Vēl vairāk mūzikas pie Kytary.cz, pateicoties Ruukki jaunajai fasādei

Mūzika atmodina emocijas. Kytary.cz šajā ziņā ir speciālisti, jo jau gandrīz 20 gadus palīdz to sasniegt Čehijas mūziķiem. Kytary.cz ir mūzikas instrumentu mazumtirgotājs ar plašāko piedāvājumu Čehijā, kā arī filiālēm vēl sešās valstīs.

Uzņēmumam vajadzēja paplašināties, tādēļ bija nepieciešamas piemērotākas telpas. 2018. gadā tika atjaunota ēka, kas atradās Modřany priekšpilsētā, aptuveni 5 kilometrus uz dienvidiem no Prāgas centrā. Renovētā ēka piedāvā 1300 m2 plašumu, kurā ir gan mūzikas instrumenti, gan vairākas mēģinājumu telpas, gan kafejnīca apmeklētājiem.

Acis piesaistošā fasāde – ķirsītis uz tortes

Renovācijas projekts ietvēra arī fasādes renovāciju. Šobrīd iepretim trasei pāri Vlatavas upei atrodas Kytary.cz uzkrītošā ēka ar savu sarkano fasādi.

"Jau pirms laba laika bijām izvēlējušies citu piegādātāju, bet galu galā izrādījās, ka viņi nespēj piegādāt fasādes tajā krāsā, kādu gribējām, un tajā termiņā, kāds mums bija svarīgs. Tādēļ Subcore, ģenerāluzņēmējs, ierosināja Ruukki," tā Tomass Novaks (Tomas Novak), Kytary.cz tehniskais direktors, apraksta situāciju.

Mēs sazinājāmies ar Ruukki pēdējā brīdī ar ekspress piegādes pieprasījumu materiālam un projekta izstrādei, ieskaitot visu detalizāciju. Neskatoties uz īso termiņu, viss noritēja labi, pateicoties visu iesaistīto pušu perfektai koordinācijai un komunikācijai, kā arī ātrajam investora lēmumam. Projekts tika pabeigts paredzētajā termiņā un arī rezultāts patiešām bija ieguldīto pūļu vērts.

Iespaidīgs izskats – tieši laikā

Kā tad šī fasāde tika izgatavota? Mērķis bija skaidrs: fasādei bija jāpiesaista uzmanība no pirmā acu uzmetiena un jāatspoguļo to, ko klienti atradīs iekšā; ne tikai saskaņu ar zīmola krāsu, bet arī enerģiju un rotaļīgumu. Tādēļ Ruukki piegādāja fasādes apšuvumu Liberta Original 102, jo tā krāsu varēja mainīt uz vēlamo toni.

"Mūsu vīzija par modernu, jaunu tērauda fasādi ir pilnībā realizējusies. Esam vairāk nekā apmierināti ar rezultātu. Gan termiņi, gan tonis tika ievēroti precīzi. Ruukki sniedza lielisku formatējumu montāžai nevainojama sadarbība," saka Tomass Novaks.

Ruukki šim projektam izmantoja 3D vizualizāciju, lai viss ideāli saderētu un nebūtu vietas kļūdām. Vizualizācija arī ļāva klientam redzētu, kā ēka izskatīsies reālajā dzīvē, ieskaitot visas detaļas.

"Visi 3D modeļi tiek veidoti, izmantojot BIM tehnoloģiju Autodesk Revit programmā. Mēs šo metodi izmantojam vairāk nekā piecus gadus; un klienti no tā daudz iegūst," piebilst Martins Vales (Martin Vales), Ruukki Czech Republic tehniskais direktors.

Kytary.cz ēkai ir uzstādīta tērauda fasāde. Ir izgatavotas atsevišķas kasetes, lai sasniegtu maksimālo stiprību ar slēptiem, iestrādātiem vai redzamiem stiprinājumiem. Kasešu sistēmu ir viegli un ātri uzstādīt, kas bija ideāli šāda veida projektam. Ēka ir kopēju pūļu rezultāts, kur visas puses pielika savu roku un spēja izveidot šo iespaidīgo, stilīgo un funkcionālo fasādi tikai dažu nedēļu laikā ar ļoti saspringtu termiņu.

"Kad plānosim ēkas paplašināšanu noliktavas zonas palielināšanai, Ruukki būs mūsu pirmā izvēle," secina Tomass Novaks no Kytary.cz.