RUUKKI® HYYGGE

VIENKĀRŠĀ LAIMES FORMA 

KAS IR HYGGE?

Šis īsais, vienkāršais dāņu vārds, kuru nevar pārtulkot citās valodās, apzīmē visu, kas dzīvē ir patiešām svarīgs : tuvības un drošības sajūtu, mierīgu prātu un mājīgumu.

To var uzskatīt par skandināvu laimes mākslu, un tas pauž nepieciešamību pēc komforta un prieku par vienkāršām, jaukām lietām.

Kad mājas ir hygge... tās kļust par drošu ostu visai ģimenei, kas pulcējas kopā un gatavojās pieņemt pasaules izaicinājumus. Tur kopā var baudīt cits cita kompāniju, sirsnīgumu un ikdienas rituālus. Šādas mājas ir vieta, kur aug bērni, satiekas mīļie, skan smiekli un sveču gaismā tiek baudīta kafija.

Vienkāršas, mondernas, mājīgi iekārtotas mājas dabas tuvumā - tā ir vieta, kur gribas atgriezties. 
Ruukki® Hyygge, vienkāršā laimes forma, tika radīta tieši šādai mājai.

RUUKKI HYYGGE

Plakans modulārais jumts 

Ruukki® Hyygge ir novatorisks jumta segums, kas ar savu vienkāršo un eleganto formu lieliski atbilst mūsdienu arhitektūras tendencēm. Profilam ir pieejami divi varianti - gluds, vai ar rievām - ļaujot izveidot trīs dažādus rakstus.

Hyygge apraksts
Ruukki_Hyygge_z_przetloczeniami_obrot

Ruukki Hyygge ar rievām

Ruukki Hyygge bez rievām

 

PILNĪGS JUMTS

Nav nekā svarīgāka par labu un drošu māju, kur mēs pavadām lielāko savas dzīves daļu. Labi izstrādāts jumts atspoguļo ne tikai mājas estētiskās vērtības, bet arī tās drošību un komfortu. Ruukki® Hyygge jumta komplekts ir garantija šiem nozīmigajiem principiem. Pilnīga jumta sastāvā jābūt vairākiem jumta elementiem, sniega aizsardzības barjerām, ventilācijas sitstēmām un speciāli izstrādātam papilddetaļu komplektam, kas labi sader ar jumta formu un funkciju, Tikai visu šo elementu kombinācija garantē Ruukki® Hyygge jumta estētisko izskatu un ilgmūžību.