MEKLĒ JUMTU JAUNBŪVEI?

 

Būvējot māju un izvēloties jumtu, ir svarīgi ņemt vērā mājas kopējo tēlu. Mūsu klientu vidū divi populārākie jumta profili jaunbūvēm ir Ruukki Classic un Ruukki Adamante.

 

RUUKKI CLASSIC

RUUKKI ADAMANTE

Classic profils ir piemērots dažādiem arhitektūras stiliem, īpaši labi izskatīsies mājām ar skandināvisku dizainu un koka dēlīšu apdari. Mūsdienīgs un bez redzamām skrūvju vietām. Tā ir lieliska izvēle arī jumtiem ar mazu slīpumu.

Izteiksmīgs tērauda dakstiņveida jumta profils mājas īpašniekiem, kam svarīga elegance un atšķirīgs izskats.  Pieejams plašs krāsu klāsts ar matētu pārklājumu, kas ļauj izcelties. 

  
  
 
   

 
MEKLĒ JUMTU RENOVĀCIJAI?

 

Lai gan veicot mājas jumta renovāciju, ir iespējams izvēlēties jebkuru jumta profilu, bieži vien piemērotākais ir tieši dakstiņveida profils. Noņemot veco jumta segumu, reizēm atklājas, ka esošais latojums nav līdzens. To labāk nosegs dakstiņveida profils, kas ir populārākā klientu izvēle tieši renovācijām.


 

RUUKKI MONTERREY FEB FORMA

 

   
  

Monterrey FEB Forma īpašā patentētā tehnoloģija - nolocīta priekšēja mala sniegs papildus aizsardzību no korozijas. Tas izskatās labi gan pilsētvides, gan lauku dabas ainavā un ir lielisks risinājums jumta renovācijai. 

   
  
 
   


 

AIZPILDI KONTAKTFORMU UN SAŅEM PIEDĀVĀJUMU!

 

Pievienot pielikumu (max 5MB)