Kariéra

Kariéra
V Ruukki Construction zamestnávame asi 1800 zamestnancov a vyrábame v 14 závodoch v Europe. Pokiaľ chcete urobiť krok vo Vašej kariere a ste ochotní

  • sa rozvíjať a neustále učiť
  • dosahovať úspechy spoločne s Vaším tímom
  • pracovať zodpovedne
  • byť pripravení na budúce výzvy a príležitostí

potom pošlite žiadosť na naše nižšie uvedené voľné pracovné pozície.

Ako poslať žiadosť?
V nižšie uvedenom zozname vyberte Ruukki Construction pomocou filtra Division a nájdete naše voľné pracovné pozície.
Ruukki-Construction

Ruukki Construction je pobočka skupiny SSAB. SSAB je severská spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 50krajinách vrátane USA. Nižšie nájdete voľné pracovné pozície v rámci celej SSAB.
 

Voľné miesta

Prihláška

Ak hľadáte letnú brigádu, pošlite žiadosť priamo prostredníctvom vyššie uvedených voľných miest. Nie všetky miesta sú zverejnené súčasne, preto v priebehu jeseni zoznam kontrolujte častejšie. Nenechavajte otvorené žiadosti.

Ak ste nenašli vhodné voľné miesto, vyplňte otvorenú žiadosť prostredníctvom náborového nástroja. 

Zaregistrujte sa a pošlite prihlášku tu

Vo svojom profile žiadateľa uveďte viac o svojej práci a vzdelaní a opíšte svoju motiváciu pracovať pre spoločnosť Ruukki. Uložte si svoje meno používateľa a heslo, aby ste svoje osobné informácie mohli neskôr aktualizovať.

Letné brigády a možnosti diplomových prác

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho úspechu a pripojiť sa k Ruukki? Ponúkame praktické pracovné skúsenosti a rôznorodé profesijné možnosti pre študentov z rôznych prostredí. Budujte svoju kariéru spolu s nami!

Získajte svoje prvé dojmy a rozšírte si svoje vedomosti o našej činnosti prostredníctvom odborných stáží. Ponúkame letné pracovné príležitosti pre študentov s rôznym vzdelaním. Žiadosti o letné brigády môžete posielať od januára do marca, v závislosti od práce.

„Zodpovednosť prináša radosť i v prípade letných brigád“,  zdôrazňuje Matias Myntti, ktorý pracoval v lete ako študent v týme marketingu a komunikácie. Prečítajte si viac o jeho skúsenostiach a  myšlienkách

Letná brigáda predstavuje najpravdepodobnejší spôsob získania príležitosti vypracovať u nás diplomovú prácu. Každý rok u nás vypracuje svoju diplomovú prácu mnoho študentov. Na väčšine diplomových prác sa vo veľkej miere podieľajú naše výskumné a vývojové organizácie, ale výskumné objekty je možné nájsť aj v iných, nielen v technických odboroch.  Ak máte záujem o vypracovanie diplomovej práce pre spoločnosť Ruukki, pošlite nám otvorenú žiadosť. Svoj profil v rámci nástroja náboru môžete zaregistrovať počas celého roku, pričom uveďte, že hľadáte príležitosť na vypracovanie diplomovej práce. Nezabudnite opísať svoje návrhy pre predmet práce.

Príbehy zamestnancov

Aké to je pracovať pre Ruukki! Prečítajte si príbehy niektorých našich zamestnancov a zistite viac.

employee-story-jenni-1-377x350
Jenni Kainulainen
Strategy Manager, Finland
Čítať príbeh Jenni
employee-story-piotr-1-377x350
Piotr Gala
Senior Sales Manager, Poland
Čítať Piotrov príbeh