Nákupné centrum Galaxy

Dodali sme materiál na fasádu podľa konceptu Ruukki Renovation. Nová fasáda nákupného centra je vytvorená zo sklenených panelov striedajúcich sa s oceľovými fasádnymi kazetami Ruukki Liberta® tmavosivej, sivej a bielej farby.

Súvisiace produkty

Partneri

  • Vlastník/investor: EPP
  • Architektonické štúdio: Open Architekci
  • Stavebná spoločnosť: EKOL Stanisław Paczyński
  • Rok: 2018

 

Google maps image for pdf print
Prestížna lokalita si vyžadovala riešenia, ktoré by zaistili atraktívny a jedinečný vzhľad obchodného centra a zároveň by boli vysoko funkčné s jednoduchou inštaláciou.  Nová fasáda nákupného centra bola vytvorená zo sklenených panelov striedajúcich sa s oceľovými fasádnymi kazetami Ruukki Liberta® tmavosivej, sivej a bielej farby. Fasádne kazety s výškou až 200 cm a so šírkou 50 cm alebo 100 cm sú nainštalované vertikálne. Na špeciálnu zákazku spoločnosť Ruukki vyrobila aj kazety s rôznou hĺbkou (30 – 50 mm).

Účasť spoločnosti Ruukki na tomto projekte je dobrým príkladom výhod, ktoré poskytuje systém spoločnosti vypracovaný a vyrobený podľa konkrétnych požiadaviek projektu. Koncept spoločnosti Ruukki „Renovation“ použitý pre centrum Galaxy bol založený na využití systému fasádnych kaziet Liberta. Univerzálnosť systému umožňuje montovať kazety na steny ľubovoľnej štruktúry. Možnosť prispôsobenia výroby umožňuje vyrábať kazety s rozmermi a farbami podľa konkrétnej zákazky, aby splnili požiadavky akéhokoľvek architektonického nápadu.