PASIRINKUS „RUUKKI“ LENGVA RENOVUOTI STOGĄ

Renovacija

Jei jums reikia naujo stogo, „Ruukki“ stogo komplektas - geriausias sprendimas. Kiekvienais metais 40 000 klientų pasirenka „Ruukki“ stogą. Mūsų suteikiama garantija užtikrina aukštą kokybę dešimtmečiams. 

Norėčiau peržiūrėti šiuo metu vykstančias akcijas ir gauti kainos pasiūlymą

Kodėl verta rinktis „Ruukki“

Garantija - iki 50 metų

Mūsų kokybės klasių sistema padės išsirinkti idealų stogo sprendimą jūsų namui. „Ruukki“ kokybės klasė - tai ne tik produkto originalumo, kokybės ir ilgaamžiškumo ženklas. Tai – ilgamečio rinkos lyderio pažadas!

Kokybės klasių palyginimo lentelė

Profesionalių stogdengių tinklas

Mūsų partnerių, stogdengių tinklas plačiai išvystytas visoje Lietuvoje, tad galime jums rekomenduoti patikimus bei patyrusius, „Ruukki“ mokymuose nuolat dalyvaujančius meistrus.

Aukščiausios klasės produktai

„Ruukki“ gamina stogus Suomijoje daugiau nei 50 metų. Nuolat tobuliname savo produktus ir paslaugas, kad jūsų namai būtų geriausios kokybės. Visi mūsų produktai yra itin patvarūs, visiškai patikimi ir pažymėti kokybės atitikties ženklu CE.

Peržiūrėkite mūsų siūlomus produktus

Puikiai tiks kiekvienam stogui

Statybos specialistai ir individualių namų savininkai vertina „Ruukki“ stogų kokybę. „Ruukki“ stogas puikiai tiks tiek ekonomiškam, tiek prabanga išsiskiriančiam namui. Nesudėtingas montavimas, platus profilio raštų, spalvų bei kokybės klasių pasirinkimas – puikus sprendimas bet kokios formos ar stiliaus šlaitiniam stogui.

Lengvas, bet tvirtas stogas

Plienas yra patvari, patikima stogo dangos medžiaga. Jis lengvas, todėl puikiai tinka atliekant renovaciją, nes dažniausiai neprireikia papildomai sutvirtinti stogo konstrukcijų. Plieną taip pat paprasta išlenkti pagal stogo formas ir kampus.

Stogo renovacijos pagrindai

Plieninio stogo pagrindai

Sužinokite apie konstrukcijas, kurios laiko jūsų stogą. Kuo daugiau žinosite, tuo lengviau bus suprasti, kas pasikeičia atlikus stogo renovaciją.

Įsigijimo procesas

Taigi, norėtumėte renovuoti stogą. Nuo ko pradėti? Perskaitykite mūsų paruoštą nuoseklų aprašą apie tai, kaip vyksta medžiagų stogui įsigijimas, ir žinosite, ko reikėtų tikėtis.

Kodėl verta renovuoti?

Nesandarumas ir prasta išvaizda yra dažniausios stogo renovacijos priežastys . Kartais renovacijai gali pakakti stogo perdažymo, o kartais reikalingas viso stogo keitimas. Ar pastebėjote kritulių nuotėkį, pelėsį arba nepakankamą izoliaciją?
Ruukki-Lietuva-YouTube-kanalas

"Ruukki stogai" YouTube kanalas

Nemažai instrukcijų, montavimo, produktų parinkimo ir kt. patarimų pateikiame video (arba 3D animuotų video) formatu, "Ruukki stogai" YouTube kanale. 

 Žr. Ruukki stogų video kanalą 

Ruukki stogų fotogalerija

Peržvelkite mūsų įgyvendintų projektų fotogaleriją, palyginkite įvairius stogus, stebėkite kaip jie išryškina kiekvieno namo stilių. Ar kuris nors šių stogų tiktų jūsų namui?
Profiled-sheet-reference-2 Profiled-sheet-reference-1 Classic-reference-3 Monterrey-reference-1 Monterrey-reference-2 Monterrey-reference-6 Adamante-reference-1 Monterrey-reference-3 Classic-reference-9 Monterrey-reference-9 Monterrey-reference-8 Monterrey-reference-4 Monterrey-reference-5 Elite-reference-2 Elite-reference-1 Classic-reference-1 Adamante-reference-2 Finnera-01

Dizainas

Dizaino derinimo įrankis

Pasinaudojus stogo dizaino derinimo (vizualizacijų) įrankiu, akimirksniu pamatysite, kaip skirtingi stogo profilio raštai ir spalvos dera prie Jūsų namo spalvų.

Išbandykite dizaino įrankį

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Ar galiu naudotis namu kol vyksta stogo renovacijos darbai?
  • Kaip pakeisti seną asbestinę stogo dangą nauja?
  • Kaip teisingai išmatuoti stogą?

Svarstant apie stogo renovaciją, tikriausiai iškyla daug klausimų. Nesijaudinkite – mūsų stogo dangų specialistai jau atsakė į pagrindinius klausimus D.U.K. puslapyje. Sužinokite viską apie stogo įrengimą, priežiūrą, saugos elementus ir daug kitų dalykų.

Žr. D.U.K. apie stogo renovaciją

Produktai stogui

Pasirinkite „Ruukki“ plieninį stogą savo namui ir vienoje vietoje galėsite gauti viską: stogo lakštus, lietaus vandens nuvedimo sistemas, stogų saugos bei tvirtinimo elementus, stogo plėveles, ventiliacinius kaminėlius ir t.t. Taip pat galime pasiūlyti ir stogo dangą su integruotais saulės šilumos kolektoriais. Ar jus domintų stogas gaminantis energiją?

Susipažinkite su mūsų gaminiais ir išsirinkite, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius

Stogo dangos lakštai

„Ruukki“ plieniniai stogai saugo jūsų namus nuo nepalankių oro sąlygų. Jie taip pat yra itin patvarūs ir išlieka stilingi daugelį metų. Palyginkite skirtingus profilius bei spalvas, kad rastumėte geriausią sprendimą savo namui.

Lietaus vandens nuvedimo sistemos

„Ruukki“ lietaus vandens nuvedimo sistemos užtikrina, kad vanduo būtų tinkamai nukreipiamas nuo pastato.

Finnera

„Finnera“ dizainas – įkvėptas tradicinių molinių čerpių. Tai paruoštas montavimui plieninis stogas su naujovišku specialiai užlenktu priekiniu kraštu.

Adamante

„Adamante“ – tai stogo danga, kurioje išskirtinis profilis dera su stilingu, akį traukiančiu dizainu.

Monterrey

„Monterrey“ yra vienas populiariausių mūsų čerpinių profilių dizainų, tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško stilingo stogo varianto.

Kaip ir kur įsigyti

Jei nusprendėte pirkti, susisiekite su mumis. Jei turite klausimų apie stogo renovaciją arba apie „Ruukki“ stogus, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių arba rasti artimiausią prekybos atstovą.

Klientų aptarnavimo skyrius

Susisiekite su mumis nemokama telefono linija: 8-800-11111 ir teiraukitės kainos. Atsakysime į jūsų skambučius darbo dienomis, nuo 8 iki 17 val. (penktadieniais - nuo 8 iki 15.45 val.)

Techniniai klausimai

Turite techninių klausimų, į kuriuos neradote atsakymų svetainėje? Kreipkitės į mūsų konsultantą nemokama telefono linija: 8-800-11111.

Ruukki prekybos ir partnerių tinklas

„Ruukki“ stogų prekybos ir partnerių tinklas išplėtotas visoje Lietuvos teritorijoje. Pagal miestą arba pašto kodą žemėlapyje rasite sau patogiausios prekybos vietos kontaktus ir koordinates.

Užklausa dėl kainos

Pridėti dokumentą (maks. dydis 5MB)
Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.

Asbesto keitimo programa 2019

Pasinaudokite galimybe sutaupyti daugiau nei 50% išlaidų stogo medžiagoms

Kaimo vietovių gyventojai, planuojantys dalyvauti asbesto stogų keitimo programoje, 2019 metais turi unikalią galimybę sutaupyti virš 50% išlaidų naujo stogo medžiagoms, jei pasinaudos dar ir „Ruukki“ specialiu kainos pasiūlymu. Čia nuolaidos sumuojasi! t.y. nuolaidą gausite iš "Ruukki", o po to, nuo tos kainos dar turite galimybę susigražinti 50% !

Daugiau informacijos apie asbestinio šiferio keitimo programą 2019 metais rasite čia...