Kariéra

Kariéra

Urobte ďalší krok vpred vo svojej kariére. Ak ste ochotní

  • Stále sa rozvíjať a nepretržite sa učiť
  • Dosahovať úspechy spolu s vašim tímom
  • Pracovať zodpovedne
  • Prekonávať najnovšie výzvy

Voľné miesta

Prihláška

Ak hľadáte letnú brigádu, pošlite žiadosť priamo prostredníctvom vyššie uvedených voľných miest. Nie všetky miesta sú zverejnené súčasne, preto zoznam kontrolujte častejšie. Neposielajte prosím prihlášku.

Ak ste nenašli vhodné voľné miesto, vyplňte prihlášku prostredníctvom náborového nástroja. Vaša prihláška je platná po dobu šiestich mesiacov.

Zaregistrujte sa a pošlite prihlášku tu

Vo svojom profile žiadateľa uveďte viac o svojej práci a vzdelaní a opíšte svoju motiváciu pracovať pre spoločnosť Ruukki. Uložte si svoje meno používateľa a heslo, aby ste svoje osobné informácie mohli neskôr aktualizovať. Žiadosť ostane platná počas šiestich mesiacov. Pred uplynutím termínu vám emailovou správou oznámime, ako môžete svoju žiadosť predĺžiť.

Letné brigády a možnosti diplomových prác

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho úspechu a pripojiť sa k Ruukki? Ponúkame praktické pracovné skúsenosti a rôznorodé profesijné možnosti pre študentov z rôznych prostredí. Budujte svoju kariéru spolu s nami!

Získajte svoje prvé dojmy a rozšírte si svoje vedomosti o našej činnosti prostredníctvom odborných stáží. Ponúkame letné pracovné príležitosti pre študentov s rôznym vzdelaním. Letné brigády sú k dispozícii predovšetkým v našich fínskych prevádzkach. Žiadosti o letné brigády môžete posielať od januára do marca, v závislosti od práce.

Letná brigáda predstavuje najpravdepodobnejší spôsob získania príležitosti vypracovať u nás diplomovú prácu. Každý rok u nás vypracuje svoju diplomovú prácu mnoho študentov. Na väčšine diplomových prác sa vo veľkej miere podieľajú naše výskumné a vývojové organizácie, ale výskumné objekty je možné nájsť aj v iných, nielen v technických odboroch.  Ak máte záujem o vypracovanie diplomovej práce pre spoločnosť Ruukki, pošlite nám otvorenú prihlášku. Svoj profil v rámci nástroja náboru môžete zaregistrovať počas celého roku, pričom na poslednej strane uveďte, že hľadáte príležitosť na vypracovanie diplomovej práce. Nezabudnite opísať svoje návrhy pre predmet práce.

Príbehy zamestnancov

Aké to je pracovať pre Ruukki! Prečítajte si príbehy niektorých našich zamestnancov a zistite viac.

employee-story-jenni-1-377x350
Jenni Kainulainen
Strategy Manager, Finland
Čítať príbeh Jenni
employee-story-piotr-1-377x350
Piotr Gala
Senior Sales Manager, Poland
Čítať Piotrov príbeh