Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Jumti ir mūsu sirdslieta

Mūsu pārliecība nāk ar pieredzi un zināšanām, kādam jābūt izcilam un drošam jumtam. Mēs sniedzam iedvesmu un piedāvājam estētiskus jumtus ar ilgmūžīgu garantiju.

Jautāt piedāvājumu

Ruukki jumti atvieglo jūsu dzīvi 

Viss, ko mēs darām, ir paredzēts, lai jūsu dzīvi padarītu vienkāršāku. Mūsu daudzo gadu pieredze tērauda jumtu materiālu ražošanā, apvienojumā ar Ruukki darbinieku augsto profesionalitāti un jumta materiālu teicamo kvalitāti, garantē veiksmīgu jūsu jumta projekta īstenošanu.

Ruukki ir pareizā izvēle, ja meklējat kvalitatīvu, izturīgu un skaistu jumtu, kas droši aizsargās jūsu mājokli.

Jaunumi

Latvijas Arhitektūras gada balvai 2020 nominēti 8 objekti, kuros iekļauti Ruukki inovatīvie risinājumi

Šogad jau divdesmit piekto reizi tiks pasniegta ”Latvijas Arhitektūras gada balva 2020”. Konkursam pieteikto darbu klāsts labi atspoguļo pašreizējo Latvijas arhitektūras vidi un galvenās tendences. Arhitektu darbi rāda, ka ēku projektos tiek izmantoti ne tikai tradicionālie materiāli, bet arvien vairāk darbos tiek iekļautas gudras inovācijas. Zīmīgi, ka Ruukki Latvijas tirgū pastāv jau 25 gadus, kas ir tikpat ilgi, cik Latvijas Arhitektūras gada balvas pastāvēšana.

 Šogad gada balvai kopumā ir pieteikti piecdesmit objekti un astoņos tajos ir izmantoti Ruukki ēku norobežojošo konstrukciju un jumta segumu inovatīvie risinājumi. Ruukki ne tikai seko līdzi arhitektūras tendencēm, bet bieži vien rada šīs tendences, piedāvājot nākotnes risinājumus jau šodien.

 Objektos ir izmantoti gudri un inovatīvi Ruukki fasādes apšuvumu risinājumi. Tās ir plašas iespējas no pilnas līdz brīvi projektētai perforācijai, uz fasādes izvietojot unikālus rakstus, attēlus un formas. Arhitektiem tās ir neierobežotas dizaina iespējas. Papildus efektam perforētos rakstus var kombinēt ar LED fona izgaismojumu. Tas izceļ un atdzīvina fasādi diennakts tumšajā laikā.

 ”Esam lepni, ka mūsu ilgtspējīgie produkti un tehniskās zināšanas tiek atzinīgi novērtētas. Konkursā nominētie darbi atspoguļo to, ka spējam realizēt arhitektu visdrosmīgākās idejas”, saka Jānis Zaharāns, Ruukki Latvija projektu vadītājs.

Svarīgu noskaņu ēkas dizainā rada ne tikai fasāde, bet arī jumts. Skandināvu klasiski elegantais stils ir iecienīts gan interjerā, gan arhitektūrā. Tas ir funkcionalitātes, minimālisma un estētikas apvienojums, un klasiskais vertikālo šuvju jumta profils ir īstā izvēle, lai akcentētu mūsdienīgu minimālismu arhitektūrā. Jumta segumu risinājumos ienāk arī modernas tendences, kas paver plašākas iespējas jumta lokšņu izmantošanai ne tikai jumta segumam, bet arī ārējās fasādes apdarei. Muzeju Krātuves ēkas daļai šim nolūkam ir izmantotas Ruukki Classic vertikālo šuvju jumta loksnes. 

 

Latvijas Arhitektūras gada balva ir prestižs apbalvojums, kas ne tikai akcentē izcilākos sasniegumus Latvijas arhitektūrā un rūpējas par nozares attīstību, bet arī veicina sabiedrības izpratni par arhitektūru. Latvijas Arhitektūras gada balva ir atzīta par valstiski nozīmīgu pasākumu, bet pati balva ir augstākais novērtējums Latvijas arhitektūrā.

Lasīt vairāk par Latvijas Arhitektūras gada balvu.

 

Publicētie foto no SIA “Ruukki Latvija” arhīva un Latvijas Arhitektu savienības mājas lapas www.latarh.lv

 

 

Jumta materiāli

Jumta loksnes

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Tie ir ārkārtīgi izturīgi un nemainīgi moderni. Jūs noteikti atradīsiet piemērotāko savai mājai.

Skatīt jumta lokšņu piedāvājumu

Lietus ūdensnoteku sistēmas

Ruukki lietus ūdensnoteku sistēmas nodrošina, ka ūdens tiek novadīts prom no ēkas.

Lasīt vairāk par lietus ūdensnoteku sistēmām
Roof-safety-procucts-reference-05

Jumta drošības produkti

Sniega aiztures barjeras, jumta kāpnes un laipas ir svarīgas un ļoti nepieciešamas jumta sastāvdaļas.

Lasīt vairāk par jumta drošības produktiem

Pilns jumta komplekts

Jumts ir kas vairāk nekā tikai jumta loksnes. Izvēloties pilnu jumta risinājumu komplektu, varat būt droši, ka jūsu jumts ir pabeigts un augstas kvalitātes.

Lasīt vairāk par pilnu jumta komplektu

PIEPRASĪT INFORMĀCIJU<

Jūsu jaunajai mājai ir nepieciešams jumts vai plānojat veikt esošā jumta renovāciju, un Jums ir jautājums par Ruukki jumtiem? Aizpildiet kontaktformu, un mēs ar Jums sazināsimies 2 stundu laikā darba dienās no plkst.8.00-17.00.

Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.

_DSC9441

Pielaiko jumtu savai mājai

Ar vizualizācijas rīka palīdzību, iespējams atrast vispiemērotāko jumta profilu un krāsu kombināciju jūsu mājai. Droši izmēģiniet dažādus variantus un atklājiet jaunas iespējas!

Jumta vizualizācija