Drošības produkti plakanajiem / kausējamiem jumtiem

Augstākā līmeņa kritiena aizsardzības sistēma, kas sastāv no atseviškiem produktiem - drošības trošu sistēmas, sliedes, pretsvara enkuri, jumta drošības kāpnes un laipas.
Piedāvātie drošības produkti ir testēti izmantojot statiskās un dinamiskās izturības pārbaudes un atbilst visām Eiropas drošības standartu prasībām.

Drošības sliedes

Stiprināmas pie kāpnēm un jumtu laipām


Drošības sliedes izmanto, lai nodrošinātu cilvēku drošu nokļūšanu uz jumta vai pārvietošanos pa to. Tās iespējams stiprināt pie jumta laipām un kāpnēm, kas piestiprinātas pie sienas. Sliede montējama gan horizontāli, gan vertikāli.
Ar sliedes palīdzību iepējams atvieglot darbu uz jumta, jo troses garumu nav nepieciešams nepārtraukti regulēt un sliedē iestrādāts slīdošais stiprinājums ar bloķētāju.

Drošības trošu sistēma

Drošības troses ļauj brīvi pārvietoties pa jumtu, samazinot kritiena risku. Trošu sistēmu iespējams stiprināt pie sienas vai pie atsevišķi izvietotiem stabiem. Šāds drošības aprīkojums ir ļoti noderīgs vietās, kur bieži nepieciešams veikt jumta apsekošanas darbus. 

Drosibas troses 2
Drosibas trosu sistema

Pārvietojams pretsvara enkurs troses stiprināšanai

Jumta pretsvara enkurs kalpo kā drošs stiprinājums pie kura iepsējams piestiprināt drošības troses. Pretsvara enkurs izmantojams gan kā atsevišķs stiprinājuma punkts, gan kā daļa no lielākas jumta drošības sistēmas.
 
Pretsvara enkurs
Vastapainopollari

Jumta drošības kāpnes

STIPRINĀŠANAI PIE SIENAS

Pie sienas stiprināmās jumta kāpnes nodrošina vieglu nokļūšanu uz ēkas jumta. No plašā piedāvājuma klāsta ir iespējams izvēlēties piemērotāko risinājumu gan privātmājām, gan arī publiskajām un industriālajām ēkām.
 
Roof_stairs
jumta kapnes ar drosibas rezgi

Jumta drošības laipas

Jumta drošības laipas atbilst Eiropas drošības standarta SFS-EN 516 klases Nr. 2 prasībām, tāpēc to var izmantot arī kā enkura punktu drošības virves stiprinājumam. Tām ir neslīdoša virsma, kas ļauj to izmantot dažādos laika apstākļos.

  
jumta laipa nesco2
Jumta laipa
 

Sazināties ar tirdzniecību

Zvaniet mūsu klientu apkalpošanas speciālistam katru darba dienu no plkst.8.00 -16.30 pa tālruni 67044922