Novinky

Nový TrayPan založený na cloude modernizuje a uľahčuje projekčné práce

TrayPan je cloudová aplikácia určená predovšetkým pre statikov a projektantov, ktorí navrhujú fasády. Má moderné, užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré umožňuje navrhovať steny použitím Ruukki sendvičových panelov. Ruukki si predsavzala, že zmodernizuje všetky svoje aplikácie pre projektantov a TrayPan je prvá v poradí. Neskôr v tomto roku bude aktualizovaná aj aplikácia Poimu pre nosné profily tak, aby spĺňala kritériá súčasnosti. Cieľom spoločnosti Ruukki je vytvoriť súbor moderných návrhových nástrojov, ktoré  podporia a uľahčia prácu projektantov.

Vďaka modernému, dynamickému rozhraniu je nový TrayPan, v porovnaní so starou verziou, užívateľsky ešte prívetivejší. Všetky relevantné informácie sa teraz zobrazujú na jednej obrazovke. Na získanie potrebných údajov tak už používatelia nemusia otvárať samostatné okná.  Jednoduché je tiež kopírovať a upravovať ako obsah projektov, tak aj konštrukčné prvky. Projekty je možné zdieľať s ďalšími užívateľmi, čo eliminuje potrebu zasielania výpočtov e-mailom. Z hľadiska riadenia projektov uľahčuje nová funkcia zdieľania predávanie aktuálnych informácií kolegom počas dovolenkového obdobia.

Keďže je TrayPan cloudová aplikácia, nie je potrebné ju inštalovať do počítača užívateľa. Cloudový softvér znamená, že údaje a portfólio sú vždy aktuálne. Kedykoľvek pridá Ruukki nový produkt, panel alebo funkciu, okamžite sa to prejaví v užívateľskom rozhraní. Cloudová služba umožňuje celému tímu podieľať sa na projekčných prácach. 

Nový TrayPan je vyvinutý v úzkej spolupráci medzi tímom oddelenia výskumu a vývoja a oddelením predaja .

Oboznámte sa s novým TrayPan! Kliknite sem.