Classic C

Unikāls stils un lieliska kvalitāte

Ruukki Classic ™ ir jumta profils, kas vizuāli un pēc tekstūras līdzinās tradicionālajam gludā skārda jumtam, bet tas saglabā savdabīgu loksnes reljefu un tekstūru, kas vienlaikus to padara mūsdienīgu un modernu. Kā jau klasiskā jumta profila analogam, Ruukki Classic profilam ir pieļaujama neliela loksnes viļņošanās, kas raksturīga vēsturiskiem un tradicionāliem gludā skārda jumtiem. Šis profils ir piemērots dažādiem arhitektūras stiliem, un tā ir lieliska izvēle jumtiem ar nelielu slīpumu. Materiāls ir izturīgs un viegli kopjams.

Classic C ir kā gludā skārda jumts ar slēptiem stiprinājumiem un nolocītu priekšējo profila malu, kas rada elegantu un pilnībā, līdz pēdējai detaļai nostrādātu, priekšstatu.

Ruukki Classic C profils tiek ražots Ruukki 30 Plus Matt un Ruukki 50 Plus Matt kvalitātes klasēs. Ruukki 30 Plus Matt kvalitātes klase nodrošina 30 gadu tehnisko garantiju un 10 gadu estētiskā izpildījuma garantiju.  
Ruukki 50 Plus Matt kavalitātes klase nodrošina 50 gadu tehniskā izpildījuma un 25 gadu estētiskā izpildījuma garantiju.

IEDVESMOJIES UN APSKATI CLASSIC JUMTUS LATVIJĀ ŠEIT!

Informācija mūsu mājas lapā ir rūpīgi pārbaudīta, taču tai ir informatīvs raksturs, un mēs neatbildam par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies pieļaujot kļūdas vai neievērojot instrukcijas. Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas un papildināt informāciju.

Tehniskā informācija

Produkta kods
SR35-475C
Šuves augstums
32 mm
Sedzošais platums
475 mm
Kopējais platums
505 mm
Maksimālais garums
12000 mm
Minimālais garums
1200 mm
Materiāla biezums/ 1m2 svars
0.5/5.2;
Vienība
m2
Minimālais jumta slīpums
Ieteicamais attālums starp latām
200-300 mm

Krāsas