Autoumyváreň Bilia

Dodali sme 570 metrov štvorcových sendvičových panelov pre opláštenie tejto budovy. Ilustrácie na stenách autoumyvárne ukazujú, že vnútri si zákazníci môžu umyť svoje autá ručne alebo v automatickej linke. Steny okrem toho hovoria, že autá sú vyfotené a navoskované.

Partneri

  • Stavebná spoločnosť: Nordiska Industribyggen & Fasad AB, NIFAB
  • Rok: 2016
Google maps image for pdf print
Obchodná budova v lokalite Segeltorp, juhozápadne od Štokholmu, prezentuje dostupné služby prostredníctvom ilustrácií. Autoumyváreň Bilia investovala do vzhľadu, použila ilustrácie, ktoré priťahujú pozornosť. Na fasádu bol použitý systém Ruukki Expression.

Ilustrácie na stenách autoumyvárne ukazujú, že vnútri si zákazníci môžu umyť svoje autá ručne alebo v automatickej linke. Steny okrem toho hovoria, že auto je aj vyfotené a navoskované.

Systém Ruukki Expression® zahŕňa prefabrikované sendvičové panely použité pre steny a ilustrácie na fasáde.

Spoločnosť dodala 570 metrov štvorcových sendvičových panelov, vrátane ilustrácií, pre autoumyváreň Bilia a 250 metrov štvorcových nosných trapézov. Materiál bol dodaný počas roku 2016. Za inštaláciu panelov a trapézových profilov zodpovedala spoločnosť Nordiska Industribyggen & Fasad AB, NIFAB.