RUUKKI MONTERREY®FEB FORMA

JUMTA SEGUMAM

 PAVASARA AKCIJA - 25%

Monterrey_feb_LV 1200x800-02 96 dpi
 
 

 
Piedāvājums spēkā iegādājoties jumta segumu Ruukki Monterrey FEB Forma virs 100mkopā ar ūdensnoteku sistēmu līdz 29.05.2020.


* Akcijas piedāvājumā iekļauta difūzijas membrāna (Ruukki 125 Fix) vai antikondensāta plēve (Ruukki 30).

 

INTERESĒ ŠIS AKTUĀLAIS PAVASARA PIEDĀVĀJUMS?


ATRAST IZPLATĪTĀJU

 

 

PIEPRASĪT INFORMĀCIJU

Jūsu jaunajai mājai ir nepieciešams jumts vai plānojat veikt esošā jumta renovāciju, un Jums ir jautājums par Ruukki jumtiem? Aizpildiet kontaktformu, un mēs ar Jums sazināsimies 2 stundu laikā darba dienās no plkst.8.00-17.00.

 
 
Monterrey-reference-2
Monterrey_FEB

Monterrey FEB Forma ir dakstiņveida tērauda jumta segums ar īpaši uzlabotu un patentētu tehnoloģiju - nolocītu priekšējo malu.

Ruukki Monterrey FEB Forma ir mūsdienīgs 3D dizains, kas piešķir jumtam izjustu, vieglu un patīkamu izskatu, kas ļoti labi iekļaujas gan pilsētvidē, gan gleznainās lauku dabas ainavās. Jumta profils ir vizuāli skaistāks un arī drošāks, jo nav asas priekšējās malas.

Ruukki Monterrey FEB Forma ir ražots, lai atbilstu augstākajiem standartiem par ļoti izdevīgu cenu. Tas ir pieejams trīs dažādās kvalitātes klasēs: Ruukki 50 Plus, Ruukki 40 un Ruukki 30. 
 

UZZINĀT VAIRĀK PAR PROFILU MONTERREY FEB

SAISTĪTĀS SAITES

JUMTA PROFILS MONTERREY FEB FORMA

Uzziniet vairāk par jumta seguma Monterrey FEB Forma tehniskajiem parametriem un iespējamām krāsām.

KVALITĀTES KLASES

Mūsu kvalitātes klašu sistēma palīdz jums atrast labāko jumta risinājumu jūsu mājai un nosaka tehniskās garantijas periodu. Ruukki kvalitātes klase ir garantija kvalitātei — solījums, kuram jūs varat ticēt.

PIEPRASIET PIEDĀVĀJUMU

Ja vēlaties saņemt jumta seguma piedāvājumu, aizpildiet šo kontaktformu, un mēs ar jums sazināsimies.