Contacts-scropped

DĖMESIO! Karantino metu Ruukki stogai skaičiuojami, užsakomi, gaminami ir pristatomi kaip ir iki šiol, tik visa komunikacija vykdoma nuotoliniu, bekontakčiu būdu (žr. kontaktus). Ruukki itin atsakingai laikosi karantino nurodymų, taiko visas reikiamas apsaugos priemones, kad užtikrintų savo klientų ir darbuotojų saugumą.

SUKURTI GYVENIMUI BE RŪPESČIŲ

RUUKKI STOGAI

Stogas – ilgalaikė investicija. „Ruukki“ yra tobulas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Stogo renovacija vyks sklandžiai. „RUUKKI“ pažadas.

Jei jums reikia naujo stogo, „Ruukki“ stogo komplektas – geriausias sprendimas. Kiekvienais metais 40 000 klientų pasirenka „Ruukki“ stogą. Mūsų garantija užtikrina aukštą kokybę dešimtmečiams.

Stogų dangos ir priedai

„Ruukki“ plieniniai stogai yra itin patvarūs ir patikimai apsaugo jūsų namus. Siūlomas labai platus spalvų ir profilio raštų pasirinkimas. Paprasta įsigyti, paprasta sumontuoti, paprasta prižiūrėti – „Ruukki“ stogai sukurti gyvenimui be rūpesčių.

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!
 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.