Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Jumti ir mūsu sirdslieta

Mūsu pārliecība nāk ar pieredzi un zināšanām, kādam jābūt izcilam un drošam jumtam. Mēs sniedzam iedvesmu un piedāvājam estētiskus jumtus ar ilgmūžīgu garantiju.

Jautāt piedāvājumu

Ruukki jumti atvieglo jūsu dzīvi 

Viss, ko mēs darām, ir paredzēts, lai jūsu dzīvi padarītu vienkāršāku. Mūsu daudzo gadu pieredze tērauda jumtu materiālu ražošanā, apvienojumā ar Ruukki darbinieku augsto profesionalitāti un jumta materiālu teicamo kvalitāti, garantē veiksmīgu jūsu jumta projekta īstenošanu.

Ruukki ir pareizā izvēle, ja meklējat kvalitatīvu, izturīgu un skaistu jumtu, kas droši aizsargās jūsu mājokli.

Jaunumi

Ruukki paneļu jaunās ugunsizturības klases atbilst pieaugošajām tirgus prasībām

Uzņēmums Ruukki ir uzlabojis savu ražoto minerālvates un PIR (poliizocianurāta) pildījuma sendvičpaneļu ugunsizturības klases. Jaunās klases attiecas uz paneļiem, kas tiek izmantoti ārsienās un iekšējās starpsienās. Labāka ugunsizturība bija nepieciešama, jo to vēlējās klienti, un tas atbilst Ruukki paneļu portfeļa pastāvīgas attīstības mērķim, lai nodrošinātu optimālus risinājumus, kas atbilst stingrām prasībām.

„Šis uzlabojumus mūsu klientiem nozīmē optimālāku un ekonomiskāku projektēšanu, kā arī ietaupījumus, jo varēs izmantot sendvičpaneļus lielākiem laidumiem ar augstāku ugunsizturības klasi. Turklāt mēs varējām papildināt savu izstrādājumu klāstu arī ar jauniem ugunsdrošiem paneļiem,” saka izstrādājumu inženieris Oskars Janiks (Oskar Janik). 

Ruukki sendvičpaneļi ar augstāku ugunsizturības klasi nodrošinās ietaupījumus, efektīvāku ēkas stāva platības izmantojamību un ātrāku to uzstādīšanu. Lielāku pieļaujamo laidumu dēļ atbalsta elementus var izvietot tālāk citu no cita, nodrošinot iespēju veidot ekonomiskāku nepieciešamo apakškonstrukciju. Turklāt arī uzstādīšana būs efektīvāka, jo sienu izbūvei vajadzēs mazāk paneļu. 

Ruukki minerālvates paneļu ugunsizturības pārbaudes tika veiktas Eurofins (VTT) ugunsdrošības laboratorijās Somijā 2019. un 2020. gadā. Ruukki PIR paneļu ugunsizturības pārbaudes tika veiktas Fires laboratorijā Slovākijā 2020. gadā. Sasniegtie pārbaužu rezultāti ir spēkā visu valstu tirgu teritorijās. 

 

 

 

 

 

 

Jumta materiāli

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Tie ir arī ārkārtīgi izturīgi un nemainīgi moderni. Salīdziniet dažādus profilus un krāsas, lai atrastu piemērotāko savai mājai.

Lasiet vairāk par jumta loksnēm

Lietus ūdensnoteku sistēmas

Ruukki lietus ūdensnoteku sistēmas nodrošina, ka ūdens tiek novadīts prom no ēkas.

Lasiet vairāk par lietus ūdensnoteku sistēmām
Roof-safety-procucts-reference-05

Jumta drošības produkti

Jumta drošības produkti ir svarīgas un ļoti nepieciešamas jumta sastāvdaļas. Ruukki piedāvā virkni dažādu jumta drošības produktu - jumta kāpnes un laipas, sniega aiztures un cilvēku drošības barjeras.

Lasīt vairāk par jumta drošības produktiem

Pilns jumta komplekts

Jumts ir kas vairāk nekā tikai jumta loksnes un tā nosegelementi. Tas ietver sevī arī lietus ūdensnoteku sistēmas, ventilāciju izvadus, difūzijas membrānas, blīvējumus un stiprinājumus. Izvēloties pilnu jumta risinājumu komplektu, varat būt droši, ka jūsu jumts ir pabeigts un augstas kvalitātes.

Lasīt vairāk par pilnu jumta komplektu
_DSC9441

Pielaiko jumtu savai mājai

Ar vizualizācijas rīka palīdzību, iespējams atrast vispiemērotāko jumta profilu un krāsu kombināciju jūsu mājai. Droši izmēģiniet dažādus variantus un atklājiet jaunas iespējas!

Jumta vizualizācija

PIEPRASĪT INFORMĀCIJU<

Jūsu jaunajai mājai ir nepieciešams jumts vai plānojat veikt esošā jumta renovāciju, un Jums ir jautājums par Ruukki jumtiem? Aizpildiet kontaktformu, un mēs ar Jums sazināsimies 2 stundu laikā darba dienās no plkst.8.00-17.00.

Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.