Ruukki_Multi_Family_City_1920x1280

Realizujeme stavby budúcnosti už dnes

Ruukki v skratke

Ruukki Construction je dodávateľ oceľových stavebných produktov a služieb pre strechy a steny pre udržateľnú výstavbu. Máme približne 1 500 zamestnancov a 10 špecializovaných výrobných závodov. Naše silné zastúpenie v 10 krajinách Európy nám umožňuje poskytovať služby zákazníkom lokálne pod našimi hlavnými značkami Ruukki a Plannja. Naše porovnateľné čisté tržby v roku 2019 predstavovali približne 470 miliónov EUR. Máme škandinávsky pôvod, sme súčasťou SSAB, zdieľame spoločné hodnoty a dlhoročné skúsenosti v oceliarskom a stavebnom priemysle.

SSAB je škandinávsko-americká oceliarska spoločnosť, ktorá zamestnáva ľudí vo viac ako 50 krajinách. Spoločnosť SSAB je kótovaná na burze Nasdaq Stockholm a sekundárne na Nasdaq Helsinki. www.ssab.com

Logistics

Vyrábame oceľové produkty pre steny a strechy..

Realizujeme stavby budúcnosti už dnes

Investori v oblasti nehnuteľností profitujú z našej optimalizovanej ponuky produktov, podpory a výpočtov nákladov na životný cyklus použitím našich produktov. Ponúkame odborné znalosti, inšpiráciu, podporu a moderné nástroje pre architektov a projektantov.  

Pre stavebné a montážne spoločnosti sme spoľahlivým dodávateľom, ktorý vytvára dôveru, efektivitu a zaisťuje úspech projektu. Služby, dôveru a presnosť vysoko oceňujú aj pokrývači a zmluvní predajcovia.

Majiteľom domov ponúkame znalosti, inšpiráciu a estetickú rozmanitosť striech s dlhou zárukou – aby sa naši zákazníci cítili bezpečne a pohodlne. 

Realizácia stavieb budúcnosti už dnes znamená zlepšovať sa v každej možnej oblasti. A potom zajtra, začneme znova a zvýšime latku o ďalší stupeň pre vytvorenie bezpečnejšieho a udržateľnejšieho miesta pre život.  

Ruukki-flag

Vedenie Ruukki

Sami Eronen

Sami Eronen

Prezident

Maritta Kemiläinen

Maritta Kemiläinen

Finančné oddelenie a IT

Adam Korol

Adam Korol

Building Envelopes (opláštenia budov)

Jouni Metsämäki

Jouni Metsämäki

Roofing (strešné krytiny a príslušenstvo)

Antti Hämäläinen

Antti Hämäläinen

Supply Chain Management (dodávateľský reťazec)

Anna Talas

Anna Talas

Commercial Excellence

Susanna Segersven

Susanna Segersven

Ľudské zdroje

Kontaktujte členov vedenia spoločnosti emailom. Formát emailovej adresy je: meno.priezvisko@ruukki.com.