services-for-envelope.products

Celtniecības un uzstādīšanas uzņēmumi

Neatkarīgi no ēkas lieluma un mērķa, mums ir pieredze, zināšanas un plašs ilgtspējīgu produktu klāsts, lai rastu risinājumu, kas jums ietaupa laiku un izmaksas. Mēs nodrošinām viegli uzstādāmus produktus un pilna projekta cikla apkalpošanu - palīdzam virzīt jūsu projektu no paša sākuma līdz uzstādīšanas beigām ar piegāžu precizitāti, skaidrām instrukcijām un ātru klientu apkalpošanas servisu. Mēs maksimāli palielinām jūsu darba drošību un saīsinām instalēšanas laiku.

Produktu piedāvājums

embodied-energy-in-structures

Produktu piedāvājums sienām un jumtiem

Fasādes apšuvumi ēku norobežojošajām konstrukcijām

Primo-main_1920

Ruukki® Primo

Ruukki® Primo fasāžu apšuvuma sistēma lieliem plakanas virsmas paneļiem nodrošina augstākās klases dizaina risinājumus. Lielāki un gludāki paneļi palīdz Jums ceļā uz jaunu estētisko horizontu atklāšanu

Centrum Galaxy

Ruukki Liberta® fasāžu kasetes

Ruukki Liberta® fasādes kasetes ir nolocītas no visām pusēm, lai nodrošinātu maksimālu stingrību metāla kasetēm ar slēptiem, padziļinājumā esošiem vai redzamiem stiprināšanas risinājumiem. Kasetēm ir plašs materiālu, apdares un krāsu klāsts.

maritime-centre-vellamo

Fasādes lameles

Fasādes apšuvuma lameles ir šaurāki profili, kas nolocīti gar divām garākajām malām un fasādes virsmu sadala vienā virzienā - vertikāli, horizontāli vai leņķī.

Design Tokyo S18, Wood-Mizer Industries, Polska

Dizaina profili

Dizaina profili rada nepārtrauktu, strukturētu fasādes virsmu. Izmantojot gan profila, gan materiāla iespējas, virsmas struktūras mērogu un padziļinājumu var pielāgot, lai apmierinātu attiecīgās fasādes arhitektūras vajadzības.

Fasāžu apsuvuma materiali

Metāla fasāžu apdares materiāli piedāvā jaudīgu un plašu estētisko klāstu izmantošanai kā arhitektūras elementiem. To tehniskās īpašības ir vienlīdz daudzpusīgas, tāpēc mūsu vietējie eksperti ir gatavi palīdzēt arhitektiem un attīstītājiem atrast labus risinājumus, lai apmierinātu individuālo projektu estētiskos, tehniskos un ekonomiskos apstākļus.

Perforācija & un fona apgaismojums

Ruukki® Emotion ir pilnīga fasāžu sistēma, kas sastāv no perforētiem apšuvuma izstrādājumiem un atbalsta konstrukcijām ar integrētu aizmugurējā apgaismojuma sistēmu. Plašs perforācijas iespēju klāsts, sākot no pilnīgas perforācijas līdz brīvi izstrādātai mākslas perforācijai, nodrošina neierobežotas dizaina iespējas.

film-museum

Individuāla risinājuma fasādes

Apjomīgiem projektiem, kuri ir ārpus mūsu standarta izstrādājumu iespējām, apšuvuma risinājumu var izveidot individuāli sadarbojoties, lai apmierinātu konkrētā projekta vajadzības. Galīgais risinājums būs tikpat uzticams kā jau izmēģināti un pārbaudīti produktu risinājumi.

Izstrādājumi sienu konstrukcijām

energy-sandwich-panel

Daugiasluoksnės plokštės išorinėms sienoms

Mūsų išorinėms sienoms skirtos daugiasluoksnės plokštės užtikrina ilgaamžę, sandarią ir energijos vartojimo efektyvumu išsiskiriančią apdailą visų tipų pastatams.

internal-wall

Vidinėms sienoms ir luboms skirtos daugiasluoksnės plokštės

Iš „Ruukki“ daugiasluoksnių plokščių su mineralinės vatos arba PIR šerdimi pagamintos pertvaros ir lubos užtikrina šilumos ir garso izoliaciją, kad galėtumėte mėgautis komforto suteikiančiomis vidaus sąlygomis.

Ruukki Forma® fasāžu sistēma

Ruukki Forma® apvieno mūsu fasādes apšuvuma izstrādājumus ar Ruukki® Energy paneļu sistēmu, tādējādi nodrošinot plašu estētisko formu, materiālu un krāsu izvēli. Pamatkonstrukcijas - Ruukki® Energy paneļu sistēmas - augstie gaisa necaurlaidīguma rādītāji ļauj ietaupīt līdz pat 30% no enerģijas izmaksām un uzlabo ēkas enerģijas klasi.

Light-weight-purlin

Plānsienu profili sienu konstrukcijām

Pateicoties plānsienu profilu sistēmām, celtniecības darbi ir ātri un vienkārši, nodrošinot vieglu apšuvuma, ārējo sienu un jumtu konstrukciju izbūvi. Uzņēmums Ruukki piedāvā plašu profilu klāstu, kas ir piemēroti sienu un jumtu konstrukcijām gan ar siltumizolāciju, gan bez tās.

Myjnia samochodowa Bilia

Uzlīmējamo attēlu fasādes

Ruukki Expression® ir pilnīga fasāžu sistēma, kuras pamatā ir attēli un raksti, kas uzlīmēti uz Ruukki® Energy paneļu sistēmas ārējās virsmas. Uzlīmējamie attēli var būt dažādi teksti, krāsaini raksti un logotipi, vai arī uzdrukai izmantoti praktiski jebkuri attēli.

Jumta konstrukciju materiāli

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki® Roof Sensor sniega slodzes monitorēšanai

Ruukki® Roof sensors reālā laikā kontrolē sniega slodzes apstākļus uz jumta, novērš bīstamas situācijas un samazina izdevumus. Šis risinājums aizsargā ēku lietotājus un rada sirdsmieru ēku īpašniekiem, projektētājiem un visiem par drošību atbildīgajiem.

Tehniskās dokumentācijas bibliotēka

Tehniskās dokumentācijas bibliotēka

general-3

Drošība kā prioritāte

Mēs piegādājam ilgtspējīgus augstas kvalitātes produktus, sistēmas un risinājumus. Tie atbilst visaugstākajām izturības prasībām vissskarbākajos apstākļos. Tāpēc mēs varam pamatot savu vietu sabiedrībā kā atbildīgu partneri ar ilgtspējīgām darbībām un atbilstošu piedāvājumu.

Mēs esam daļa no SSAB, ar Ziemeļvalstu izcelsmi, ar kopīgām vērtībām un lielu pieredzi tērauda un celtniecības nozarē.

Safety-in-focus

Atbildīgs partneris

Mēs aktīvi reklamējam drošību un vidi, kurā nav negadījumu, sākot no piegādātāja līdz ražošanai un beidzot ar patērētāju. Mūsu saikni ar drošību apliecina par mūsu rīcība: visi mūsu produkti ir izstrādāti drošai to ražošanai, uzstādīšanai un gala patēriņam. Mūsu mērķis ir augt kopā ar partneriem un būt pasaules līderim drošības ziņā.

Sustainable-offering

Ilgtspējīgs piedāvājums

Mēs varam palīdzēt saviem klientiem uzlabot energoefektivitāti, izmantot atjaunojamo enerģiju, samazināt oglekļa saturu, izmantot īpašuma sertifikācijas sistēmas un pārvaldīt celtniecības produktu ķīmisko sastāvu. Īsāk sakot, mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu mūsu klientiem būvēt ilgtspējīgākas ēkas.

IMG_0525

Kontakti

Nosūtot mums pieprasījuma veidlapu, mēs nosūtīsim attiecīgo jautājumu atbilstošai kontaktpersonai. Lūdzu, aizpildiet pieprasījuma veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies tuvākajā laikā. Obligāti aizpildāmie lauki ir atzīmēti ar zvaigznīti (*).

Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.