Jūsu māja ir vērtība - pārliecinieties, vai jūsu jumts to aizsargā.

Jauns jumts

Jumtam ir milzīga nozīme fasādes ārējā veidolā. No Ruukki jumtu piedāvājuma jūs atradīsiet vislabāko izvēli jūsu jaunajai mājai. Turklāt, jūs izbaudīsiet jumta kvalitāti un izturību līdz pat 50 gadiem. Būvējiet savu jauno māju, lai tā izturētu jebkurus laikapstākļus un raisītu apbrīnu katram garāmgājējam.
 

PIEPRASĪT PIEDĀVĀJUMU

Kāpēc Ruukki?

AUGSTĀKĀS KLASES IZSTRĀDĀJUMI

Ruukki ražo jumtus Somijā vairāk kā 50 gadus. Mēs pastāvīgi attīstam mūsu produktus un pakalpojumus, lai piedāvātu jūsu jaunajai mājai vislabāko iespējamo kvalitāti. Mūsu izstrādājumi ir ārkārtīgi izturīgi, pilnīgi droši, un tiem ir piešķirts CE marķējums.

Aplūkojiet mūsu izstrādājumu piedāvājumu

50 GADU GARANTIJA 

Mūsu kvalitātes klases sistēma palīdz jums atrast labāko jumta risinājumu jūsu mājai un nosaka tehniskās garantijas periodu. Ruukki kvalitātes klase ir garantija kvalitātei — solījums, kuram jūs varat ticēt.

Lasiet vairāk par kvalitātes klasēm

LABI ZINĀMI PRODUKTI

Būvniecības speciālisti zina mūsu jumtu kvalitāti. Vienkārša jumta lokšņu montāža un izstrādājumu savienojamība padara Ruukki par labu izvēli jebkuram mājas projektam. Ja jūs ceļat jaunu māju, pārliecinieties, ka saņemsiet Ruukki jumtu ar garantiju.

PPROFESIONĀLA MONTĀŽA

Mūsu jumta komplekts patiesi nodrošina visu - mēs konsultējam, aprēķinām un piegādājam jums jauno jumtu. Mūsu ieteiktie jumtu profesionāļi veiks jumta montāžu, izmantojot vislabāko iespējamo praksi, un tas aizņem tikai dažas dienas. Atstājiet rūpes mums un izbaudiet visvienkāršāko jumta būvniecību jūsu dzīvē.

Pieprasiet piedāvājumu

VIEGLS, BET IZTURĪGS

Tērauds ir ilgtspējīgs, uzticams jumtu materiāls, kas var izturēt laika apstākļus gadu desmitiem. Tas ir viegls, kas padara tā uzstādīšanu ātru un vienkāršu. Tēraudu var arī viegli liekt, lai to piemērotu jūsu jumta formām un leņķiem.

Jumta būvniecības pamati

TĒRAUDA JUMTA PRIEKŠROCĪBAS

Kāpēc tērauda jumts ir vislabākā izvēle jūsu jaunajai mājai? Uzziniet par tērauda jumtu, tā funkcijām, un jūs sapratīsiet, ka tieši šis jumts ir vajadzīgs jūsu mājai.

DARBU SĀKŠANA

Ja esiet izlēmis izvēlēties Ruukki tērauda jumtu un vēlaties uzzināt par iegādes procesu, izlasiet aprakstu, un jūs uzzināsiet kā noritēs jumta iegāde soli pa solim.

Mājas ar Ruukki jumtu

Ir tik daudz jumta segumu iespēju, bet māja ir tikai viena! Visinteresantākā jauna jumta iegādes daļa ir izvēlēties jumta profilu un tā krāsu. Apskaties mūsu galeriju, lai salīdzinātu dažādus jumta profilus un kā tie izeļ mājas stilu. Viens no šiem jumtiem noteikti derēs arī jūsu jaunajai mājai!

Classic-reference-4 Classic-reference-5 Classic-reference-7 Classic-reference-6 Classic-reference-8 Finnera-reference-1 Monterrey-reference-7 Monterrey-reference-10 Classic-reference-2

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI JUMTA BŪVNIECĪBĀ

  • Vai es varu dzīvot savā mājā laikā, kad tiek veikta jumta montāžas darbi?
  • Kā nomainīt šīfera jumtu uz tērauda jutu?
  • Kā pareizi mērīt jumtu?

Izvēlēties pareizos jumta materiālus un veikt visa jumta montāžas darbus, var šķist sarežģīts uzdevums. Mūsu biežāk uzdoto jautājumu sadaļa palīdzēs jums gūt atbildes. Šeit jūs atradīsiet arī informāciju par jumta konstrukcijām, drošības aprīkojumu, uzstādīšanas laiku un daudz ko citu.

Skatīt sadaļu BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI 

Izstrādājumi

Mājas būvniecība ir izaicinājumu pilns process, tad kāpēc jumta būvniecību nepadarīt pēc iespējas vienkāršāku? Izvēlieties Ruukki tērauda jumtu savai jaunajai mājai un saņemiet visu vienā vietā: jumta loksnes, ūdensnoteku sistēmu, difūzo membrānu, jumta drošības un papildelementus.Izlasiet par mūsu produktiem 

JUMTA LOKSNES

Ruukki tērauda jumti sargā jūsu māju jebkuros apstākļos. Tie ir arī ārkārtīgi izturīgi un nemainīgi moderni. Salīdziniet dažādus profilus un krāsas, lai atrastu piemērotāko savai mājai.

SAULES ENERĢIJAS JUMTI

Ruukki piedāvā divu veidu saules enerģijas risinājumus; saules enerģija tiek izmantota, lai ražotu vai nu silto ūdeni, vai elektroenerģiju.

Classic

Ruukki Classic™ ir jumta profils ar vertikālu šuvi, kas atgādina jumtu ar tradicionālo šuvojumu. Pateicoties tā vienkāršajam un nenovecojošajam dizainam, tas labi pieskaņojas plašam arhitektūras stilu klāstam, un tā ir lieliska izvēle arī lēzeniem jumtiem.

Monterrey FEB Forma

Ruukki Monterrey FEB Forma ir jaunas paaudzes jumts ar īpaši uzlabotu un patentētu tehnoloģiju - nolocītu priekšējo malu. Jaunā tehnoloģija pasargās jumtu no ātrākas korozijas, un tas būs izturīgāks.

Adamante

Ruukki Adamante ir izteiksmīgs dakstiņveida tērauda jumta profils ar izsmalcinātu dizainu un ļoti savdabīgu krāsu klāstu. Izvēloties šo jumta segumu, mājai tiek piešķirts individuāls tēls un noskaņa. Tas ir elegances apvienojums ar ilgtspējīgu kvalitāti un attīstību.

Kā iegādāties jumtu

Ja esat gatavi veikt jumta iegādi, sazinieties ar mums šeit. Ja jums joprojām ir jautājumi par profilu izvēli vai Ruukki jumtiem, jūs varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu vai atrast tuvāko izplatītāju.

KLIENTU APKALPOŠANA

Zvaniet mums pa tālruni +371 670 44 922, lai pieprasītu piedāvājumu vai uzzinātu par mūsu pakalpojumiem. Mēs atbildēsim uz jūsu zvaniem darba dienās no plkst. 8.00-16.30

JAUTĀJIET PAR RUUKKI JUMTIEM

Vai jums ir jautājumi, uz kuriem mūsu vietnē nav atbildes? Saņemiet atbildes no mūsu tirdzniecības speciālistiem!

ATRAST IZPLATĪTĀJU

Mūsu prasmīgie mazumtirgotāji ir visā Latvijā. Atrodiet tuvāko Ruukki jumtu izplatītāju kartē, norādot pilsētu vai pasta indeksu.

PIEPRASIET PIEDĀVĀJUMU

Pievienot pielikumu (max 5MB)
Kāpēc mēs vācam un apkopojam personas datus? Lūdzu, pārskatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti.