Primo-main_1920

Produktové novinky!

Návrh opláštenia budov už viac neznamená obmedzenia, ale skôr príležitosti. Uvedením Ruukki® Primo na trh mení Ruukki budúcnosť moderného opláštenia.

Prečítajte si viac o Ruukki® Primo

Vyrábame udržateľné oceľové produkty pre steny a strechy. Okrem toho ponúkame partnerom a zákazníkom projekčné služby a službu optimalizácie produktov. 

Naše produkty sú určené najmä pre logistické centrá, komerčné, priemyselné a kancelárske budovy, či športové haly a arény. 

Novinky

Nové klasifikácie požiarnej odolnosti panelov Ruukki spĺňajú rastúce očakávania trhu

Copyrights: Eija Hiltunen

Pódium na námestí s trhoviskom v Joensuu centrom Severného Karelska

Roxtec er et selskap som ble grunnlagt i 1990 og har hovedkontor i Karlskrona.

Roxtec oceňuje aktívnu a otvorenú spoluprácu

Takelementer fra Lett-Tak er for eksempel brukt på Bølgen konserthus i Larvik og på terminalbygget ved Oslo Lufthavn på Gardermoen. Copyrights: Lett-Tak

Od priateľskej spolupráce k partnerstvu

Udalosti

Najnovšie príspevky do blogu

Nové trendy v architektúre

Stretli sme sa so senior architektkou spoločnosti Snøhetta, Eli Synnevåg, v sídle spoločnosti v nórskom Osle, aby sme sa jej opýtali, aké sú najväčšie výzvy, ktorým čelí dnešná architektúra, a s ktorými sa bude musieť vyrovnať architektúra budúcnosti. Okrem toho sme sa jej opýtali, ako jedna zo špičkových architektonických firiem sveta motivuje ku kreativite na úrovni organizácie?

Aké sú najvýznamnejšie a vychádzajúce trendy v architektúre? Je štýl, ako hnacia sila designu, nahrádzaný obsahom? A ako ovplyvňujú otázky udržateľnosti odvetvie? Eli Synnevåg, senior architektka spoločnosti Snøhetta objasňuje svoju víziu architektúry v budúcnosti.


 

 

Nájdete nás na sociálnych sieťach

youtube-logo-h36