Building your tomorrow

Building your tomorrow

Pracujeme s investormi a developermi, ktorí dokážu rozpoznať príležitosti.
Sme tu pre projektantov a staviteľov, aby sme plnili ich sny.
Sme tu pre ľudí, ktorí prebúdzajú budovy a domovy k životu.

0:00 / 0:00

Na základe zodpovedného partnerstva a časom preverených skúseností ponúkame moderné technológie s cieľom pomôcť našim zákazníkom splniť si ich sny, či už pri stavbe nových budov alebo rekonštrukcii existujúcich.

Vyrábame a dodávame energeticky úsporné produkty a stavebné riešenia so zameraním na krajiny severnej a východnej Európy. Máme približne 2.500 zamestnancov a výrobné linky v 15 závodoch v Európe. Porovnateľné čisté tržby v roku 2017 predstavovali 595 miliónov EUR.

Naše portfólio zahŕňa značky Ruukki aj Plannja dostupné prostredníctvom rozsiahlej siete prefesionálnych predajcov a servisných centier.

Sme dcérskou spoločnosťou SSAB. SSAB je škandinávsko-americká oceliarska spoločnosť pôsobiaca vo viac ako 50 krajinách.

SSAB je kótovaná na škandinávskej burze Nasdaq v Štokholme a má druhotné kótovanie na burze Nasdaq v Helsinkách. www.ssab.com.

NOVINKY

BLOG

Sledujte nás na sociálnych sieťach

linkedin-logo-w145
youtube-logo-h36
slideshare-logo-w145
twitter-logo-h36
pinterest-logo-h36

Dnešné budovy sú naším dedičstvom

Udržateľnosť v Ruukki

Podporíme vás pri rozvoji udržateľnosti prostredníctvom našich pokrokových technológii a procesov. Ekologickejšie a inteligentnejšie riešenia sú čoraz populárnejšie a náš záväzok neustále vyvíjať nové produkty a služby nám umožňuje byť v čele udržateľných stavebných inovácií. Pre nás je environmentálna transparentnosť pravidlom.

Sociálna zodpovednosť spoločnosti

Spoločnosť Ruukki Construction je dcérskou spoločnosťou SSAB a ako taká spĺňa zásady podnikateľskej etiky, indexov udržateľnosti a miestneho spoločenstva. Okrem toho venujeme zvýšenú pozornosť bezpečnosti stavieb, predovšetkým v súvislosti s postupmi na stavenisku a bezpečnosťou výrobkov, tak pre spotrebiteľov ako aj firemnú klientelu.

Viac o sociálnej zodpovednosti spoločnosti

Systém riadenia kvality a životného prostredia

Otázky kvality a životného prostredia sa riadia systémom manažérstva kvality podľa ISO 9001 a environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001. V r. 2010 pokrývali certifikované systémy 99 percent (2009: 98) výroby a v r. 2009 87 percent (2008: 80) zamestnancov.

Viac o systéme riadenia kvality a životného prostredia

Zamerané na bezpečnosť

Zaväzujeme sa aktívne podporovať bezpečnosť a prostredie bez nehôd, od dodávateľa po výrobu, a tiež počas celej cesty produktu ku koncovému zákazníkovi. Všetky naše produkty sú navrhnuté pre bezpečnú výrobu, montáž a koncové použitie. Naším zámerom je rásť spolu s našimi partnermi a stať sa svetovým lídrom v bezpečnosti.

Viac o našom zameraní sa na bezpečnosť

Ponuka udržateľnosti

Náš najvýznamnejší príspevok k trvalo udržateľnému rozvoju vlastníctva a stavebného sektora je prostredníctvom našich produktov a služieb. Naším cieľom je pomôcť zákazníkom zvoliť vo svojich projektoch optimálne postupy, a to ponukou úsporných, spoľahlivých a technicky pokročilých riešení za účelom zlepšiť udržateľnosť ich projektov.

Viac o našej ponuke udržateľnosti

Vedenie Ruukki

sami-eronen-2

Sami Eronen

Prezident spoločnosti

maritta-kemiläinen

Maritta Kemiläinen

Finančné oddelenie, IT

adam korol

Adam Korol

Building components

jouni-metsämäki

Jouni Metsämäki

Residential roofing  

petri-nieminen

Petri Nieminen

Building systems 

 
 
Antti Hamalainen

ANTTI HÄMÄLÄINEN

Supply Chain Management

ANNA TALAS

Commercial Excellence

Susanna Segersven

SUSANNA SEGERSVEN

Human Resources

Kontaktujte členov vedenia spoločnosti prostredníctvom emailu. Formát emailovej adresy: meno.priezvisko@ruukki.com

Pre tlač

tapani-tuominen

Tapani Tuominen

Communications Manager

Mobilný telefón +358 50 314 3131

tapani.m.tuominen@ruukki.com

Prejsť na stránku pre tlač

Kariéra

Navštívte našu stránku Kariéra a prečítajte si informácie o voľných miestach, letných brigádach alebo o možnosti spolupráce pre študentov pri písaní diplomových prác, prípadne nám pošlite prihlášku.