Logistics

Jaunumi, blogi un sociālie mediji

Jaunākās ziņas

Ruukki sendvičpaneļi uzņēmuma Eurobeef auksto noliktavu ēkās

Jautājumam par to, kādai ēkai Ruukki sendvičpaneļi ir vislabāk piemēroti, ir iespējamas vairākas atbildes — daži minēs ražošanas telpas un noliktavas, bet citi — loģistikas un piegādes centrus vai tirdzniecības telpas. Ir kāda nozare, kurā Ruukki paneļi neapšaubāmi ieņem pirmo vietu, pateicoties to praksē pierādītajai funkcionalitātei, ilgajam kalpošanas laikam un lieliskajām īpašībām. Tā ir aukstās uzglabāšanas nozare, kurā izmanto aukstās noliktavas, saldētavas un konservēšanas aprīkojumu.

«Polijā šis segments ir sācis attīstīties pateicoties ļoti aktīvam aukstās uzglabāšanas komandas darbam mūsu Oborniku ražotnē jau ilgu laiku pirms tika iegūts uzņēmums Metalplast. Šeit tika izveidoti pirmie aukstumkameru sendvičpaneļi, kā arī pirmās to tehniskās datu lapas un katalogi. Gadu gaitā ar dažādu jauninājumu palīdzību esam radījuši risinājumus un augstvērtīgu ražošanas tehnoloģiju, kas ļauj piedāvāt vismodernāko produktu un sevi pierādījušu sistēmu. Šāda veida ēkās svarīgs ir katrs sīkums, un uzņēmums Ruukki kā pirmais pilnībā apguva šo lauciņu, ko ir veiksmīgi pierādījis daudzos lielos projektos. Mūsu piedāvātajam aukstās uzglabāšanas panelim ir unikāls savienojuma risinājums, kas nodrošina šajā nozarē tik svarīgo necaurlaidību,» stāsta Dariušs Borovskis (Dariusz Borowski), uzņēmuma Ruukki Polska Aukstās uzglabāšanas un pārtikas nozares nodaļas vadītājs.

Eurobeef Sp. z o.o. ir viens no daudzajiem uzņēmumiem, kas ir izvēlējušies Ruukki aukstās uzglabāšanas risinājumus. Tā galvenā mītne atrodas Kolo pilsētā Polijas vidienē. Eurobeef ir viens no lielākajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Wielkopolska reģionā, un tā specializācija ir liellopu gaļas sadalīšana un augstas kvalitātes liellopu gaļas izstrādājumu ražošana. 

Laika posmā no 2016. līdz 2017. gadam uzņēmums paplašinājās un uzcēla jaunu aukstās uzglabāšanas telpu, dzesēšanas cehu un saldētavu ar lieliem nodalījumiem. Vienlaicīgi tika ieguldīti līdzekļi arī ražošanas telpu rekonstrukcijā un esošās fasādes atjaunošanā.

Ruukki saražoja un piegādāja sendvičpaneļus fasādei, jumtiem, atdalošajām starpsienām un griestiem — būtībā nosedzot visu mūsu piedāvāto daudzslāņu paneļu klāstu. 

Jauno ēku ārējās sienās tika izmantoti SP2B 100 E-PIR, SP2B 60 E-PIR un SPB 200 WE paneļi, atdalošajās sienās un griestos — SP2B 100 E-PIR paneļi un saldētavas sienās un griestos — SP2E 200 E-PIR. Jumtu vajadzībām tika piegādāti SP2C 140/100 E-PIR paneļi. Ruukki piegādāja arī T35 slodzi nesošās loksnes un visus nepieciešamos piederumus, piemēram, nosegelementus un savienojumus. 

Liela daļu uzņēmumam Eurobeef piegādāto produktu ir kopīga darba rezultāts, kurā galvenais mērķis bija atrast klientam optimālāko risinājumu.

 «Uzņēmumam Eurobeef mēs piegādājām paneļus 14 000 kvadrātmetru platībā. Tika piegādāti gan PIR paneļi, gan minerālvates paneļi, kas bija nepieciešami daļām ar augstām ugunsizturības prasībām. Paneļus ar PIR serdeni izmantoja aukstās uzglabāšanas daļu celtniecībā (ātrās saldēšanas iekārta, saldētava ar lieliem nodalījumiem). Jāatzīmē, ka mūsu ražošanas iespējas ļāva piegādāt viengabala (aptuveni 16 m) saldētavas sienas paneļus, tādējādi izvairoties no nepieciešamības paneļus savstarpēji savienot. Mūsu uzdevums bija arī paneļu piegriešana, savienojumu vietas un tērauda nosegelementu un piederumu piegāde. Kompleksā pieeja projektam palīdzēja mums iegūt svarīgas priekšrocības pār konkurentiem,» norāda Dariušs Borovskis.

Svarīgi uzsvērt, ka tas nebija pirmais projekts, kuru īstenojām uzņēmumam Eurobeef. 2004. gadā Ruukki jau piegādāja sendvičpaneļus pirmās ražotnes iekšējām sienām un griestiem. Kopumā aptuveni 8 000 kvadrātmetru platībā.

Pašlaik uzņēmumā Eurobeef strādā 250 cilvēki. Katru dienu tiek apstrādātas 100 tonnas produktu, kas pēc tam tiek nosūtīti uz Polijas un daudzu citu Eiropas valstu tirgiem.  Viens no augstas kvalitātes produkta iegūšanas kritērijiem ir modernas tehnoloģijas. Atdzesēta un sasaldēta gaļa tiek uzglabāta modernās telpās, kurām ir noteiktas ļoti stingras pārtikas uzglabāšanas prasības. 


Mūsu sendvičpaneļi, kas tika izmantoti ēku ārējās un iekšējās daļās, nodrošināja augstu energoefektivitāti. Gaisnecaurlaidīgs apvalks palīdz uzturēt noteiktu temperatūru, un īpašais pārklājums nozīmē, ka Ruukki paneļi ir droša izvēle pārtikas apstrādes vietām. 

Eurobeef vadītājs Gžegožs Grabovskis (Grzegorz Grabowski) novērtē mūsu risinājumu kvalitāti:

«Mēs ļoti augstu novērtējam Ruukki piedāvāto sistēmu kvalitāti. Ir pagājuši vairāki gadi un varam apliecināt, ka mūsu telpās izmantotie paneļi ir stingri, izturīgi un noturīgi pret laikapstākļu iedarbību un mūsu ikdienas darbā radīto noslodzi — tie savu funkcionalitāti ir pierādījuši par visiem 100%.»

Divi projekti ar lielu laika atstarpi ir labs pierādījums Ruukki kā partnera stabilitātei. Kāds ir mūsu kā piegādātāju darba novērtējums pirmās daļas un Eurobeef ražotnes paplašināšanas laikā?

«Eurobeef iesaka sadarboties ar Ruukki, jo uzņēmums ir ļoti kompetents un uzticams partneris, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus, precīzas piegādes, profesionālu atbalstu un pievērš vērību arī sīkumiem. Mēs esam ļoti apmierināti ar abiem ieguldījumu projekta posmiem,» saka Gžegožs Grabovsksis.  

 

Jaunākie bloga ieraksti

Sociālie mediji

Medijiem

Kontakti saziņai

Image bank and logos

You can download Ruukki’s imagery and logos from the Image bank. All photo material may be freely used by the media. Please mention Ruukki as the source when publishing photos.If you have questions about using the bank, please contact heli.rintamaki@ruukki.com.

Facts about Ruukki

Ruukki Construction is a supplier of steel-based building products and services for roofs and walls for sustainable buildings. We employ around 1,500 people and have 10 specialized manufacturing sites. Our strong presence in 10 European countries enables us to serve customers locally with our main brands Ruukki and Plannja. Our comparable net sales in 2019 were around EUR 470 million. We are of Nordic origin, part of SSAB, sharing values, and long experience in steel and construction industry. www.ruukki.com 

SSAB is a Nordic and US-based steel company with employees in over 50 countries. SSAB is listed on Nasdaq Stockholm and has a secondary listing on Nasdaq Helsinki. www.ssab.com