Primo-main_1920

Produktové novinky!

Návrh opláštenia budov už viac neznamená obmedzenia, ale skôr príležitosti. Uvedením Ruukki® Primo na trh mení Ruukki budúcnosť moderného opláštenia.

Prečítajte si viac o Ruukki® Primo

Produkty a služby pre udržateľnú výstavbu

Vyrábame udržateľné oceľové produkty pre steny a strechy. Okrem toho ponúkame partnerom a zákazníkom projekčné služby a službu optimalizácie produktov. 

Naše produkty sú určené najmä pre logistické centrá, komerčné, priemyselné a kancelárske budovy, či športové haly a arény. 

Najnovšie príspevky do blogu

Sila kreativity

Stretli sme sa so senior architektkou spoločnosti Snøhetta, Eli Synnevåg, v sídle spoločnosti v nórskom Osle, aby sme sa jej opýtali, aké sú najväčšie výzvy, ktorým čelí dnešná architektúra, a s ktorými sa bude musieť vyrovnať architektúra budúcnosti. Okrem toho sme sa jej opýtali, ako jedna zo špičkových architektonických firiem sveta motivuje ku kreativite na úrovni organizácie?

Aké nástroje alebo metódy používa Snøhetta na podporu kreativity v rámci organizácie? Nakoľko je kultúra otvorenej konverzácie a zábavy dôležitá pre úspech spoločnosti? Senior architektka spoločnosti Snøhetta, Eli Synnevåg, pristupuje k otázkam zvyšovania tvorivosti s komplexným pohľadom.


 

 

Nájdete nás na sociálnych sieťach

youtube-logo-h36

Novinky