Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Jumti ir mūsu sirdslieta

Mūsu pārliecība nāk ar pieredzi un zināšanām, kādam jābūt izcilam un drošam jumtam. Mēs sniedzam iedvesmu un piedāvājam estētiskus jumtus ar ilgmūžīgu garantiju.

Jautāt piedāvājumu

Ruukki jumti atvieglo jūsu dzīvi 

Viss, ko mēs darām, ir paredzēts, lai jūsu dzīvi padarītu vienkāršāku. Mūsu daudzo gadu pieredze tērauda jumtu materiālu ražošanā, apvienojumā ar Ruukki darbinieku augsto profesionalitāti un jumta materiālu teicamo kvalitāti, garantē veiksmīgu jūsu jumta projekta īstenošanu.

Ruukki ir pareizā izvēle, ja meklējat kvalitatīvu, izturīgu un skaistu jumtu, kas droši aizsargās jūsu mājokli.

Jaunumi

Roxtec novērtē aktīvu un atvērtu sadarbību

Uzņēmums Roxtec ir dibināts 1990. gadā un atrodas Karlskrūnas pilsētā Zviedrijā. Uzņēmums ražo blīves kabeļu un cauruļu pārejām. Roxtec darbojas 80 valstīs un nodarbina aptuveni 750 cilvēkus.

Roxtec blīves izmanto pārejām, kas veidotas, lai aizsargātu gan cilvēkus, gan īpašumu. Pārejas var sastāvēt no vienas vai vairākām līnijām vai kabeļiem, kas virzās cauri sienai vai citai virsmai. Tās izmanto, piemēram, kuģos un naftas ieguves platformās, kā arī elektrostacijās, vilcienos un ražošanas ēkās.

Roxtec augstu vērtē ilgtermiņa attiecības

Gadā Roxtec izgatavo apmēram 10 miljonus blīvējuma moduļu. Uzņēmums ražo ne tikai blīvējuma moduļus, bet arī klienta vajadzībām piemērotas pārejas, ja blīvējuma sistēmā tiek izmantotas arī citas sastāvdaļas, piemēram, Ruukki atbalstplāksnes.

“Apakšuzņēmējus izvēlējāmies tā, lai varētu veikt plānošanu ilgtermiņā. Veicot iepirkumus, cenai, protams, ir liela nozīme, bet tas nav vienīgais kritērijs,” norāda atbildīgā par stratēģiskajiem iepirkumiem Roxtec uzņēmumā Helēne Vānstrēma (Helene Wahnström).

Palīdz arī personiska sapratne

Ruukki un Roxtec pirmo reizi tikās Elmia gadatirgū Jenšēpingā pirms 25 gadiem, un kopš tā laika Ruukki ražo atbalstplāksnes Roxtec pārejām. Atbalstplāksnes izmanto pārejām, kurās ir vairāki kabeļi vai līnijas ar atsevišķiem blīvējuma moduļiem. Plākšņu galos ir profilēti sliekšņi, kas novērš moduļu izkustēšanos spiediena izmaiņu gadījumos. Katru gadu Roxtec saņem 2,5 miljonus šādu plākšņu, kas ir izgatavotas no tērauda, nerūsējošā tērauda vai alumīnija atkarībā no paredzētā lietojuma.

“Mans priekštecis uzskatīja, ka Ruukki vēlējās aktīvi atbalstīt mūsu izstrādājumu attīstību un ražošanu. Arī labas personiskās attiecības bija būtisks faktors izvēloties apakšuzņēmēju,” stāsta Helēne Vānstrēma.

Kopīga virzība

Helēne Vānstrēma jau septiņus gadus ir atbildīga par iepirkumiem un augstu vērtē sadarbību ar Ruukki.

“Manuprāt, labākais sadarbībā ar Ruukki ir tas, ka viņi uzņemas iniciatīvu un darbojas ļoti aktīvi neatkarīgi no uzdevuma. Tas attiecas gan uz izstrādājumiem, gan uz citiem faktoriem, kas ietekmē uzņēmējdarbību, piemēram, loģistiku. Es to ļoti novērtēju,” viņa saka.

Helēne Vānstrēma uzsver atklātas un godīgas sadarbības nozīmi arī tādos gadījumos, kad idejas nav iespējams īstenot.

Gan Roxtec, gan Ruukki pievērš lielu uzmanību kvalitātei, kā arī pakalpojumiem un elastībai. Helēne Vānstrēma ir secinājusi, ka Ruukki izmanto elastīgu ražošanas procesu, un pamatizstrādājumu ražošanas ātrums nesamazinās arī tad, ja vienlaikus tiek izgatavoti Roxtec vajadzībām pielāgoti izstrādājumi.

“Spēcīgās puses ir elastīgi pakalpojumi un pielāgojama ražošana. Ruukki ir zināšanas, kas noder mūsu izstrādājumiem. Sadarbojoties ar Ruukki, varam justies droši.”

Jumta materiāli

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Tie ir arī ārkārtīgi izturīgi un nemainīgi moderni. Salīdziniet dažādus profilus un krāsas, lai atrastu piemērotāko savai mājai.

Lasiet vairāk par jumta loksnēm

Lietus ūdensnoteku sistēmas

Ruukki lietus ūdensnoteku sistēmas nodrošina, ka ūdens tiek novadīts prom no ēkas.

Lasiet vairāk par lietus ūdensnoteku sistēmām
Roof-safety-procucts-reference-05

Jumta drošības produkti

Jumta drošības produkti ir svarīgas un ļoti nepieciešamas jumta sastāvdaļas. Ruukki piedāvā virkni dažādu jumta drošības produktu - jumta kāpnes un laipas, sniega aiztures un cilvēku drošības barjeras.

Lasīt vairāk par jumta drošības produktiem

Pilns jumta komplekts

Jumts ir kas vairāk nekā tikai jumta loksnes un tā nosegelementi. Tas ietver sevī arī lietus ūdensnoteku sistēmas, ventilāciju izvadus, difūzijas membrānas, blīvējumus un stiprinājumus. Izvēloties pilnu jumta risinājumu komplektu, varat būt droši, ka jūsu jumts ir pabeigts un augstas kvalitātes.

Lasīt vairāk par pilnu jumta komplektu
_DSC9441

Pielaiko jumtu savai mājai

Ar vizualizācijas rīka palīdzību, iespējams atrast vispiemērotāko jumta profilu un krāsu kombināciju jūsu mājai. Droši izmēģiniet dažādus variantus un atklājiet jaunas iespējas!

Jumta vizualizācija

PIEPRASĪT INFORMĀCIJU<

Jūsu jaunajai mājai ir nepieciešams jumts vai plānojat veikt esošā jumta renovāciju, un Jums ir jautājums par Ruukki jumtiem? Aizpildiet kontaktformu, un mēs ar Jums sazināsimies 2 stundu laikā darba dienās no plkst.8.00-17.00.

Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.