, atmosferos poveikio, išlieka matomi ir po keleto dešimtmečių. 

Taip pat Ruukki logotipus, jų įspaudus galima pamatyti ir ant kai kurių išorinių elementų: lietaus latakų galų, Classic valco dangtelių ir kt. 

Be to, įsigyjant Ruukki stogą, kartu su pirkimo dokumentais visuomet pateikiama ir kokybę pagrindžiantis dokumentas - užpildyta Ruukki garantinė knygelė.
Ruukki valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja savo liejyklose Suomijoje pagamintą tvirtą plieną S280GD, padengtą ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų, kancerogenų, pvz. šešiavalenčio chromo Cr6, laboratorijose nuolat kuria, tobulina, natūraliomis ir dirbtinomis agresyviomis sąlygomis testuoja stogo dangas, profiliavimui naudoja nesusidėvėjusius įrengimus. 

Todėl Ruukki pilnai atsako ne tik už žaliavos, bet ir už galutinių stogo produktų kokybę, atsparumą, lakštų geometrijos tikslumą.
Ruukki-Roofs-production-chain-!00

Nuo geležies rūdos - iki galutinio produkto. Plačiau apie Ruukki gamybos ir kokybės kontrolės procesą čia... 

Susijusios nuorodos

Daugiau informacijos apie Ruukki produktus statant ar renovuojant stogą rasite kitose skiltyse.

Ruukki-Roofs-production-chain-00

Viskas "vienose rankose"

Ruukki valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja savo liejyklose Suomijoje pagamintą plieną...

Nuo geležies rūdos iki galutinio produkto
klasy_jakosci_PL

Kokybės klasės

Nuo gaminio kokybės klasės labiausiai priklauso stogo ilgaamžiškumas, atsparumas įbrėžimams, UV poveikiui...

Kokybės klasių palyginimas, skirtumai
Roof-safety-procucts-reference-14

Stogo lakštai

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo jūsų namus visomis aplinkybėmis. Jie yra itin patvarūs ir išlieka stilingi daugelį metų.

Užklausa dėl kainos

Jei norite palikti užklausą dėl kainos, užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.

Užklausa dėl kainos