Karjeras iespējas

Karjeras iespējas
Ruukki Construction uzņēmums nodarbina aptuveni 1800 darbinieku un ražo produkciju 14 rūpnīcās visā Eiropā. Ja Tu vēlies pakāpties soli augstāk savā karjerā un esi gatavs:

  • Attīstīt sevi un apgūt jaunas zināšanas
  • Gūt panākumus kopā ar savu komandu
  • Uzņemties atbildību strādājot
  • Izaicināt mūsu rītdienu

Tad piesakies mūsu atvērtajām vakancēm zemāk.

Kā pieteikties?
Izvēloties Ruukki Construction zemāk esošajā sarakstā, izmantojiet Division filtru un jūs atradīsiet mūsu pieejamās vakances.
Ruukki-Construction

Ruukki Construction ir SSAB meitas uzņēmums. SSAB ir Ziemeļvalstu un ASV tērauda kompānija, kas darbojas vairāk nekā 50 valstīs. Visas SSAB pieejamās vakances ir atrodamas zemāk.

Vakances

Jauns pieteikums

Ja meklējat vasaras darbu vai prakses iespējas, lūdzu piesakieties izmantojot augstāk atrodamo vakanču sarakstu. Ne visas brīvās pozīcijas tiek izziņotas uzreiz, tāpēc lūdzu skatiet augstāk esošo sarakstu pavasarī. 

Ja Jūsu meklētā vakance nav pieejama augstāk esošajā sarakstā, aizpildiet "Jauns pieteikums", izmantojot mūsu personāla atlases rīku.

Reģistrējieties un piesakieties šeit uz amatu, kas augstāk esošajā sarakstā nav minēta

Lūdzu, norādiet kandidāta profilā vairāk informācijas par savu darbu, izglītību un motivāciju strādāt Ruukki. Saglabājiet savu lietotājvārdu un paroli, lai vēlāk varētu atjaunināt savu personas informāciju.

Vasaras prakse un pētniecības iespējas

Vai vēlaties būt daļa no mūsu panākumiem un pievienoties Ruukki? Mēs piedāvājam praktiskā darba pieredzi un dažādas karjeras izvēles studentiem ar dažādu sagatavotību. Veidojiet savu karjeru ar mums!

Gūstiet pirmo iespaidu par mums un papildiniet savas zināšanas par mūsu uzņēmumu apmācību perioda laikā. Mēs piedāvājam darba iespējas vasarā studentiem no dažādām izglītības iestādēm. Pieteikšanās periods uz vasaras praktikantu vietām ir atvērts no janvāra līdz martam atkarībā no darba specifikas.

Vasaras prakse ir visatbilstošākais veids pētniecības iespējām. Katru gadu daudz studentu raksta pētniecības darbus pie mums. Mūsu izpētes un attīstības organizācija aktīvi iesaistās lielākajā daļā pētniecības darba, bet pētījuma objektus var atrast arī citās, ne tikai tehniskajā jomā.  Ja jūs vēlaties uzņēmumā Ruukki rakstīt pētniecības darbu, aizpildiet "Jauns pieteikums" formu. Varat pieteikties visu gadu, reģistrējot savu profilu personāla atlases rīkā un norādot, ka meklējat pētniecības iespējas. Noteikti miniet savus ieteikumus par pētniecības darba tēmu.

Darbinieku stāsti

Kā ir strādāt uzņēmumā Ruukki? Lasi un uzzini vairāk no darbinieku stāstiem!

employee-story-jenni-1-377x350
Jenni Kainulainen
Strategy Manager, Finland
Read Jenni's story
employee-story-piotr-1-377x350
Piotr Gala
Senior Sales Manager, Poland
Read Piotr's story