Centrála spoločnosti Bittium

Naše oceľové profily boli použité na fasáde budovy, ktorá slúži aj ako obchodná vizitka a na podčiarknutie imidžu. Výhodou oceľových profilov je to, že ak potrebujete upraviť fasádu, dokonca aj okná, pomocou oceľových profilov to bude oveľa jednoduchšie ako s konkurenčnými výrobkami.

Súvisiace produkty

Partneri

  • Architektonické štúdio: Kanttia 2 Oy
  • Stavebná spoločnosť:  Oulun Pelti –ja Eristys
  • Rok: 2017
Google maps image for pdf print
Oceľové profily značky Ruukki boli použité na fasáde budovy, ktorá slúži aj ako obchodná vizitka a na podčiarknutie imidžu. Okrem toho zohráva fasáda ústredia Bittium aj bezpečnostnú funkciu. Oceľová fasáda odráža rozptýlené žiarenie, čo okrem iného bráni neoprávnenému monitorovaniu mobilných telefónov.

Výhodou oceľových profilov je to, že ak potrebujete upraviť fasádu, dokonca aj okná, pomocou oceľových profilov to bude oveľa jednoduchšie ako s konkurenčnými výrobkami.

Jedným z aspektov, ktoré sa brali do úvahy na fasáde budovy, bolo to, ako by ju mohli okoloidúci spozorovať. Fasáda smerujúca na západ je menej detailná, preto sa dá z diaľnice na prvý pohľad rozoznať ako celok. Na strane od dvora je však fasáda detailnejšia a ľudia ju majú pred sebou pri chôdzi z parkoviska na recepciu.

Technologická spoločnosť Bittium Corporation sa špecializuje na vývoj bezpečných komunikačných a spojovacích systémov. Spoločnosť Bittium má sídlo v lokalite Oulu, kde bolo jej ústredie dokončené v roku 2017.