services-for-envelope.products

Statybų ir montavimo įmonėms

Mes turime žinių, praktinės patirties ir platų tvarių produktų asortimentą, todėl, nepriklausomai nuo pastato dydžio ir paskirties, pasiūlysime Jums sprendimą, kuris leis sutaupyti laiko ir lėšų. Tiekdami lengvai montuojamus produktus ir teikdami kompleksinį aptarnavimą – duodami tikslias ir aiškias instrukcijas, užtikrindami greitą klientų aptarnavimo skyriaus atsaką, mes lydėsime jus nuo projekto pradžios iki pabaigos. Mūsų prioritetas – maksmali darbo sauga ir minimalus montavimo laikas.

 

Product offering

embodied-energy-in-structures

Product offering for walls and roofs

Facade claddings for building envelopes

Primo-main_1920

Ruukki® Primo

Fasado sistema „Ruukki® Primo“ ir jos didelės, lygaus paviršiaus plokštės įgalina aukščiausios klasės dizaino sprendimus. Didesnės ir lygesnės plokštės jums padės praplėsti estetikos akiratį.

DAUGIAU APIE RUUKKI® PRIMO
Centrum Galaxy

Ruukki Liberta® kasetės

Ruukki Liberta® fasado apdailos kasetės su iš visų pusių užlenktais kraštais užtikrina maksimalų metalinių kasečių standumą. Su paslėptu arba matomu - įgilintu tvirtinimu bei plačiomis medžiagiškumo, paviršių ir spalvų pasirinkimo galimybėmis.

DAUGIAU APIE RUUKKI LIBERTA® KASETĖS
maritime-centre-vellamo

Lamella apdailos juostos

Lamella apdailos juostos, siauresni, su užlenktais dviem išilginiais kraštais fasado apdailos gaminiai sudalinantys fasadą viena kryptimi, vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai.

DAUGIAU APIE LAMELLA APDAILOS JUOSTOS
Design Tokyo S18, Wood-Mizer Industries, Polska

Design banguoti fasado apdailos lakštai

Banguoti lakštai skirti ištisiniam, struktūrizuotam fasado įspūdžiui sukurti. Atitinkamai parinkus bangos formą, dydį ir medžiagiškumą, lakštus paprasta pritaikyti fasado architektūriniams poreikiams.

DAUGIAU APIE BANGUOTI LAKŠTAI

Fasado apdailos medžiagos

Platus metalinių fasadų apdailų portfolio suteikia galimybę sukurti išskirtinius architektūros elementus. Dėl techninių savybių universalumo, mūsų ekspertai pasiruošę padėti architektams, vystytojams ir užsakovams surasti tinkamiausią sprendimą pagal kiekvieno individualaus projekto estetinius, techninius ir ekonominius poreikius.

Perforacija ir pašvietimas

„Ruukki® Emotion“ yra iki galo sukomplektuota fasado sistema, sudaryta iš perforuotų apdailos gaminių, atraminės konstrukcijos bei integruotos foninio apšvietimo sistemos. Perforacijos įvairovė, nuo simetrinės iki savo pačių sugalvotos meninės perforacijos suteikia neribotas pasirinkimo galimybes.

DAUGIAU APIE RUUKKI® EMOTION
film-museum

Išskirtiniai pagal užsakymą gaminti fasadai

Išskirtiniams projektams, kuriuose gaminiai iš standartinio portfolio netiks, fasado apdaila gali būti suprojektuota ir pagaminta pagal poreikį. Galutinis gaminys bus patikrintas ir pritaikytas naudojimui lygiai taip pat kaip ir kiti gaminiai iš standartinio portfolio.

Products for wall structures

energy-sandwich-panel

Sandwich panels for external walls

Our sandwich panels for external walls ensure long-lasting, airtight and energy efficient envelope for all building types.

internal-wall

Sandwich panels for internal walls and ceilings

Partition walls and ceilings made of Ruukki’s sandwich panels with a mineral wool or PIR core ensure thermal and noise insulation for comfortable indoor conditions.

Ruukki Forma® façade system

Ruukki Forma® combines our facade cladding products with Ruukki® Energy Panel system. It provides a wide range of aesthetic shape, material and color options. High airtightness of the base structure - the Ruukki® Energy panel system - can generate up to 30% savings in a building’s energy costs, and improves its energy class.

Light-weight-purlin

Light weight purlins for walls

Lightweight purlin systems make building construction fast and easy, allowing you to build the envelope and exterior wall with little effort.

Myjnia samochodowa Bilia

Ant daugiasluoksnių plokščių klijuojama reklaminė plėvelė

Ruukki Expression® suteikia galimybę klijuoti plėveles su piešiniais ir raštais ant Ruukki® Energy plokščių sistemos išorinio paviršiaus. Plėvelės gali būti spalvotos, įvairių raštų, taip pat jos gali būti atspausdintos su konkrečiu piešiniu arba logotipu.

Products for roof structures

Ruukki® Roof Sensor

Ruukki apkrovas matuojantys jutikliai

Ruukki stogo apkrovas matuojantys jutikliai realiuoju laiku seka ant stogo esančio sniego kiekį, padeda išvengti pavojingų situacijų ir mažina aptarnavimo išlaidas. Šis sprendimas apsaugo pastatu besinaudojančius asmenis ir leidžia lengviau atsikvėpti jo savininkui, projektuotojui ir už saugumą atsakingiems asmenims.

Document library

Document library for technical documentation

We support you with detail drawings, installation instructions and other type of documents. Our product offering differs by country. Please check the local product availability on the product pages, or contact your nearest Ruukki office.
Our-greatest-zero

Sandwich panel support

Here you'll find sandwich panel related support documents

facade-claddings-image

Facade claddingl support

Here you'll find facade cladding related support documents

Load-bearing-sheet

Load-bearing support

Here you'll find load-bearing sheet and purlin related support documents

Classic Silence

Roofing support

Here you'll find roofing related support documents

Installation instructions

Find below installation instruction per product group.

Sandwich panels

Load-bearing sheets

general-3

Safety in focus

Tiekiame tvarius aukštos kokybės produktus, sistemas ir sprendinius. Jie atitinka aukščiausius kokybės standartus net ir prie pačių atšiauriausių klimato sąlygų. Todėl savo, kaip atsakingo partnerio, vietą visuomenėje galime pateisinti tvarių procesų ir gaminių pasiūla.

Mes, skandinaviško kapitalo įmonė, SSAB koncerno dalis, dalinamės savo vertybėmis ir sukaupta ilgamete patirtimi statybų versle.

Safety-in-focus

Atsakingas partneris

Mums ypač rūpi sauga ir aplinka be nelaimingų atsitikimų, nuo tiekėjo iki gamybos ir iki pat galutinio kliento. Mūsų įsipareigojimus saugumui rodo mūsų veiksmai: visi produktai projektuojami taip, kad būtų saugu juos gaminti, montuoti ir naudoti. Mūsų tikslas - augti kartu su savo partneriais ir būti pasaulio lydere saugos srityje.

Sustainable-offering

Tvarus pasiūlymas

Mes padedame savo klientams didinti energijos vartojimo efektyvumą, panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, mažinti anglies kiekį, naudoti pastatų sertifikavimo sistemas ir įvertinti cheminę statybos produktų sudėtį. Jei trumpai, mes darome viską, kad padėtume savo klientams statyti tvaresnius pastatus.

IMG_0525

Susisiekite su mumis

Susisiekti su mumis lengva. Tiesiog pasirinkite savo šalį žemiau ir mes jums padėsime pažvelgti anapus to kas yra ir kas galėtų būti.

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmeninius duomenis? Prašome patikrinti mūsų privatumo politiką.