Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Jumti ir mūsu sirdslieta

Mūsu pārliecība nāk ar pieredzi un zināšanām, kādam jābūt izcilam un drošam jumtam. Mēs sniedzam iedvesmu un piedāvājam estētiskus jumtus ar ilgmūžīgu garantiju.

Jautāt piedāvājumu

Ruukki jumti atvieglo jūsu dzīvi 

Viss, ko mēs darām, ir paredzēts, lai jūsu dzīvi padarītu vienkāršāku. Mūsu daudzo gadu pieredze tērauda jumtu materiālu ražošanā, apvienojumā ar Ruukki darbinieku augsto profesionalitāti un jumta materiālu teicamo kvalitāti, garantē veiksmīgu jūsu jumta projekta īstenošanu.

Ruukki ir pareizā izvēle, ja meklējat kvalitatīvu, izturīgu un skaistu jumtu, kas droši aizsargās jūsu mājokli.

Jaunumi

Ruukki līderis Latvijā jau 25 gadus

Šis mums ir jubilejas gads. Jau 25 gadus Latvijā mūsu sirdslieta ir ražot skaistus un izturīgus tērauda jumtus mājokļiem, kā arī tērauda būvniecības produktus un to risinājumus industriālajām un komerciālajām ēkām.
Mēs lepojamies ar savām zināšanām, pieredzi un saviem paveiktajiem darbiem. Pateicībā mūsu uzņēmīgajiem darbiniekiem un uzticamiem sadarbības partneriem, kopā mēs radām arvien labākus un drošākus produktus. Ar atbildību saucam sevi par ekspertu un līderi.

Šo gadu laikā esam realizējuši iespaidīga apjoma projektus - vairāk nekā 12 000 jumtu, tās ir  2 miljonu m² jumta lokšņu un platības ziņā līdzinās 300 futbola laukumiem, 7 miljonu m² nesošās profillokšņu un sendvičpaneļu, kas līdzinās 1000 futbola laukumiem.

Mēs būvējam nākotnes ēkas jau šodien un kopīgiem spēkiem sasniedzam jaunas virsotnes!

Jumta materiāli

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Tie ir ārkārtīgi izturīgi un nemainīgi moderni. Jūs noteikti atradīsiet piemērotāko savai mājai.

Skatīt jumta lokšņu piedāvājumu
Siba systemy rynnowe

Lietus ūdensnoteku sistēmas

Ruukki lietus ūdensnoteku sistēmas nodrošina, ka ūdens tiek novadīts prom no ēkas.

Lasīt vairāk par lietus ūdensnoteku sistēmām
Roof-safety-procucts-reference-05

Jumta drošības produkti

Sniega aiztures barjeras, jumta kāpnes un laipas ir svarīgas un ļoti nepieciešamas jumta sastāvdaļas.

Lasīt vairāk par jumta drošības produktiem

Pilns jumta komplekts

Jumts ir kas vairāk nekā tikai jumta loksnes. Izvēloties pilnu jumta risinājumu komplektu, varat būt droši, ka jūsu jumts ir pabeigts un augstas kvalitātes.

Lasīt vairāk par pilnu jumta komplektu

PIEPRASĪT INFORMĀCIJU<

Jūsu jaunajai mājai ir nepieciešams jumts vai plānojat veikt esošā jumta renovāciju, un Jums ir jautājums par Ruukki jumtiem? Aizpildiet kontaktformu, un mēs ar Jums sazināsimies 2 stundu laikā darba dienās no plkst.8.00-17.00.

Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.

_DSC9441

Pielaiko jumtu savai mājai

Ar vizualizācijas rīka palīdzību, iespējams atrast vispiemērotāko jumta profilu un krāsu kombināciju jūsu mājai. Droši izmēģiniet dažādus variantus un atklājiet jaunas iespējas!

Jumta vizualizācija