Administratívna budova Zerva House

„Naším snom bola výnimočná budova, ktorá upúta pozornosť. To sa nám splnilo, fasáda je prakticky obchodnou vizitkou našej spoločnosti“, hovorí generálny riaditeľ spol. Zerva Marcus Dyberg o novom zariadení spoločnosti.

Súvisiace produkty

Partneri

  • Rok: 2017
Google maps image for pdf print
Ďalšou požiadavkou budovy bol tvar, ktorý sa odlišuje od bežných, ako aj vybavenie pre služby zákazníkom a kancelárske účely. Spoločnosť PLS postavila nové zariadenia v lokalite Skövde v strednom Švédsku. Dvojposchodová budova, ktorá dostala názov Zerva house, sa nachádza približne tri kilometre na severovýchod od centra Skövde.

Spodné poschodie budovy Zerva house zaberajú obchody. Na hornom sú kancelárie a konferenčné miestnosti. Východné krídlo budovy si prenajala spoločnosť, ktorá zabezpečuje upratovacie služby.

Na západnej fasáde budovy je použitý fasádny systém Ruukki® Emotion. Oceľové fasádne kazety sú perforované takým spôsobom, aby sa na povrchu steny vytvorili písmená „Z“, teda začiatočné písmeno spoločnosti. Účinok je ešte zvýraznený namontovanými LED svetlami za konštrukčnými prvkami.