Jaunā Ruukki® Primo izstrādājumu grupa rada luksusa iespaidu pilsētas fasādēm

Ruukki Construction ievieš jaunu izstrādājumu grupu Ruukki® Primo. Pirmais ieviestais izstrādājumu komplekts būs Primo Skyline, kas ļaus izveidot iespaidīgas fasādes pilsētvidē. Gludie, liela izmēra fasādes paneļi ir īpaši labi piemēroti biroju un komerciālajām ēkām. 

Skyline izstrādājumiem ir gluda virsma, un tos var izmantot, lai izveidotu lielas, integrētas fasādes, kas ir īpaši populāras pilsētvidē. Izmantošanas sfēras ietvers publiskās ēkas, viesnīcas, biroju un komerciālās ēkas. Ruukki piedāvā ne tikai izstrādājumus, bet arī iespaidīgu projektēšanas atbalstu, piemēram, montāžas detaļu mezglus un uzstādīšanas norādījumus. Skyline izstrādājumi kā BIM objekti nodrošina papildu atbalstu projektēšanai. Ruukki ražošanas jauda un loģistika garantē piegādes iespējas arī lieliem būvniecības projektiem. 

Ir trīs veidu Primo Skyline izstrādājumi: Skyline 100, kas tiek uzstādīti horizontāli, Skyline 150, kas tiek uzstādīti vertikāli, un Skyline 1000, kas atkarībā no uzstādīšanas virziena ir pieejami ar 6 metri lielu maksimālo platumu vai augstumu. Primo Skyline paneļu piegādē ir ietvertas visas papildus detaļas, kas ir vajadzīgas fasādes apšuvumam, sākot ar pašiem paneļiem un beidzot ar stiprinājumiem, kas nepieciešami to uzstādīšanai.

Tā kā Primo Skyline paneļu šuvju platums nav standartizēts, projektētāji var izvēlēties to pēc saviem ieskatiem. Fasādes apkope jau ir ņemta vērā izstrādājuma izstrādes fāzē. Paneļu horizontālās šuves ir izstrādātas tā, lai slīpums būtu virzienā prom no ēkas un netiktu pieļauta ūdens un netīrumu uzkrāšanās šuvēs. Ruukki ir iesniedzis patentu par slīpo savienojumu konstrukciju. Skyline paneļus ir iespējams atsevišķi nomainīt, ja, piemēram, kāds panelis ir bojāts.

Ruukki Primo Skyline izstrādājumiem dod 30 gadu garantiju, un to izgatavošanā ir izmantoti tikai tādi ugunsizturīgi alumīnija sakausējumi, kuru ugunsizturības klases ir B-s1, d0 un A2-s1, d0.


Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar Jānis Zaharāns, Ruukki Construction, tālr.: +371 293 83 33034, janis.zaharans@ruukki.com