Dodávka komponentov na mieru

Dodávka komponentov na mieru

Úzko spolupracujeme s montážnymi spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na naše produkty. Spoločne tak môžeme ponúkať výhody našich produktov a technickú podporu pre širokú škálu stavebných projektov.

Služby

Project-development

Vývoj projektu

Spoluprácou s projektantmi a hlavnými dodávateľmi získavajú naši zákazníci pridanú hodnotu už v raných fázach projektu.

Potreby zákazníka a očakávania ako základ, naše odborné znalosti v oblasti projektovania, výroby a montáže poskytujú spoľahlivé informácie pre navrhovanie, odhad nákladov a plánovanie prác. Ako člen projektového tímu môžeme v raných fázach ponúknuť jedinečný pohľad na stavbu a jej neskoršie vlastnosti a charakteristiky. 

Materiál a riešenia sú vhodné pre proces rýchlej efektívnej priemyselnej výstavby aj na zaistenie zhodnotenia udržateľnosti. 

design-support

Podpora návrhov

K našim produktom ponúkame rozsiahle nástroje na projektovanie a poradenstvo. Okrem toho máme k dispozícii lokálnu podporu, ktorá pomáha developerom a projektantom získať čo najviac z našej ponuky, najmä pri veľkých a zložitých projektov.

V Ruukki zabezpečujeme finálny návrh  produktu a riešenia s ohľadom na špecifické požiadavky projektu a danú krajinu. V týchto prípadoch naši dizajnéri budú podporovať architektov a projektantov pri plánovaní a poskytovaní počiatočných údajov.

Viac o návrhových nástrojoch

frame-and-envelope-optimization2

Výroba komponentov

Naše stavebné komponenty sa vyrábajú priemyselne, aby vyhovovali jedinečným podmienkam a technickým požiadavkám na stavbe. Sú vhodné pre miesto ich montáže na stavenisku, čím sa minimalizuje množstvo odpadu a zvyšuje efektívnosť prác na stavenisku aj pri komplexných riešeniach. Tým sa na oplátku znižuje pracovné zaťaženie všetkých členov projektového tímu.

Odborníci v našich závodoch sú kvalifikovaní vo svojich odboroch, či už je to zváranie, montáž, povrchová úprava alebo lakovanie. Využívame prísny systém kontroly kvality, ktorý zaisťuje bezpečnosť, kvalitu a výkonnosť našej výroby.

Viac o certifikátoch a vyhláseniach

Produkty

Sendvičové panely

Fasádne obklady

Nosné trapézy

welded-girders

Zvárané nosníky

Zvárané nosníky sa dajú navrhnúť a optimalizovať na rôzne účely. Zvárané nosníky a trámy sa navrhujú a optimalizujú pre konkrétny projekt s cieľom dosiahnuť čo najlepšie riešenie. Zvárané nosníky sa najčastejšie vyrábajú do tvaru I-nosníkov (IG) a trubicových nosníkov (BG) Naše automatizované linky na zváranie a pokročilé výrobné metódy zabezpečujú rýchle a spoľahlivé dodávky vysokej kvality. Vyrábame a kompletizujeme všetky nosníky tak, aby boli pripravené na inštaláciu podľa požiadaviek zákazníka. Postaráme sa o prepravu nosníkov na stavenisko a zaväzujeme sa dodať produkty na správne miesto a včas.

Referencie

European Solidarity Centre

The decision to choose Cor-Ten®, aside from its weather-resistance properties, was also influenced by the fact that this material is traditionally identified with shipyard technologies.

DB Schenker

Ruukki toimitti kohteen julkisivuihin energiatehokkaat ja ilmatiiviit energiapaneelit.

Maritime Centre Vellamo

Maritime Centre Vellamo in Kotka is shaped like a large wave, and its facade sparkles like the rippling surface of water.

Kontaktujte nás