Ruukki_Multi_Family_City_1920x1280

Nākotnes ēkas jau šodien

Īsumā par Ruukki

Ruukki Construction piegādā tērauda būvniecības izstrādājumus un pakalpojumus jumtiem un sienām ilgtspējīgu ēku celtniecībai. Mēs nodarbinām aptuveni 1500 cilvēku un ražojam produktus 10 specializētās ražotnēs. Mūsu aktīvā darbība 10 Eiropas valstīs sniedz mums iespēju apkalpot klientus lokāli, izmantojot mūsu galvenos zīmolus Ruukki un Plannja. Mūsu apgrozījums 2019. gadā bija 470 miljoni eiro. Mēs esam Ziemeļeiropas valstu uzņēmums un SSAB struktūrvienība, ar kopīgām vērtībām un ilggadīgu pieredzi tērauda un celtniecības nozarē

SSAB ir Ziemeļeiropas valstu un ASV tērauda ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 50 valstīs. SSAB akcijas ir iekļautas Stokholmas biržas Nasdaq indeksā, kā arī otrajos sarakstos Helsinku biržas Nasdaq indeksā. www.ssab.com

Logistics

Mēs izgatavojam tērauda produktus sienām un jumtiem ..

Nākotnes ēkas jau šodien

 

 

Nekustamā īpašuma investori gūst labumu no mūsu optimizētā produktu piedāvājuma, atbalsta un dzīves cikla izmaksu aprēķiniem, izmantojot mūsu produktus. Mēs piedāvājam zināšanas, iedvesmu, atbalstu un modernus rīkus arhitektiem un konstruktoriem. 

Būvniecības un montāžas uzņēmumiem mēs esam uzticami piegādātāji, kas rada pārliecību, efektivitāti objektā uz vietas un projekta panākumus. Mūsu piedāvāto servisu, uzticamību un precizitāti augstu vērtē arī jumiķi un tirgotāji.

Māju īpašniekiem mēs piedāvājam zināšanas, iedvesmu un estētisko dažādību jumtiem ar ilgmūžīgām garantijām - tas mūsu klientiem ļauj justies droši un ērti.

Realizēt nākotnes ēkas šodien nozīmē pacelt augstākus standartus mūsu industrijā visos iespējamos veidos. Savukārt rīt mēs paceļam to jau uz nākamo līmeni vēl drošākai un ilgtspējīgākai dzīvesvietai.

 

 

Ruukki-flag

Vadība

Sami Eronen

Sami Eronen

President

Maritta Kemiläinen

Maritta Kemiläinen

Head of Finance, IT

Adam Korol

Adam Korol

Head of Building Envelopes

Jouni Metsämäki

Jouni Metsämäki

Head of Roofing

Antti Hämäläinen

Antti Hämäläinen

Head of Supply Chain Management

Anna Talas

Anna Talas

Head of Commercial Excellence

Susanna Segersven

Susanna Segersven

Head of Human Resources

Sazinieties ar mūsu vadību elektroniski, e-pasta adresē norādot konkrētās personas vārdu un uzvārdu: vārds.uzvārds@ruukki.com.