Primo-main_1920

Produktové novinky!

Návrh opláštenia budov už viac neznamená obmedzenia, ale skôr príležitosti. Uvedením Ruukki® Primo na trh mení Ruukki budúcnosť moderného opláštenia.

Prečítajte si viac o Ruukki® Primo

Vyrábame udržateľné oceľové produkty pre steny a strechy. Okrem toho ponúkame partnerom a zákazníkom projekčné služby a službu optimalizácie produktov. 

Naše produkty sú určené najmä pre logistické centrá, komerčné, priemyselné a kancelárske budovy, či športové haly a arény. 

Novinky

Nové klasifikácie požiarnej odolnosti panelov Ruukki spĺňajú rastúce očakávania trhu

Copyrights: Eija Hiltunen

Pódium na námestí s trhoviskom v Joensuu centrom Severného Karelska

Roxtec er et selskap som ble grunnlagt i 1990 og har hovedkontor i Karlskrona.

Roxtec oceňuje aktívnu a otvorenú spoluprácu

Takelementer fra Lett-Tak er for eksempel brukt på Bølgen konserthus i Larvik og på terminalbygget ved Oslo Lufthavn på Gardermoen. Copyrights: Lett-Tak

Od priateľskej spolupráce k partnerstvu

Udalosti

Najnovšie príspevky do blogu

Budúcnosť architektúry

Stretli sme sa so senior architektkou spoločnosti Snøhetta, Eli Synnevåg, v sídle spoločnosti v nórskom Osle, aby sme sa jej opýtali, aké sú najväčšie výzvy, ktorým čelí dnešná architektúra, a s ktorými sa bude musieť vyrovnať architektúra budúcnosti. Okrem toho sme sa jej opýtali, ako jedna zo špičkových architektonických firiem sveta motivuje ku kreativite na úrovni organizácie?

Aké sú najväčšie výzvy, ktorým musia čeliť dnešní architekti? Aký význam má udržateľnosť, využívanie technológií a spolupráca medzi rôznymi sektormi v modernej architektúre? Eli Synnevåg, senior architektka spoločnosti Snøhetta vysvetľuje, ako si v dnešnej dobe môžu architekti udržať prehľad.


 

 

Nájdete nás na sociálnych sieťach

youtube-logo-h36