Pre tlač

Pre tlač

Kontakty pre tlač

tapani-tuominen

Tapani Tuominen

Communication Manager

Mobil +358 50 314 3131
tapani.m.tuominen@ruukki.com

Databáza fotiek a logá

Z databázy fotiek si môžete stiahnuť obrázky a logá spoločnosti Ruukki. Všetok fotografický materiál sa dá použiť voľne v médiách. Pri publikovaní uveďte ako zdroj spoločnosť Ruukki/fotografa.

Vstup do databázy

Stručná príručka na používanie databázy

  1. Začnite prehliadanie obrázkov voľbou niektorého z adresárov rozdelených podľa tém. Na vyhľadanie obrázkov môžete použiť aj funkciu Search (Vyhľadať) (ľavý horný roh).
  2. Zvoľte požadovaný obrázok kliknutím na jeho miniatúru. V dolnej časti otvorenej info karty je tlačidlo (Download) na stiahnutie dokumentu, ktoré vám umožní uložiť súbor do vášho počítača.
  3. Na úrovni adresára môžete zaškrtnutím políčka príslušných miniatúr zvoliť viac snímok. Potom kliknite na „[počet zvolených obrázkov] Assets Selected" a kliknite na „Download“ (Stiahnuť). Môžete dokonca prevziať aj celý adresár, a to jednoduchým kliknutím na tlačidlo „Download all“ a uložiť súbory do vášho počítača ako adresár vo formáte zip.

V prípade problémov kontaktujte Heli Halla-aho, heli.halla-aho@ruukki.com

O Ruukki

  • 2 979 zamestnancov
  • Čisté tržby v roku 2015 – 5 374 miliárd SEK (~ 574 m €)
  • 15 výrobných závodov

Ruukki Construction slúži zákazníkom v stavebníctve. Dodávame produkty a služby od návrhu až po inštaláciu na podporu podnikania našich firemných zákazníkov, medzi ktorých patria investori a stavebné spoločnosti. Spotrebiteľom a strešným profesionálom ponúkame produkty a služby, vrátane montážnych služieb pod značkami Plannja a Ruukki. Okrem siete maloobchodných predajní sú naše produkty a služby k dispozícii aj prostredníctvom predajných skladov Ruukki Express a servisných centier Plannja v 9 krajinách. Ruukki Construction má približne 3,000 zamestnancov a výrobu v 15 závodoch v Európe. Porovnateľné čisté tržby v roku 2015 boli 5.374 miliardy SEK (~ 574 m €).

Ruukki Construction je divíziou SSAB. SSAB je oceliarska spoločnosť so základňou s severských krajinách a USA pôsobiaca vo viakc ako 50 krajinách. Akcie spoločnosti sú kótované na burze NASDAQ OMX Stockholm a Helsinki. www.ruukki.com