Jaunā mākonī balstītā TrayPan lietotne modernizē un atvieglo projektēšanu

TrayPan ir īpaši ēku konstrukciju un fasāžu projektētājiem paredzēta, mākonī balstīta lietotne. Tai ir mūsdienīga un lietotājam draudzīga saskarne, kas ļauj projektēt sienas, izmantojot Ruukki sendviča paneļus. Ruukki ir apņēmušies atjaunināt visas savas projektēšanas lietotnes, sākot ar TrayPan. Šogad tiks atjaunināta arī nesošo profillokšņu lietotne Poimu, lai tā atbilstu mūsdienu prasībām. Ruukki mērķis ir izveidot modernu projektēšanas rīku kopumu, lai atbalstītu un atvieglotu projektētāju darbu.

Salīdzinot ar iepriekšējo TrayPan versiju, modernā, dinamiskā saskarne padara jauno lietotni tās lietotājam vēl draudzīgāku. Tagad visa nepieciešamā informācija tiek attēlota vienā ekrānā, kas nozīmē, ka lietotājam nav jāatver atsevišķi logi, lai iegūtu vajadzīgo informāciju. Ir arī viegli kopēt un pielāgot gan projektu saturu, gan strukturālos elementus. Projektus var viegli kopīgot ar citiem lietotājiem, tādējādi aprēķini nav jāsūta e-pastā. No projekta vadības viedokļa jaunā kopīgošanas funkcija arī atvieglo darbu atvaļinājumu sezonas laikā, kad kolēģi jāinformē par jauninājumiem.

Tā kā Traypan ir mākonī balstīta lietotne, to nav nepieciešams instalēt lietotāju datoros. Mākonī izvietotā programmatūra nodrošina, ka dati un portfeļi vienmēr ir atjaunināti. Ikreiz, kad Ruukki klāstā tiek piedāvāts jauns produkts, panelis vai uzlabotas īpašības, tas nekavējoties kļūst pieejams arī lietotāja saskarnē. Šis mākoņpakalpojums ļauj visiem komandas locekļiem piedalīties projektēšanā. 

Jaunā TrayPan lietotne ir izstrādāta ciešā sadarbībā  gan ar Ruukki pētniecības un izstrādes komandu, gan arpārdošanas komandu.

Iepazīstiet jauno TrayPan! Klikšķiniet šeit.