Armila

Partneri

  • Investor: Arginta Investment
  • Builder: Construction One
Google maps image for pdf print

Koncom roku 2018 sa litovská spoločnosť Armila presťahovala do nových kancelárskych a skladových priestorov, asi 13 kilometrov od centra hlavného mesta Vilnius. V novej budove sa nachádza centrála a logistické centrum. Armila UAB je distribútorom liekov a zdravotníckych výrobkov a dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu Walgreens Boots Alliance.

Ruukki dodala energy panely pre steny budovy a nosné strešné profily. Povilas Korsakas, riaditeľ spoločnosti Construction One, ktorý bol zodpovedný za návrh budovy a výstavbu hovorí, že panely a nosné konštrukcie Ruukki presne zodpovedajú svojmu účelu a spĺňajú všetky náročné kritériá.

„Produkty spoločnosti Ruukki nám umožnili splniť požiadavky na energetickú hospodárnosť. Zabezpečujú tiež stabilnú teplotu vo vnútri budovy, spevňujú konštrukcie a spĺňajú požiadavky požiarnej bezpečnosti“, dodáva Povilas Korsakas.

Generálny riaditeľ spoločnosti Armila Remigijus Mielinis i projektový manažér stavby Povilas Korsakas sú presvedčení, že Ruukki zrealizovala svoju časť veľmi úspešne.

„Úspech spoločnosti Ruukki spočíva v kombinácii kvalitných produktov a náležitých služieb“, poznamenáva generálny riaditeľ Remigijus Mielinis.