Pre architektov a projektantov

Vaša vízia je naším cieľom. Vyzbrojení kvalitným špičkovým portfóliom produktov a návrhovými nástrojmi, vrátane 3D vizualizácií s novými možnosťami napredovať a prosperovať, urýchľujeme vaše procesy navrhovania. Ruukki je váš spoľahlivý partner, ktorý vám pomôže pretaviť aj tie najodvážnejšie architektonické nápady do reálneho projektu. Dovoľte našim komplexným službách sprevádzať vás k úspechu.

Primo-main_1920

Ponuka produktov pre steny a strechy

Fasádne obklady pre opláštenia budov

Primo-main_1920

Ruukki® Primo

Nový systém opláštenia Ruukki® Primo charakterizuje veľký hladký povrch, ktorý umožňuje exkluzívne dizajnové riešenia. Väčšie a hladšie panely odhalia nové, nepoznané možnosti návrhu fasády.

Viac o Ruukki Primo
Centrum Galaxy

Fasádne kazety Ruukki Liberta®

Ruukki Liberta® kazety sú vyrobené tak, aby poskytovali maximálnu pevnosť jednoliatych kovových kaziet so skrytým alebo viditeľným upevnením. Kazety Liberta sú dostupné v rôznom materiálovom prevedení, so širokým výberom farieb a povrchovej úpravy.

Viac o Ruukki Liberta
maritime-centre-vellamo

Fasádne lamely

Fasádne lamely sú užšie profily ohnuté pozdĺž dvoch dlhých okrajov, rozdeľujúce povrch fasády jednosmerne, či už vertikálne, horizontálne alebo pod uhlom.

Viac o fasádnych lamelách
Design Tokyo S18, Wood-Mizer Industries, Polska

Design profily

Design profily vytvárajú pravidelný, štruktúrovaný povrch fasády. Vďaka možnosti výberu profilu a materiálov je možné prispôsobiť štruktúru povrchu tak, aby fasáda spĺňala architektonické požiadavky konkrétneho projektu.

Viac o design profiloch

Materiály fasádnych obkladov

Materiály fasádnych obkladov na báze kovov ponúkajú mimoriadne silnú a širokú škálu estetického použitia ako architektonické prvky. Ich technické vlastnosti sa vyznačujú univerzálnosťou, preto naši miestni odborníci môžu pohotovo pomôcť architektom a developerom pri hľadaní najvhodnejších riešení spĺňajúcich estetické, technické a ekonomické požiadavky jednotlivých projektov.

Viac o materiáloch pre fasádne obklady

Perforácia & podsvietenie

Ruukki® Emotion predstavuje kompletný fasádny systém, ktorý tvoria perforované fasádne produkty a konštrukcia so šikovne integrovaným systémom podsvietenia. Široká škála možností perforácie, od celkovej po voľne navrhnutú art perforáciu, poskytuje neobmedzené dizajnové možnosti.

Viac o Ruukki® Emotion
film-museum

Architektonicky atraktívne fasády na mieru

Pri veľkých projektoch, kde nie je možné použiť naše štandardné produkty, hľadáme a navrhujeme fasádne riešenia v súčinnosti, aby sme splnili požiadavky konkrétneho projektu. Konečné riešene bude natoľko spoľahlivé ako osvedčené a testované riešenia produktov.

Viac o fasádach na mieru

Produkty pre stenové konštrukcie

Fasádny systém Ruukki Forma®

Ruukki Forma® je kompletný fasádny systém založený na Ruukki fasádnych produktoch v kombinácii so systémom Ruukki® energy panelov. Ruukki Forma® poskytuje možnosť výberu zo širokej škály estetických tvarov, materiálov a farieb. Vysoká vzduchotesnosť základnej konštrukcie, systému Ruukki® energy panelov, vytvára úsporu energetických nákladov budovy až do 30% a zlepšuje jej energetickú triedu.

Viac o fasádnom systéme Ruukki® Forma
Myjnia samochodowa Bilia

Obrázky a logá na stenách

Ruukki Expression® je kompletný fasádny systém tvorený jedinečnými obrázkami a vzormi v kombinácii s Ruukki® Energy Panel systémom. Vzory môžu byť zhotovené v ľubovoľnej farbe a v rôznych tvaroch, aj ako logá, a obrázky môžu byť vytlačené s prakticky akýmkoľvek motívom.

Viac Ruukki® Expression

Produkty pre strešné konštrukcie

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki® Roof Sensor monitoruje zaťaženie snehom na streche v reálnom čase, zabraňuje nebezpečným situáciám a znižuje výdavky. Toto riešenie chráni používateľov zariadení a prináša pokoj majiteľovi budovy, projektantovi a osobám zodpovedným za bezpečnosť.

Viac o Ruukki®Roof Sensor

BIM objekty

Designer

BIM objekty a návrhové nástroje

BIM objekty

Pre uľahčenie architektonických a konštrukcných návrhových prác s presnými informáciami o produkte v 3D forme, ponúkame výber CAD / BIM objektov pre Autodesk Revit a ArchiCAD.

 

Knižnica dokumentov - technická dokumentácia

Ponúkame detailné výkresy, montážne návody a ďalšie dokumenty. Naša ponuka produktov sa môže líšiť v jednotlivých krajinách. Skontrolujte prosím dostupnosť produktov na lokálnych produktových stránkach alebo kontaktujte najbližšiu kanceláriu Ruukki.

Udržateľný partner

Logistics

Dnešné budovy sú naším odkazom

Dodávame vysoko kvalitné produkty, systémy a riešenia vyvinuté udržateľným spôsobom, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na dlhú životnosť v náročných podmienkach. Sme tak spoľahlivým partnerom s udržateľnou prevádzkovou činnosťou a ponukou. 

Máme škandinávsky pôvod, sme súčasťou SSAB, zdieľame spoločné hodnoty a dlhoročné skúsenosti v oceliarskom a stavebnom priemysle.
Safety-in-focus

Zodpovedný partner

Aktívne presadzujeme bezpečnosť a prostredie bez nehôd od dodávateľa po výrobu, a tiež počas celej cesty produktu ku koncovému zákazníkovi. Náš záväzok čo sa bezpečnosti týka sa prejavuje v našich procesoch: všetky naše produkty sú navrhnuté pre bezpečnú výrobu, montáž a koncové použitie. Naším zámerom je rásť spolu s našimi partnermi a stať sa svetovým lídrom v bezpečnosti.

Prečítajte si viac o zodpovednom partnerovi
Sustainable-offering

Udržateľná ponuka

Našim zákazníkom dokážeme pomôcť s energetickou úspornosťou, obnoviteľnými zdrojmi energie, uhlíkovou stopou, certifikačným systémom nehnuteľností, či chemickým zložením stavebných produktov. Stručne povedané, robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme pomohli našim zákazníkom stavať udržateľnejšie budovy.

Prečítajte si viac o udržateľnej ponuke

Vaša vízia je naším cieľom

Spojenie s nami je jednoduché. Stačí zadať PSČ a my vám pomôžeme pozrieť sa za hranice toho čo je, k tomu čo by to mohlo byť!

Prečo zhromažďujeme a spracovávame osobné údaje?                                                                                                  Skontrolujte prosím naše Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.