services-for-envelope.products

Pre stavebné a montážne spoločnosti

Dôvera nie je len slovo, je to výsledok. Bez ohľadu na veľkosť a účel budovy máme skúsenosti, know-how a ekonomicky a ekologicky udržateľné produktové portfólio, aby sme našli najlepšie riešenie pre váš projekt. Poskytovaním ľahko inštalovateľných produktov a komplexným servisom a podporou vás prevedieme od začiatku do konca s presnosťou dodania, jasnými pokynmi a rýchlou reakciou na zákaznícke služby.


Našou prioritou je maximalizácia bezpečnosti práce a minimalizácia času na inštaláciu.

Ponuka produktov

embodied-energy-in-structures

Riešenie pre strechy a fasády

Fasádne obklady pre opláštenia budov

Primo-main_1920

Ruukki® Primo

Nový systém opláštenia Ruukki® Primo charakterizuje veľký hladký povrch, ktorý umožňuje exkluzívne dizajnové riešenia. Väčšie a hladšie panely odhalia nové, nepoznané možnosti návrhu fasády.

Viac o Ruukki Primo
Centrum Galaxy

Fasádne kazety Ruukki Liberta®

Ruukki Liberta® kazety sú vyrobené tak, aby poskytovali maximálnu pevnosť jednoliatych kovových kaziet so skrytým alebo viditeľným upevnením. Kazety Liberta sú dostupné v rôznom materiálovom prevedení, so širokým výberom farieb a povrchovej úpravy.

Viac o Ruukki Liberta
maritime-centre-vellamo

Fasádne lamely

Fasádne lamely sú užšie profily ohnuté pozdĺž dvoch dlhých okrajov, rozdeľujúce povrch fasády jednosmerne, či už vertikálne, horizontálne alebo pod uhlom.

Viac o fasádnych lamelách
Design Tokyo S18, Wood-Mizer Industries, Polska

Design profily

Design profily vytvárajú pravidelný, štruktúrovaný povrch fasády. Vďaka možnosti výberu profilu a materiálov je možné prispôsobiť štruktúru povrchu tak, aby fasáda spĺňala architektonické požiadavky konkrétneho projektu.

Viac o design profiloch

Materiály fasádnych obkladov

Materiály fasádnych obkladov na báze kovov ponúkajú mimoriadne silnú a širokú škálu estetického použitia ako architektonické prvky. Ich technické vlastnosti sa vyznačujú univerzálnosťou, preto naši miestni odborníci môžu pohotovo pomôcť architektom a developerom pri hľadaní najvhodnejších riešení spĺňajúcich estetické, technické a ekonomické požiadavky jednotlivých projektov.

Viac o materiáloch pre fasádne obklady

Perforácia & podsvietenie

Ruukki® Emotion predstavuje kompletný fasádny systém, ktorý tvoria perforované fasádne produkty a konštrukcia so šikovne integrovaným systémom podsvietenia. Široká škála možností perforácie, od celkovej po voľne navrhnutú art perforáciu, poskytuje neobmedzené dizajnové možnosti.

Viac o Ruukki® Emotion
film-museum

Architektonicky atraktívne fasády na mieru

Pri veľkých projektoch, kde nie je možné použiť naše štandardné produkty, hľadáme a navrhujeme fasádne riešenia v súčinnosti, aby sme splnili požiadavky konkrétneho projektu. Konečné riešene bude natoľko spoľahlivé ako osvedčené a testované riešenia produktov.

Viac o fasádach na mieru

Produkty pre stenové konštrukcie

energy-sandwich-panel

Sendvičové panely pre vonkajšie steny

Naše sendvičové panely pre vonkajšie steny zaručujú dlhú životnosť, vzduchotesnosť a energetickú účinnosť opláštenia pre všetky typy budov.

Viac o sendvičových paneloch pre vonkajšie steny
internal-wall

Sendvičové panely pre vnútorné steny a podhľady

Deliace priečky a stropy vyrobené zo sendvičových panelov Ruukki s jadrom z minerálnej vlny alebo PIR jadrom zaisťujú tepelnú a zvukovú izoláciu pre príjemné vnútorné podmienky.

Viac o sendvičových paneloch pre vnútorné steny a podhľady

Fasádny systém Ruukki Forma®

Ruukki Forma® je kompletný fasádny systém založený na Ruukki fasádnych produktoch v kombinácii so systémom Ruukki® energy panelov. Ruukki Forma® poskytuje možnosť výberu zo širokej škály estetických tvarov, materiálov a farieb. Vysoká vzduchotesnosť základnej konštrukcie, systému Ruukki® energy panelov, vytvára úsporu energetických nákladov budovy až do 30% a zlepšuje jej energetickú triedu.

Light-weight-purlin

Tenkostenné profily

Systém tenkostenných profilov urýchľuje a zjednodušuje výstavbu a umožňuje budovať vonkajšie steny a opláštenie s minimálnym úsilím.

Viac o tenkostenných profiloch
Myjnia samochodowa Bilia

Obrázky a logá na stenách

Ruukki Expression® je kompletný fasádny systém tvorený jedinečnými obrázkami a vzormi v kombinácii s Ruukki® Energy Panel systémom. Vzory môžu byť zhotovené v ľubovoľnej farbe a v rôznych tvaroch, aj ako logá, a obrázky môžu byť vytlačené s prakticky akýmkoľvek motívom.

Viac o Ruukki® Expression

Produkty pre strešné konštrukcie

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki® Roof Sensor monitoruje zaťaženie snehom na streche v reálnom čase, zabraňuje nebezpečným situáciám a znižuje výdavky. Toto riešenie chráni používateľov zariadení a prináša pokoj majiteľovi budovy, projektantovi a osobám zodpovedným za bezpečnosť.

Prejsť na Ruukki®Roof Sensor

Knižnica dokumentov

Knižnica dokumentov - technická dokumentácia

Ponúkame detailné výkresy, montážne návody a ďalšie dokumenty. Naša ponuka produktov sa môže líšiť v jednotlivých krajinách. Skontrolujte prosím dostupnosť produktov na lokálnych produktových stránkach alebo kontaktujte najbližšiu kanceláriu Ruukki.

Návody na montáž

Nižšie nájdete montážne návody podľa produktovej skupiny.

Sendvičové panely

Nosné trapézové profily

Bezpečnosť

general-3

Zamerané na bezpečnosť

Dodávame vysoko kvalitné produkty, systémy a riešenia vyvinuté udržateľným spôsobom, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na dlhú životnosť v náročných podmienkach. Sme tak spoľahlivým partnerom s udržateľnou prevádzkovou činnosťou a ponukou. 

Máme škandinávsky pôvod, sme súčasťou SSAB, zdieľame spoločné hodnoty a dlhoročné skúsenosti v oceliarskom a stavebnom priemysle.
Safety-in-focus

Zodpovedný partner

Aktívne presadzujeme bezpečnosť a prostredie bez nehôd od dodávateľa po výrobu, a tiež počas celej cesty produktu ku koncovému zákazníkovi. Náš záväzok čo sa bezpečnosti týka sa prejavuje v našich procesoch: všetky naše produkty sú navrhnuté pre bezpečnú výrobu, montáž a koncové použitie. Naším zámerom je rásť spolu s našimi partnermi a stať sa svetovým lídrom v bezpečnosti.

Prečítajte si viac o zodpovednom partnerovi
Sustainable-offering

Udržateľná ponuka

Našim zákazníkom dokážeme pomôcť s energetickou úspornosťou, obnoviteľnými zdrojmi energie, uhlíkovou stopou, certifikačným systémom nehnuteľností, či chemickým zložením stavebných produktov. Stručne povedané, robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme pomohli našim zákazníkom stavať udržateľnejšie budovy.

Prečítajte si viac o udržateľnej ponuke
IMG_0525

Kontaktujte nás

Spojenie s nami je jednoduché. Stačí zadať PSČ a my vám pomôžeme pozrieť sa za hranice toho čo je, k tomu čo by to mohlo byť!

Prečo zhromažďujeme a spracovávame osobné údaje? Skontrolujte prosím naše Vyhlásenie o ochrane osobných údajov..