Privacy

Ruukki ir ļoti svarīgi aizsargāt jūsu konfidencialitāti, apmeklējot šo vietni. Lūdzu, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku pirms šīs vietnes apmeklēšanas. Ja nepiekrītat mūsu konfidencialitātes politikas nosacījumiem, iesakām atstāt šo vietni.

Jūsu personas datu izmantošana

Vairums lapu Ruukki vietnēs ir sagatavotas galvenokārt informatīviem mērķiem, lai jūs tās varētu izmantot bez nepieciešamības norādīt personas datus. Mēs vācam informāciju par to, kā jūs izmantojat Ruukki vietnes. Šī informācija, iespējams, var būt saistīta ar kādiem personas datiem, kas Ruukki ir pieejami par jums.

Mums var būt nepieciešams apkopot personas datus, izmantojot šo vietni, lai jums sniegtu jūsu pieprasīto informāciju un preces, kā arī mārketinga, pārdošanas, uzņēmējdarbības un produktu izstrādes nolūkā. Jūsu personas dati tiek izmantoti, ņemot vērā jūsu piekrišanu. Sniedzot informāciju Ruukki, izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka jūsu personas dati tiek izmantoti saskaņā ar šo politiku.

Personas dati, tostarp vārdi, adreses un tālruņa numuri, ko, iespējams, sniedzat Ruukki, tiks apstrādāti manuāli un izmantojot datoru. Ruukki mērķis ir apstrādāt personas datus, cik vien efektīvi un droši iespējams. Turklāt Ruukki nepārtraukti cenšas uzlabot uzņēmuma vietnes, lai nodrošinātu labāku kvalitāti un paplašinātu pakalpojumu klāstu.

Personas datu aizsardzība un informācijas drošība

Ruukki apņemas aizsargāt jūsu konfidencialitāti un personas datus. Ruukki apstrādā jūsu personas datus saskaņā ar piemērojamajiem Somijas personas datu tiesību aktiem un šo konfidencialitātes politiku. Jūsu personas dati netiek pārsūtīti ārpus korporācijas Rautaruukki Corporation vai tās saistītajiem uzņēmumiem, meitasuzņēmumiem vai uzticamajiem partneriem.

Datu aizsardzības faila apraksts

Kombinētā reģistra apraksta fails un informācijas veidlapa
Personas datu akts (523/1999) 10. un 24. sadaļa
Melnraksta datums: 2010. gada 15. jūnijs

Par datu apstrādi atbildīgā persona

Nosaukums (uzņēmuma ID): Rautaruukki Corporation (uzņēmuma ID: 0113276-9)
Adrese: Panuntie 11, FI-00620 Helsinki, Somija
Cita kontaktinformācija: +358 20 59 150

Reģistra nosaukums

Korporācijas Rautaruukki Corporation produktu un pakalpojumu klientu reģistrs

Personas datu apstrādes iemesls

Reģistra nolūks ir klientu datu apstrādes veikšana šādiem mērķiem:

 • uzturēt vietni www.ruukki.com un nodrošināt produktus, pakalpojumus, personāla atlasi vai konkursus, izmantojot vietnes vai citādi;
 • izstrādāt un pārvaldīt klientu attiecības starp pakalpojumu sniedzēju un klientu;
 • identificēt klientus un nodrošināt informācijas drošību;
 • pārvaldīt korporācijas Rautaruukki Corporation, tās saistīto uzņēmumu, meitasuzņēmumu un apakšuzņēmēju iekšējo un ārējo atbildību, ciktāl tā ir saistīta ar nodrošinātajiem produktiem un pakalpojumiem, personāla atlases datu bāzi vai interneta konkursiem, ko rīko uzņēmums;
 • nodrošināt korporācijai Rautaruukki Corporation, tās saistītajiem uzņēmumiem, meitasuzņēmumiem un apakšuzņēmējiem informāciju, ko izmantot tiešajam mārketingam, datizracei un saistītām darbībām, piemēram, klientu datu profilēšanai iepriekšminētajiem mērķiem.

Reģistra informācijas saturs

Tālāk ir norādītas dažas no kategorijām, kurās korporācija Rautaruukki Corporation apkopo personas datus.

 • Tehniskie dati vai sīkfailu ievāktā informācija par lietotāja apmeklējumiem un vietnes www.ruukki.com izmantojumu un saistīti žurnāla dati, kas norāda lietotāja atrašanās vietu, laiku un vietnes izmantojumu.
 • Klienta sniegtā informācija, kā piemēram, vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un cita kontaktinformācija, ko nepieciešams norādīt, piemēram, lai nodrošinātu preču piegādi un pakalpojumu sniegšanu, lai sazinātos ar klientu un identificētu lietotāju.
 • Klientu attiecību un līguma saistību informācija, kā piemēram, klientu vēlmes, pasūtījumu informācija un informācija, kas saistīta ar citām vietnēm un to nodrošinātajām precēm un pakalpojumiem.
 • Lietotāju profili, kas iegūti, pamatojoties uz iepriekšminēto informāciju, un lietotāja finanšu informācija, kas saistīta ar precēm un pakalpojumiem.

Regulārie informācijas avoti

 • Korporācijas Rautaruukki Corporation, tās saistīto uzņēmumu, meitasuzņēmumu un apakšuzņēmēju iegūtā sīkfailu ievāktā informācija no klientu cietajiem diskiem vai žurnāla dati, kas ievākti, uzraugot šīs vietnes izmantojumu.
 • Klienta sniegtā informācija, piemēram, vispārīga informācija par klientu un pasūtījumiem.
 • Korporācijas Rautaruukki Corporation, tās saistīto uzņēmumu, meitasuzņēmumu un apakšuzņēmēju vienības, kas piedāvā produktus, pakalpojumus un pievienotās vērtības pakalpojumus (piemēram, loģistikas pakalpojumus) saistībā ar vietni www.ruukki.com.

Parasta informācijas izpaušana un informācijas nodošana uz valstīm ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas

Iepriekš uzskaitīto mērķu nolūkā informācija tiek izpausta un nodota korporācijas Rautaruukki Corporation, tās saistīto uzņēmumu, meitasuzņēmumu un apakšuzņēmēju vienībām, no kurām daļa atrodas ārpus ES un EEZ. Arī daži serveri, kas tiek izmantoti, lai uzturētu vietni www.ruukki.com, var atrasties ārpus ES un EEZ.

Reģistra drošība

A. Manuāli apstrādātie dati: manuāli apstrādātie dati tiek turēti slēgtās telpās un ir pieejami tikai autorizētām personām.

B. Dati, kas apstrādāti, izmantojot datoru: vietne izmanto tehnisko datu aizsardzību, kas paredzēta, lai nodrošinātu, ka iesniegtā informācija netiek mainīta un ir pieejama tikai autorizētām personām. Lietotājvārds un parole, kas nepieciešami, lai piekļūtu sistēmai, ir piešķirti tikai noteiktiem korporācijas Rautaruukki Corporation, tās saistīto uzņēmumu, meitasuzņēmumu un apakšuzņēmēju darbiniekiem.

Pārbaudes tiesības

Parasti ikvienam ir tiesības pārbaudīt, kāda informācija par sevi tiek glabāta personas datu failā. Visi informācijas pārbaudes pieprasījumi ir jāveic rakstiski vēstules formā, kuru parakstījusi ieinteresētā persona, vai arī klātienē, ja nepieciešams, adresējot pieprasījumu par reģistra datu apstrādi atbildīgajai personai. Personas datu pārbaudes pieprasījumi ir jāsūta korporācijai Rautaruukki Corporation uz adresi, kas ir norādīta iepriekš.

Informācijas labošana

Ikvienam ir tiesības pieprasīt reģistrā iekļautas neprecīzas personas informācijas labošanu. Informācijas labošanas pieprasījumi ir jāveic rakstiski un pietiekami detalizēti. Informācijas labošanas pieprasījumi ir jāsūta korporācijai Rautaruukki Corporation uz adresi, kas ir norādīta iepriekš.

Sīkfaili

Laiku pa laikam jūsu datorā var tikt izvietoti sīkfaili, lai uzlabotu šīs vietnes un Ruukki sniegto pakalpojumu efektivitāti. Sīkfailā ir ietverta informācija, kas tiek sūtīta no tīmekļa servera uz tīmekļa pārlūkprogrammu, un tā tiek saglabāta pārlūkprogrammā. Tas ļauj Ruukki jūs identificēt.

Mūsdienās sīkfaili bieži tiek izmantoti daudzās vietnēs. Ja nevēlaties saņemt sīkfailus vai ja vēlaties saņemt paziņojumu, pirms tie tiek izvietoti, lielākajā daļā tīmekļa pārlūkprogrammu varat iestatīt, lai pārlūkprogramma attiecīgi reaģētu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, neatļaujot sīkfailus, tas var ietekmēt vietnes vai pakalpojumu lietošanu.

Citi nodrošinājumi

Šajā vietnē var būt iekļautas saites uz citām vietnēm. Ruukki neuzņemas atbildību par jebkuras citas vietnes saturu vai drošību.

Ruukki nepārtraukti izstrādā savas vietnes un jebkurā brīdī var mainīt šīs konfidencialitātes politikas nosacījumus, atjauninot to.

Sazināšanās ar Ruukki

Varat labot mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu precizitāti, sazinoties ar Ruukki. Pēc jūsu pieprasījuma mēs labosim vai dzēsīsim jebkurus nepilnīgos, neprecīzos vai novecojušos jūsu personas datus. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar Ruukki Juridisko lietu nodaļu (tālr. +358 20 59 150).