Wood-Mizer Industries

Na tomto projekte sme sa zúčastnili od návrhu až po inštaláciu, a to v spolupráci s generálnym dodávateľom a stavebnou spoločnosťou. Dodali sme sendvičové panely s jadrom z minerálnej vlny a fasádne sínusové profily Ruukki® Design Tokyo S18, ako aj doplnkové príslušenstvo, lemovanie, tesnenia a kotviace prvky.

Súvisiace produkty

Partneri

  • Rok: 2013
Google maps image for pdf print
Wood-Mizer Industries je dynamická a moderná spoločnosť vyrábajúca prenosné píly a zariadenie na spracovanie dreva. Má zákazníkov v Európe, Ázii a v Afrike. Spoločnosť získala certifikát ISO a v súčasnosti zamestnáva v Poľsku približne 300 osôb. Stroje značky Wood-Mizer sa používajú na pílach, v podnikoch, ktoré spracúvajú drevo, ale poznajú ich aj fyzické osoby na celom svete. 

V rámci stavebného projektu, ktorý pozostával z novej výrobnej haly spolu so sociálnymi a kancelárskymi zariadeniami. Ruukki dodala sendvičové panely s jadrom z minerálnej vlny a fasádne sínusové profily Ruukki® Design Tokyo S18, ako aj doplnkové príslušenstvo, lemovanie, tesnenia a kotviace prvky. Dodávky boli realizované v roku 2013. 

Spoločnosť Ruukki participovala na tomto projekte od návrhu až po  výstavby spolu s generálnym dodávateľom a stavebnou spoločnosťou.